Fußball-Bundesliga - Nemecko
sobota, 13.01.2024
14:30
14:30

Mainz

Wolfsburg
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Mainz |
| Vonku: | Wolfsburg |
| Vzdialenosť: | 322.5 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Opel Arena |
| Kapacita: | 34 034 (26 600) |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Urs Fischer (Sva) |
| Vonku: | Dieter Hecking (Nem) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 14:30 (15:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.40 | 3.30 | 2 | 1.33 | 1.67 | |||
| 30% | 14% | 56% | 3.30 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.75 | 1.97 | 1.93 | 3.40 | 1.33 | ||||||
| 81% | 19% | 62% | 38% | 39% | 61% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-04-30 | Wolfsburg | 3 - 0 | Mainz |
| 2022-11-05 | Mainz | 0 - 3 | Wolfsburg |
| 2022-04-22 | Wolfsburg | 5 - 0 | Mainz |
| 2021-12-04 | Mainz | 3 - 0 | Wolfsburg |
| 2021-05-22 | Wolfsburg | 2 - 3 | Mainz |
| 2021-01-19 | Mainz | 0 - 2 | Wolfsburg |
| 2020-02-23 | Wolfsburg | 4 - 0 | Mainz |
| 2019-09-28 | Mainz | 0 - 1 | Wolfsburg |
| 2019-02-16 | Wolfsburg | 3 - 0 | Mainz |
| 2018-09-26 | Mainz | 0 - 0 | Wolfsburg |
| 2018-02-23 | Mainz | 1 - 1 | Wolfsburg |
| 2017-09-30 | Wolfsburg | 1 - 1 | Mainz |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 7 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 58% | 25% |
Mainz posledné 12 zápasy
| 2024-01-06 | Feyenoord | 1 - 2 | Mainz |
| 2023-12-19 | Dortmund | 1 - 1 | Mainz |
| 2023-12-16 | Mainz | 0 - 1 | Heidenheim |
| 2023-12-10 | Kolín n. R. | 0 - 0 | Mainz |
| 2023-12-03 | Mainz | 0 - 1 | Freiburg |
| 2023-11-26 | Hoffenheim | 1 - 1 | Mainz |
| 2023-11-11 | Darmstadt | 0 - 0 | Mainz |
| 2023-11-04 | Mainz | 2 - 0 | RB Lipsko |
| 2023-11-01 | Hertha Berlín | 3 - 0 | Mainz |
| 2023-10-27 | Bochum | 2 - 2 | Mainz |
| 2023-10-21 | Mainz | 1 - 3 | Bayern |
| 2023-10-06 | Mönchengladbach | 2 - 2 | Mainz |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Wolfsburg posledné 12 zápasy
| 2024-01-06 | Schalke | 2 - 3 | Wolfsburg |
| 2023-12-20 | Wolfsburg | 1 - 2 | Bayern |
| 2023-12-16 | Darmstadt | 0 - 1 | Wolfsburg |
| 2023-12-09 | Wolfsburg | 0 - 1 | Freiburg |
| 2023-12-05 | Mönchengladbach | 0 - 0 | Wolfsburg |
| 2023-12-02 | Bochum | 3 - 1 | Wolfsburg |
| 2023-11-25 | Wolfsburg | 2 - 1 | RB Lipsko |
| 2023-11-10 | Mönchengladbach | 4 - 0 | Wolfsburg |
| 2023-11-05 | Wolfsburg | 2 - 2 | Brémy |
| 2023-10-31 | Wolfsburg | 1 - 0 | RB Lipsko |
| 2023-10-28 | Augsburg | 3 - 2 | Wolfsburg |
| 2023-10-21 | Wolfsburg | 1 - 2 | Leverkusen |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 8 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 67% | 42% |
Tabuľka Fußball-Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 16 | +34 | 42 |
| 2 | Bayern | 16 | +37 | 41 |
| 3 | Stuttgart | 16 | +18 | 34 |
| 4 | RB Lipsko | 16 | +21 | 33 |
| 5 | Dortmund | 16 | +5 | 27 |
| 6 | Frankfurt | 16 | +6 | 24 |
| 7 | Hoffenheim | 17 | -1 | 24 |
| 8 | Freiburg | 16 | -5 | 24 |
| 9 | Heidenheim | 16 | -7 | 20 |
| 10 | Wolfsburg | 16 | -7 | 19 |
| 11 | Augsburg | 16 | -7 | 18 |
| 12 | Mönchengladbach | 16 | -4 | 17 |
