Premier League - Škótsko
utorok, 02.01.2024
15:00
15:00

Livingston

Hearts
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Livingston |
| Vonku: | Edinburgh |
| Vzdialenosť: | 21.3 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Almondvale Stadium |
| Kapacita: | 10 122 |
| Rozmery: | 98 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.60 | 1.91 | 2 | 1.83 | 1.22 | |||
| 18% | 24% | 58% | 1.91 | 24% | 76% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.33 | 1.22 | ||||||
| 61% | 39% | 35% | 65% | 20% | 80% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-11-01 | Hearts | 1 - 0 | Livingston |
| 2023-01-29 | Livingston | 0 - 0 | Hearts |
| 2022-11-12 | Hearts | 1 - 1 | Livingston |
| 2022-09-03 | Livingston | 1 - 0 | Hearts |
| 2022-03-19 | Hearts | 2 - 0 | Livingston |
| 2022-02-12 | Hearts | 0 - 0 | Livingston |
| 2021-12-05 | Livingston | 0 - 1 | Hearts |
| 2021-09-25 | Hearts | 3 - 0 | Livingston |
| 2019-12-04 | Hearts | 1 - 1 | Livingston |
| 2019-10-26 | Livingston | 0 - 0 | Hearts |
| 2019-02-06 | Hearts | 0 - 0 | Livingston |
| 2019-01-20 | Hearts | 1 - 0 | Livingston |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | |
| 8% | 50% | 42% | 33% | 8% | 0% |
Livingston posledné 12 zápasy
| 2023-12-30 | Motherwell | 3 - 1 | Livingston |
| 2023-12-27 | Livingston | 0 - 0 | Saint Johnstone |
| 2023-12-23 | Celtic | 2 - 0 | Livingston |
| 2023-12-20 | Aberdeen | 2 - 1 | Livingston |
| 2023-12-16 | Livingston | 0 - 0 | Kilmarnock |
| 2023-12-09 | Livingston | 0 - 1 | Hibernian |
| 2023-11-25 | Saint Mirren | 1 - 0 | Livingston |
| 2023-11-12 | Livingston | 0 - 2 | Rangers |
| 2023-11-05 | Dundee FC | 1 - 0 | Livingston |
| 2023-11-01 | Hearts | 1 - 0 | Livingston |
| 2023-10-28 | Livingston | 0 - 2 | Dundee FC |
| 2023-10-21 | Kilmarnock | 3 - 1 | Livingston |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 10 | 6 | 3 | 2 | |
| 0% | 17% | 83% | 50% | 25% | 17% |
Hearts posledné 12 zápasy
| 2023-12-30 | Hearts | 2 - 2 | Ross County |
| 2023-12-27 | Hibernian | 0 - 1 | Hearts |
| 2023-12-23 | Hearts | 2 - 0 | Saint Mirren |
| 2023-12-16 | Celtic | 0 - 2 | Hearts |
| 2023-12-09 | Aberdeen | 2 - 1 | Hearts |
| 2023-12-06 | Hearts | 0 - 1 | Rangers |
| 2023-12-02 | Kilmarnock | 0 - 1 | Hearts |
| 2023-11-25 | Hearts | 1 - 0 | Saint Johnstone |
| 2023-11-11 | Motherwell | 1 - 2 | Hearts |
| 2023-11-05 | Hearts | 1 - 3 | Rangers |
| 2023-11-01 | Hearts | 1 - 0 | Livingston |
| 2023-10-29 | Rangers | 2 - 1 | Hearts |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 58% | 8% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Tabuľka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 21 | +35 | 51 |
| 2 | Rangers | 19 | +28 | 43 |
| 3 | Hearts | 20 | +5 | 33 |
| 4 | Kilmarnock | 21 | +3 | 31 |
| 5 | Saint Mirren | 21 | -1 | 29 |
| 6 | Hibernian | 19 | -3 | 24 |
| 7 | Dundee FC | 18 | -6 | 22 |
| 8 | Motherwell | 20 | -9 | 19 |
| 9 | Aberdeen | 17 | -10 | 19 |
| 10 | Saint Johnstone | 20 | -14 | 19 |
| 11 | Ross County | 18 | -9 | 18 |
| 12 | Livingston | 20 | -19 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Livingston | |
| Hearts | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Livingston | Hearts |
|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 0 - 3 | 0 - 2 |
| 2 | Rangers | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Hearts | - | |
| 4 | Kilmarnock | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 5 | Saint Mirren | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Hibernian | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Dundee FC | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Motherwell | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Aberdeen | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Saint Johnstone | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 11 | Ross County | 0 - 1 | |
| 12 | Livingston | - |
Pozícia v lige
| Livingston | Hearts | |
| Pozícia | 12 | 3 |
| Body | 12 | 33 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 12 | 3 |
| Body | 7 | 18 |
Forma v lige
| Livingston | Hearts | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
6 12 |
10
3 7 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
4 4 |
6
0 4 |
Góly v lige
| Livingston | Hearts | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
11
30 |
22
17 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
3
9 |
11
7 |
Celková štatistika pre Premier League
| Zápasy (117) | |
| Víťazstva doma | 43% |
| Remízy | 26% |
| Víťazstva vonku | 31% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (286) | |
| Góly na zápas | 2.44 |
| Góly doma na zápas | 1.34 |
| Góly vonku na zápas | 1.10 |
| Domáci tím skóroval v | 68% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 62% |
| Obidva Tímy Skórujú | 40% |
| Nad 1.5 | 68% |
| Nad 2.5 | 45% |
| Nad 3.5 | 27% |
Livingston ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-11 | Winterthur | - | Livingston |
| 2024-01-20 | Livingston | - | Raith Rovers |
| 2024-01-27 | Livingston | - | Dundee FC |
| 2024-01-30 | Livingston | - | Ross County |
| 2024-02-03 | Rangers | - | Livingston |
| 2024-02-07 | Kilmarnock | - | Livingston |
Hearts ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-20 | The Spartans | - | Hearts |
| 2024-01-23 | Hearts | - | Dundee FC |
| 2024-01-27 | Hearts | - | Aberdeen |
| 2024-02-03 | Dundee FC | - | Hearts |
| 2024-02-07 | Saint Johnstone | - | Hearts |
| 2024-02-11 | Airdrieonians | - | Hearts |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 3.60 | 1.91 |
| Pravdepodobnosť | 18% | 24% | 58% |
| 2 @ 1.91 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.22 |
| Pravdepodobnosť | 24% | 76% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 3.00 | |
| Pravdepodobnosť | 61% | 39% | |
| Nad 1.5 @ 1.40 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 1.65 | |
| Pravdepodobnosť | 35% | 65% | |
| Pod 2.5 @ 1.65 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.33 | 1.22 | |
| Pravdepodobnosť | 20% | 80% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.05 | 1.70 | |
| Pravdepodobnosť | 35% | 65% | |
| Nie @ 1.70 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-02 12:06. Možné sú zmeny teraz!
