A-League - Austrália
nedeľa, 17.12.2023
06:00
06:00

Melbourne City

CC Mariners
3 - 3
(1 - 0, 2 - 3)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Melbourne |
| Vonku: | Central Coast |
| Vzdialenosť: | 754.3 km |
| Štadión | |
| Štadión: | AAMI Park |
| Kapacita: | 30 500 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 06:00 (17:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 4.00 | 3.60 | 1 | 1.29 | 1.83 | |||
| 56% | 18% | 26% | 1.91 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.48 | 2.60 | 2.20 | 1.67 | ||||||
| 90% | 10% | 67% | 33% | 36% | 64% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-06-03 | Melbourne City | 1 - 6 | CC Mariners |
| 2023-04-15 | CC Mariners | 1 - 1 | Melbourne City |
| 2022-12-27 | Melbourne City | 1 - 0 | CC Mariners |
| 2022-02-22 | Melbourne City | 3 - 2 | CC Mariners |
| 2022-01-23 | CC Mariners | 1 - 3 | Melbourne City |
| 2021-05-22 | Melbourne City | 1 - 0 | CC Mariners |
| 2021-03-22 | Melbourne City | 2 - 0 | CC Mariners |
| 2021-02-03 | CC Mariners | 3 - 2 | Melbourne City |
| 2020-03-20 | CC Mariners | 2 - 4 | Melbourne City |
| 2019-11-08 | Melbourne City | 3 - 1 | CC Mariners |
| 2019-04-26 | Melbourne City | 5 - 0 | CC Mariners |
| 2019-01-16 | CC Mariners | 2 - 1 | Melbourne City |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 10 | 8 | 7 | |
| 67% | 8% | 25% | 83% | 67% | 58% |
Melbourne City posledné 12 zápasy
| 2023-12-12 | Melbourne City | 1 - 1 | Zhejiang Pro |
| 2023-12-08 | Perth Glory | 1 - 2 | Melbourne City |
| 2023-12-03 | Newcastle Jets | 0 - 2 | Melbourne City |
| 2023-11-29 | Ventforet Kofu | 3 - 3 | Melbourne City |
| 2023-11-25 | Wellington Ph. | 1 - 0 | Melbourne City |
| 2023-11-12 | Melbourne City | 3 - 3 | Macarthur |
| 2023-11-08 | Melbourne City | 0 - 1 | Buriram Utd |
| 2023-11-03 | Melbourne City | 2 - 0 | Sydney |
| 2023-10-29 | Adelaide Utd | 6 - 0 | Melbourne City |
| 2023-10-25 | Buriram Utd | 0 - 2 | Melbourne City |
| 2023-10-21 | Melbourne City | 1 - 2 | Western United |
| 2023-10-04 | Zhejiang Pro | 1 - 2 | Melbourne City |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 25% |
CC Mariners posledné 12 zápasy
| 2023-12-08 | CC Mariners | 4 - 0 | Western United |
| 2023-12-03 | CC Mariners | 2 - 2 | Melbourne Vict. |
| 2023-11-29 | CC Mariners | 1 - 1 | Terengganu |
| 2023-11-25 | CC Mariners | 3 - 1 | Newcastle Jets |
| 2023-11-12 | CC Mariners | 1 - 2 | Brisbane Roar |
| 2023-11-08 | Bali United | 1 - 2 | CC Mariners |
| 2023-11-04 | Perth Glory | 2 - 0 | CC Mariners |
| 2023-10-29 | CC Mariners | 1 - 2 | Macarthur |
| 2023-10-26 | CC Mariners | 6 - 3 | Bali United |
| 2023-10-20 | Adelaide Utd | 3 - 0 | CC Mariners |
| 2023-09-20 | Terengganu | 1 - 0 | CC Mariners |
| 2023-08-13 | Sydney | 2 - 2 | CC Mariners |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 9 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 75% | 42% |
Tabuľka A-League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Melbourne Vict. | 8 | +8 | 16 |
| 2 | WS Wanderers | 8 | +8 | 15 |
| 3 | Macarthur | 7 | +5 | 15 |
| 4 | Brisbane Roar | 8 | +3 | 14 |
| 5 | Wellington Ph. | 7 | +3 | 14 |
| 6 | Adelaide Utd | 8 | +3 | 10 |
