Serie C - Skupina A - Taliansko
nedeľa, 25.02.2024
15:00
15:00

Vicenza

Triestina
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Vicenza |
| Vonku: | Trieste |
| Vzdialenosť: | 174.5 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Romeo Menti |
| Kapacita: | 17 163 (12 200) |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (16:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.82 | 3.30 | 3.75 | 12 | 1.23 | 1.87 | |||
| 42% | 19% | 39% | 1.29 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.80 | 2.15 | 1.62 | 3.90 | 1.22 | ||||||
| 70% | 30% | 47% | 53% | 20% | 80% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-11-28 | Vicenza | 2 - 0 | Triestina |
| 2023-10-20 | Triestina | 0 - 0 | Vicenza |
| 2023-03-19 | Triestina | 1 - 1 | Vicenza |
| 2022-11-19 | Vicenza | 4 - 0 | Triestina |
| 2019-11-27 | Vicenza | 1 - 1 | Triestina |
| 2019-11-10 | Triestina | 0 - 3 | Vicenza |
| 2019-03-17 | Vicenza | 0 - 2 | Triestina |
| 2018-11-18 | Triestina | 1 - 1 | Vicenza |
| 2018-10-24 | Vicenza | 2 - 2 | Triestina |
| 2018-03-11 | Triestina | 0 - 0 | Vicenza |
| 2017-10-23 | Vicenza | 1 - 3 | Triestina |
| 2011-05-21 | Triestina | 0 - 1 | Vicenza |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 9 | 4 | 3 | |
| 33% | 50% | 17% | 75% | 33% | 25% |
Vicenza posledné 12 zápasy
| 2024-02-17 | Renate | 0 - 2 | Vicenza |
| 2024-02-13 | Vicenza | 2 - 0 | Pro Vercelli |
| 2024-02-10 | Atalanta U23 | 1 - 2 | Vicenza |
| 2024-02-03 | Pergolettese | 0 - 2 | Vicenza |
| 2024-01-28 | Vicenza | 0 - 0 | Virtus Verona |
| 2024-01-20 | Lumezzane | 2 - 1 | Vicenza |
| 2024-01-14 | Vicenza | 3 - 1 | Giana Erminio |
| 2024-01-06 | Albinoleffe | 0 - 0 | Vicenza |
| 2023-12-22 | Vicenza | 1 - 0 | Alessandria |
| 2023-12-17 | Trento 1921 | 4 - 1 | Vicenza |
| 2023-12-13 | Vicenza | 0 - 0 | Rimini |
| 2023-12-08 | Vicenza | 0 - 2 | Mantova |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Triestina posledné 12 zápasy
| 2024-02-18 | Lumezzane | 3 - 0 | Triestina |
| 2024-02-13 | Triestina | 1 - 3 | Renate |
| 2024-02-09 | Mantova | 2 - 1 | Triestina |
| 2024-02-04 | Triestina | 1 - 2 | Pro Patria |
| 2024-01-28 | Triestina | 1 - 1 | Pergolettese |
| 2024-01-20 | Pro Vercelli | 1 - 2 | Triestina |
| 2024-01-13 | Triestina | 2 - 3 | Albinoleffe |
| 2024-01-07 | Trento 1921 | 0 - 1 | Triestina |
| 2023-12-22 | Triestina | 0 - 1 | Padova |
| 2023-12-17 | Novara | 2 - 3 | Triestina |
| 2023-12-09 | Triestina | 2 - 1 | Giana Erminio |
| 2023-12-05 | Atalanta U23 | 2 - 1 | Triestina |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 9 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 75% | 25% |
Tabuľka Serie C - Skupina A
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mantova | 27 | +35 | 66 |
| 2 | Padova | 28 | +26 | 61 |
| 3 | Vicenza | 27 | +13 | 46 |
| 4 | Triestina | 27 | +13 | 46 |
| 5 | Atalanta U23 | 27 | +5 | 45 |
| 6 | Lumezzane | 28 | +2 | 41 |
| 7 | Legnago Salus | 27 | +5 | 40 |
| 8 | Pro Vercelli | 28 | 0 | 38 |
| 9 | Virtus Verona | 27 | 0 | 38 |
| 10 | Albinoleffe | 28 | 0 | 37 |
| 11 | Giana Erminio | 28 | -5 | 37 |
| 12 | Pro Patria | 27 | -7 | 35 |
| 13 | Trento 1921 | 28 | -5 | 34 |
| 14 | Pergolettese | 28 | -3 | 33 |
| 15 | ArzignanoChiampo | 28 | -7 | 33 |
| 16 | Renate | 27 | -8 | 33 |
| 17 | Novara | 27 | -13 | 29 |
| 18 | Fiorenzuola | 27 | -17 | 26 |
| 19 | Pro Sesto | 28 | -16 | 19 |
| 20 | Alessandria | 28 | -18 | 15 |
