Ligat ha'Al - Izrael
sobota, 13.01.2024
16:00
16:00

M.S. Ashdod

Hapoel Haifa
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Ashdod |
| Vonku: | Haifa |
| Vzdialenosť: | 118.5 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Yud Alef |
| Kapacita: | 8 200 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 16:00 (18:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.20 | 2.45 | 2 | 1.53 | 1.40 | |||
| 17% | 18% | 65% | 2.45 | 20% | 80% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.08 | 1.73 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 76% | 24% | 49% | 51% | 23% | 77% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-09-17 | Hapoel Haifa | 2 - 0 | M.S. Ashdod |
| 2023-08-19 | M.S. Ashdod | 0 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2023-02-04 | Hapoel Haifa | 1 - 1 | M.S. Ashdod |
| 2022-10-15 | M.S. Ashdod | 4 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2022-05-09 | Hapoel Haifa | 1 - 2 | M.S. Ashdod |
| 2021-12-25 | Hapoel Haifa | 2 - 1 | M.S. Ashdod |
| 2021-09-12 | M.S. Ashdod | 1 - 3 | Hapoel Haifa |
| 2021-03-13 | Hapoel Haifa | 2 - 2 | M.S. Ashdod |
| 2020-12-22 | M.S. Ashdod | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2020-01-11 | Hapoel Haifa | 1 - 0 | M.S. Ashdod |
| 2019-09-28 | M.S. Ashdod | 1 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2019-05-12 | M.S. Ashdod | 1 - 0 | Hapoel Haifa |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 25% |
M.S. Ashdod posledné 12 zápasy
| 2024-01-08 | Beitar Jerusalem | 1 - 1 | M.S. Ashdod |
| 2024-01-03 | M.S. Ashdod | 1 - 4 | Maccabi Tel Aviv |
| 2023-12-30 | M.S. Ashdod | 1 - 3 | H. Beer Sheva |
| 2023-12-26 | Maccabi Netanya | 1 - 0 | M.S. Ashdod |
| 2023-12-23 | M.S. Ashdod | 0 - 1 | Bnei Sakhnin |
| 2023-12-20 | Maccabi Haifa | 4 - 0 | M.S. Ashdod |
| 2023-12-16 | M.S. Ashdod | 2 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2023-12-09 | H. Petah Tikva | 1 - 1 | M.S. Ashdod |
| 2023-12-05 | M.S. Ashdod | 2 - 1 | Hapoel Tel Aviv |
| 2023-12-02 | M. Bnei Reineh | 0 - 0 | M.S. Ashdod |
| 2023-09-30 | M.S. Ashdod | 0 - 1 | Hapoel Hadera |
| 2023-09-23 | M.S. Ashdod | 1 - 1 | M. Petah Tikva |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 33% | 25% |
Hapoel Haifa posledné 12 zápasy
| 2024-01-08 | M. Petah Tikva | 0 - 3 | Hapoel Haifa |
| 2024-01-04 | Hapoel Haifa | 3 - 2 | Beitar Jerusalem |
| 2023-12-31 | Hapoel Haifa | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv |
| 2023-12-26 | H. Beer Sheva | 4 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2023-12-23 | Hapoel Haifa | 2 - 1 | Maccabi Netanya |
| 2023-12-20 | Bnei Sakhnin | 1 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2023-12-17 | Hapoel Haifa | 0 - 3 | Maccabi Haifa |
| 2023-12-10 | Hapoel Jerusalem | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2023-12-05 | Hapoel Haifa | 1 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2023-12-02 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2023-09-30 | Hapoel Haifa | 1 - 2 | M. Bnei Reineh |
| 2023-09-23 | Hapoel Hadera | 1 - 2 | Hapoel Haifa |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 7 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 58% | 17% |
Tabuľka Ligat ha'Al
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 15 | +22 | 38 |
| 2 | Maccabi Haifa | 15 | +17 | 32 |
| 3 | Hapoel Haifa | 15 | +2 | 27 |
| 4 | H. Beer Sheva | 15 | +14 | 24 |
| 5 | Maccabi Netanya | 15 | +2 | 21 |
| 6 | M. Bnei Reineh | 15 | +1 | 20 |
| 7 | Hapoel Tel Aviv | 15 | +2 | 19 |
| 8 | Bnei Sakhnin | 15 | -2 | 19 |