| 7 | Melbourne City | 7 | -3 | 10 |
| 8 | Newcastle Jets | 8 | -2 | 9 |
| 9 | CC Mariners | 7 | -1 | 7 |
| 10 | Sydney | 8 | -8 | 6 |
| 11 | Western United | 8 | -12 | 6 |
| 12 | Perth Glory | 8 | -4 | 5 |
Chronológia zápasov v lige
| Melbourne City | |
| CC Mariners | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Melbourne City | CC Mariners |
|---|---|---|---|
| 1 | Melbourne Vict. | ||
| 2 | WS Wanderers | ||
| 3 | Macarthur | 3 - 3 | |
| 4 | Brisbane Roar | ||
| 5 | Wellington Ph. | ||
| 6 | Adelaide Utd | 3 - 0 | |
| 7 | Melbourne City | - | |
| 8 | Newcastle Jets | ||
| 9 | CC Mariners | - | |
| 10 | Sydney | 2 - 0 | |
| 11 | Western United | 1 - 2 | |
| 12 | Perth Glory | 2 - 0 |
Pozícia v lige
| Melbourne City | CC Mariners | |
| Pozícia | 7 | 9 |
| Body | 10 | 7 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 8 | 12 |
| Body | 4 | 0 |
Forma v lige
| Melbourne City | CC Mariners | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
1 3 |
2
1 4 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
1 1 |
0
0 2 |
Góly v lige
| Melbourne City | CC Mariners | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
10
13 |
11
12 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
6
5 |
0
5 |
Celková štatistika pre A-League
| Zápasy (46) | |
| Víťazstva doma | 43% |
| Remízy | 24% |
| Víťazstva vonku | 33% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (150) | |
| Góly na zápas | 3.26 |
| Góly doma na zápas | 1.85 |
| Góly vonku na zápas | 1.41 |
| Domáci tím skóroval v | 80% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 72% |
| Obidva Tímy Skórujú | 54% |
| Nad 1.5 | 85% |
| Nad 2.5 | 61% |
| Nad 3.5 | 37% |
Melbourne City ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-23 | Melbourne City | - | Melbourne Vict. |
| 2023-12-28 | Melbourne City | - | Brisbane Roar |
| 2024-01-07 | Western United | - | Melbourne City |
| 2024-01-12 | Melbourne City | - | WS Wanderers |
| 2024-01-21 | CC Mariners | - | Melbourne City |
| 2024-01-25 | Melbourne City | - | Adelaide Utd |
CC Mariners ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-21 | Brisbane Roar | - | CC Mariners |
| 2023-12-31 | CC Mariners | - | Perth Glory |
| 2024-01-06 | WS Wanderers | - | CC Mariners |
| 2024-01-13 | CC Mariners | - | Melbourne Vict. |
| 2024-01-21 | CC Mariners | - | Melbourne City |
| 2024-01-27 | CC Mariners | - | Brisbane Roar |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.91 | 4.00 | 3.60 |
| Pravdepodobnosť | 56% | 18% | 26% |
| 1 @ 1.91 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 1.83 |
| Pravdepodobnosť | 68% | 32% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.14 | 5.50 | |
| Pravdepodobnosť | 90% | 10% | |
| Nad 1.5 @ 1.14 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.48 | 2.60 | |
| Pravdepodobnosť | 67% | 33% | |
| Nad 2.5 @ 1.48 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 1.67 | |
| Pravdepodobnosť | 36% | 64% | |
| Pod 3.5 @ 1.67 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 2.50 | |
| Pravdepodobnosť | 51% | 49% | |
| Áno @ 1.50 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-17 04:05. Možné sú zmeny teraz!