| 13 | Brémy | 16 | -7 | 16 |
| 14 | Bochum | 16 | -15 | 16 |
| 15 | Union Berlín | 15 | -14 | 13 |
| 16 | Mainz | 16 | -15 | 10 |
| 17 | Kolín n. R. | 16 | -18 | 10 |
| 18 | Darmstadt | 16 | -21 | 10 |
Chronológia zápasov v lige
| Mainz | |
| Wolfsburg | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Mainz | Wolfsburg |
|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 0 - 3 | |
| 2 | Bayern | 1 - 3 | |
| 3 | Stuttgart | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 4 | RB Lipsko | 2 - 0 | |
| 5 | Dortmund | 1 - 0 | |
| 6 | Frankfurt | 1 - 1 | |
| 7 | Hoffenheim | 3 - 1 | |
| 8 | Freiburg | 0 - 1 | |
| 9 | Heidenheim | 0 - 1 | |
| 10 | Wolfsburg | - | |
| 11 | Augsburg | 3 - 2 | |
| 12 | Mönchengladbach | 4 - 0 | |
| 13 | Brémy | ||
| 14 | Bochum | 3 - 1 | |
| 15 | Union Berlín | ||
| 16 | Mainz | - | |
| 17 | Kolín n. R. | 1 - 2 | |
| 18 | Darmstadt | 0 - 1 |
Pozícia v lige
| Mainz | Wolfsburg | |
| Pozícia | 16 | 10 |
| Body | 10 | 19 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 18 | 11 |
| Body | 4 | 6 |
Forma v lige
| Mainz | Wolfsburg | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
7 8 |
6
1 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
1 5 |
2
0 6 |
Góly v lige
| Mainz | Wolfsburg | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
13
28 |
20
27 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
5
12 |
8
18 |
Celková štatistika pre Fußball-Bundesliga
| Zápasy (144) | |
| Víťazstva doma | 49% |
| Remízy | 24% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (483) | |
| Góly na zápas | 3.35 |
| Góly doma na zápas | 1.99 |
| Góly vonku na zápas | 1.36 |
| Domáci tím skóroval v | 85% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 73% |
| Obidva Tímy Skórujú | 61% |
| Nad 1.5 | 88% |
| Nad 2.5 | 68% |
| Nad 3.5 | 44% |
Mainz ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-19 | Mainz | - | Union Berlín |
| 2024-01-26 | Frankfurt | - | Mainz |
| 2024-02-03 | Mainz | - | Brémy |
| 2024-02-07 | Mainz | - | Union Berlín |
| 2024-02-11 | Stuttgart | - | Mainz |
| 2024-02-17 | Mainz | - | Augsburg |
Wolfsburg ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-20 | Heidenheim | - | Wolfsburg |
| 2024-01-27 | Wolfsburg | - | Kolín n. R. |
| 2024-02-04 | Wolfsburg | - | Hoffenheim |
| 2024-02-10 | Union Berlín | - | Wolfsburg |
| 2024-02-17 | Wolfsburg | - | Dortmund |
| 2024-02-25 | Frankfurt | - | Wolfsburg |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.15 | 3.40 | 3.30 |
| Pravdepodobnosť | 30% | 14% | 56% |
| 2 @ 3.30 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.33 | 1.67 |
| Pravdepodobnosť | 34% | 66% |
| X2 @ 1.67 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 3.75 | |
| Pravdepodobnosť | 81% | 19% | |
| Nad 1.5 @ 1.29 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.97 | 1.93 | |
| Pravdepodobnosť | 62% | 38% | |
| Nad 2.5 @ 1.97 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 39% | 61% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.70 | 2.05 | |
| Pravdepodobnosť | 59% | 41% | |
| Áno @ 1.70 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-13 12:01. Možné sú zmeny teraz!