Chronológia zápasov v lige
| Vicenza | |
| Triestina | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Vicenza | Triestina |
|---|---|---|---|
| 1 | Mantova | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Padova | 1 - 1 | |
| 3 | Vicenza | - | |
| 4 | Triestina | - | |
| 5 | Atalanta U23 | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Lumezzane | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 7 | Legnago Salus | 1 - 3 | |
| 8 | Pro Vercelli | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Virtus Verona | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 10 | Albinoleffe | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Giana Erminio | 3 - 1 | |
| 12 | Pro Patria | 3 - 1 | 0 - 3 |
| 13 | Trento 1921 | 0 - 1 | |
| 14 | Pergolettese | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | ArzignanoChiampo | ||
| 16 | Renate | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | Novara | 2 - 3 | |
| 18 | Fiorenzuola | ||
| 19 | Pro Sesto | 2 - 0 | |
| 20 | Alessandria | 1 - 0 | 0 - 3 |
Pozícia v lige
| Vicenza | Triestina | |
| Pozícia | 3 | 4 |
| Body | 46 | 46 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 3 | 3 |
| Body | 27 | 25 |
Forma v lige
| Vicenza | Triestina | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
13
7 7 |
14
4 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
3 2 |
8
1 4 |
Góly v lige
| Vicenza | Triestina | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
36
23 |
44
31 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
18
7 |
23
15 |
Celková štatistika pre Serie C - Skupina A
| Zápasy (275) | |
| Víťazstva doma | 38% |
| Remízy | 25% |
| Víťazstva vonku | 36% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (617) | |
| Góly na zápas | 2.24 |
| Góly doma na zápas | 1.16 |
| Góly vonku na zápas | 1.08 |
| Domáci tím skóroval v | 66% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 67% |
| Obidva Tímy Skórujú | 44% |
| Nad 1.5 | 67% |
| Nad 2.5 | 39% |
| Nad 3.5 | 17% |
Vicenza ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-03 | Vicenza | - | Fiorenzuola |
| 2024-03-06 | Padova | - | Vicenza |
| 2024-03-10 | Vicenza | - | ArzignanoChiampo |
| 2024-03-16 | Pro Patria | - | Vicenza |
| 2024-03-19 | Vicenza | - | Fiorenzuola |
| 2024-03-23 | Vicenza | - | Legnago Salus |
Triestina ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-02 | Triestina | - | Legnago Salus |
| 2024-03-06 | Fiorenzuola | - | Triestina |
| 2024-03-10 | Triestina | - | Alessandria |
| 2024-03-17 | Pro Sesto | - | Triestina |
| 2024-03-26 | Triestina | - | Alessandria |
| 2024-03-30 | ArzignanoChiampo | - | Triestina |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.82 | 3.30 | 3.75 |
| Pravdepodobnosť | 42% | 19% | 39% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.23 | 1.87 |
| Pravdepodobnosť | 51% | 49% |
| 1X @ 1.23 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.38 | 2.80 | |
| Pravdepodobnosť | 70% | 30% | |
| Nad 1.5 @ 1.38 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.15 | 1.62 | |
| Pravdepodobnosť | 47% | 53% | |
| Pod 2.5 @ 1.62 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.90 | 1.22 | |
| Pravdepodobnosť | 20% | 80% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.70 | |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% | |
| Nie @ 1.70 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-25 12:05. Možné sú zmeny teraz!
