A-League - Austrália
sobota, 10.02.2024
06:30
06:30

Melbourne Vict.

Macarthur
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Melbourne |
| Vonku: | Sydney |
| Vzdialenosť: | 713.4 km |
| Štadión | |
| Štadión: | AAMI Park |
| Kapacita: | 30 500 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 06:30 (17:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.75 | 6.50 | X | 1.11 | 2.63 | |||
| 29% | 42% | 29% | 4.75 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.73 | ||||||
| 91% | 9% | 52% | 48% | 39% | 61% |
Posledné 7 priame stretnutia
| 2023-11-24 | Macarthur | 1 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2023-04-23 | Melbourne Vict. | 2 - 1 | Macarthur |
| 2022-12-11 | Macarthur | 0 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2022-04-22 | Macarthur | 1 - 4 | Melbourne Vict. |
| 2022-03-04 | Melbourne Vict. | 3 - 1 | Macarthur |
| 2021-05-14 | Macarthur | 3 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2021-05-06 | Melbourne Vict. | 1 - 2 | Macarthur |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 2 | 6 | 5 | 3 | |
| 57% | 14% | 29% | 86% | 71% | 43% |
Melbourne Vict. posledné 12 zápasy
| 2024-02-03 | Newcastle Jets | 1 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2024-01-26 | Melbourne Vict. | 1 - 1 | Sydney |
| 2024-01-19 | Wellington Ph. | 1 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2024-01-13 | CC Mariners | 1 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2024-01-06 | Perth Glory | 2 - 3 | Melbourne Vict. |
| 2023-12-30 | Melbourne Vict. | 2 - 0 | Adelaide Utd |
| 2023-12-23 | Melbourne City | 0 - 0 | Melbourne Vict. |
| 2023-12-16 | Melbourne Vict. | 3 - 0 | Sydney |
| 2023-12-10 | WS Wanderers | 3 - 4 | Melbourne Vict. |
| 2023-12-03 | CC Mariners | 2 - 2 | Melbourne Vict. |
| 2023-11-24 | Macarthur | 1 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2023-11-10 | Melbourne Vict. | 1 - 1 | Wellington Ph. |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 8 | 0 | 11 | 4 | 3 | |
| 33% | 67% | 0% | 92% | 33% | 25% |
Macarthur posledné 12 zápasy
| 2024-02-04 | Macarthur | 4 - 3 | WS Wanderers |
| 2024-01-28 | Macarthur | 2 - 2 | Perth Glory |
| 2024-01-18 | Brisbane Roar | 1 - 3 | Macarthur |
| 2024-01-12 | Macarthur | 3 - 3 | Western United |
| 2024-01-08 | Adelaide Utd | 1 - 1 | Macarthur |
| 2024-01-05 | Macarthur | 1 - 1 | Newcastle Jets |
| 2024-01-01 | WS Wanderers | 3 - 1 | Macarthur |
| 2023-12-23 | Perth Glory | 3 - 2 | Macarthur |
| 2023-12-18 | Macarthur | 0 - 3 | Wellington Ph. |
| 2023-12-09 | Sydney | 0 - 2 | Macarthur |
| 2023-12-04 | Macarthur | 4 - 3 | Adelaide Utd |
| 2023-11-24 | Macarthur | 1 - 1 | Melbourne Vict. |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 12 | 8 | 7 | |
| 33% | 42% | 25% | 100% | 67% | 58% |
Tabuľka A-League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Ph. | 16 | +8 | 30 |
| 2 | CC Mariners | 16 | +12 | 28 |
| 3 | Melbourne Vict. | 15 | +11 | 27 |
| 4 | Macarthur | 16 | +2 | 25 |
| 5 | WS Wanderers | 15 | +7 | 24 |
| 6 | Melbourne City | 15 | +2 | 21 |
| 7 | Sydney | 15 | 0 | 20 |
| 8 | Adelaide Utd | 16 | -1 | 19 |
| 9 | Brisbane Roar | 16 | -13 | 18 |
| 10 | Newcastle Jets | 16 | -6 | 17 |
| 11 | Perth Glory | 16 | -4 | 16 |
| 12 | Western United | 14 | -18 | 8 |
Chronológia zápasov v lige
| Melbourne Vict. | |
| Macarthur | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Melbourne Vict. | Macarthur |
|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Ph. | 1 - 1 | |
| 2 | CC Mariners | 1 - 2 | |
| 3 | Melbourne Vict. | - | |
| 4 | Macarthur | - | |
| 5 | WS Wanderers | 3 - 1 | |
| 6 | Melbourne City | 3 - 3 | |
| 7 | Sydney | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Adelaide Utd | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Brisbane Roar | 1 - 3 | |
| 10 | Newcastle Jets | 5 - 3 | |
| 11 | Perth Glory | 3 - 2 | |
| 12 | Western United |
Pozícia v lige
| Melbourne Vict. | Macarthur | |
| Pozícia | 3 | 4 |
| Body | 27 | 25 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 7 | 4 |
| Body | 12 | 11 |
Forma v lige
| Melbourne Vict. | Macarthur | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
6
9 0 |
6
7 3 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
3 0 |
3
2 2 |
Góly v lige
| Melbourne Vict. | Macarthur | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
28
17 |
31
29 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
13
6 |
14
12 |
Celková štatistika pre A-League
| Zápasy (93) | |
| Víťazstva doma | 42% |
| Remízy | 28% |
| Víťazstva vonku | 30% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (318) | |
| Góly na zápas | 3.42 |
| Góly doma na zápas | 1.91 |
| Góly vonku na zápas | 1.51 |
| Domáci tím skóroval v | 82% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 77% |
| Obidva Tímy Skórujú | 62% |
| Nad 1.5 | 86% |
| Nad 2.5 | 62% |
| Nad 3.5 | 43% |
Melbourne Vict. ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-17 | Melbourne City | - | Melbourne Vict. |
| 2024-02-20 | Melbourne Vict. | - | Western United |
| 2024-02-25 | Melbourne Vict. | - | CC Mariners |
| 2024-03-03 | Brisbane Roar | - | Melbourne Vict. |
| 2024-03-09 | Adelaide Utd | - | Melbourne Vict. |
| 2024-03-14 | Western United | - | Melbourne Vict. |
Macarthur ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-13 | Macarthur | - | Sabah FA |
| 2024-02-18 | Macarthur | - | Wellington Ph. |
| 2024-02-22 | Macarthur | - | CC Mariners |
| 2024-02-25 | Newcastle Jets | - | Macarthur |
| 2024-03-01 | Macarthur | - | Melbourne City |
| 2024-03-10 | Macarthur | - | CC Mariners |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 4.75 | 6.50 |
| Pravdepodobnosť | 29% | 42% | 29% |
| X @ 4.75 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.11 | 2.63 |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% |
| X2 @ 2.63 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.13 | 6.00 | |
| Pravdepodobnosť | 91% | 9% | |
| Nad 1.5 @ 1.13 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 2.70 | |
| Pravdepodobnosť | 52% | 48% | |
| Nad 2.5 @ 1.44 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.73 | |
| Pravdepodobnosť | 39% | 61% | |
| Pod 3.5 @ 1.73 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.62 | 2.20 | |
| Pravdepodobnosť | 72% | 28% | |
| Áno @ 1.62 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-10 04:01. Možné sú zmeny teraz!