| 9 | Hapoel Jerusalem | 15 | -6 | 15 |
| 10 | M. Petah Tikva | 15 | -10 | 15 |
| 11 | Beitar Jerusalem | 15 | 0 | 14 |
| 12 | Hapoel Hadera | 15 | -15 | 14 |
| 13 | H. Petah Tikva | 15 | -12 | 11 |
| 14 | M.S. Ashdod | 15 | -15 | 10 |
Chronológia zápasov v lige
| M.S. Ashdod | |
| Hapoel Haifa | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | M.S. Ashdod | Hapoel Haifa |
|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 1 - 4 | |
| 2 | Maccabi Haifa | ||
| 3 | Hapoel Haifa | - | |
| 4 | H. Beer Sheva | 1 - 3 | 4 - 0 |
| 5 | Maccabi Netanya | ||
| 6 | M. Bnei Reineh | ||
| 7 | Hapoel Tel Aviv | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Bnei Sakhnin | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Hapoel Jerusalem | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | M. Petah Tikva | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 11 | Beitar Jerusalem | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 12 | Hapoel Hadera | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | H. Petah Tikva | ||
| 14 | M.S. Ashdod | - |
Pozícia v lige
| M.S. Ashdod | Hapoel Haifa | |
| Pozícia | 14 | 3 |
| Body | 10 | 27 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 13 | 3 |
| Body | 7 | 16 |
Forma v lige
| M.S. Ashdod | Hapoel Haifa | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
4 9 |
8
3 4 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
1 5 |
5
1 1 |
Góly v lige
| M.S. Ashdod | Hapoel Haifa | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
11
26 |
21
19 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
8
13 |
10
7 |
Celková štatistika pre Ligat ha'Al
| Zápasy (105) | |
| Víťazstva doma | 40% |
| Remízy | 26% |
| Víťazstva vonku | 34% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (281) | |
| Góly na zápas | 2.68 |
| Góly doma na zápas | 1.39 |
| Góly vonku na zápas | 1.29 |
| Domáci tím skóroval v | 79% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 73% |
| Obidva Tímy Skórujú | 56% |
| Nad 1.5 | 76% |
| Nad 2.5 | 50% |
| Nad 3.5 | 23% |
M.S. Ashdod ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-17 | M. Petah Tikva | - | M.S. Ashdod |
| 2024-01-20 | Hapoel Hadera | - | M.S. Ashdod |
| 2024-01-26 | M.S. Ashdod | - | Ironi Tiberias |
| 2024-01-30 | M.S. Ashdod | - | M. Bnei Reineh |
| 2024-02-03 | Hapoel Tel Aviv | - | M.S. Ashdod |
| 2024-02-10 | M.S. Ashdod | - | H. Petah Tikva |
Hapoel Haifa ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-16 | Hapoel Haifa | - | Hapoel Hadera |
| 2024-01-20 | M. Bnei Reineh | - | Hapoel Haifa |
| 2024-01-31 | Hapoel Haifa | - | Hapoel Tel Aviv |
| 2024-02-03 | H. Petah Tikva | - | Hapoel Haifa |
| 2024-02-12 | Hapoel Haifa | - | Hapoel Jerusalem |
| 2024-02-18 | Maccabi Haifa | - | Hapoel Haifa |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.90 | 3.20 | 2.45 |
| Pravdepodobnosť | 17% | 18% | 65% |
| 2 @ 2.45 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 1.40 |
| Pravdepodobnosť | 20% | 80% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.33 | 3.25 | |
| Pravdepodobnosť | 76% | 24% | |
| Nad 1.5 @ 1.33 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.08 | 1.73 | |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% | |
| Pod 2.5 @ 1.73 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.75 | 1.25 | |
| Pravdepodobnosť | 23% | 77% | |
| Pod 3.5 @ 1.25 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.91 | |
| Pravdepodobnosť | 54% | 46% | |
| Áno @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-13 12:01. Možné sú zmeny teraz!
