Ligue 1 - Francúzsko
nedeľa, 17.12.2023
19:45
19:45

Lille

Paris SG
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Lille |
| Vonku: | Paríž |
| Vzdialenosť: | 204.3 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stade Pierre-Mauroy |
| Kapacita: | 50 186 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Bruno Genesio (Fra) |
| Vonku: | Luis Enrique (Spa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:45 (20:45 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.75 | 1.91 | 12 | 1.83 | 1.25 | |||
| 37% | 25% | 38% | 1.25 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.38 | 1.57 | ||||||
| 77% | 23% | 47% | 53% | 28% | 72% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-02-19 | Paris SG | 4 - 3 | Lille |
| 2022-08-21 | Lille | 1 - 7 | Paris SG |
| 2022-02-06 | Lille | 1 - 5 | Paris SG |
| 2021-10-29 | Paris SG | 2 - 1 | Lille |
| 2021-08-01 | Lille | 1 - 0 | Paris SG |
| 2021-04-03 | Paris SG | 0 - 1 | Lille |
| 2021-03-17 | Paris SG | 3 - 0 | Lille |
| 2020-12-20 | Lille | 0 - 0 | Paris SG |
| 2020-01-26 | Lille | 0 - 2 | Paris SG |
| 2019-11-22 | Paris SG | 2 - 0 | Lille |
| 2019-04-14 | Lille | 5 - 1 | Paris SG |
| 2018-11-02 | Paris SG | 2 - 1 | Lille |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 58% | 33% |
Lille posledné 12 zápasy
| 2023-12-14 | Lille | 3 - 0 | KI Klaksvik |
| 2023-12-10 | Clermont Foot | 0 - 0 | Lille |
| 2023-12-03 | Lille | 2 - 0 | Méty |
| 2023-11-30 | Ol. Ľubľana | 0 - 2 | Lille |
| 2023-11-26 | Lyon | 0 - 2 | Lille |
| 2023-11-12 | Lille | 1 - 1 | Toulouse |
| 2023-11-09 | Slovan Bratislava | 1 - 1 | Lille |
| 2023-11-04 | Marseille | 0 - 0 | Lille |
| 2023-10-29 | Lille | 2 - 0 | Monaco |
| 2023-10-26 | Lille | 2 - 1 | Slovan Bratislava |
| 2023-10-22 | Lille | 1 - 0 | Brest |
| 2023-10-08 | Lens | 1 - 1 | Lille |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 9 | 2 | 0 | |
| 58% | 42% | 0% | 75% | 17% | 0% |
Paris SG posledné 12 zápasy
| 2023-12-13 | Dortmund | 1 - 1 | Paris SG |
| 2023-12-09 | Paris SG | 2 - 1 | Nantes |
| 2023-12-03 | Le Havre | 0 - 2 | Paris SG |
| 2023-11-28 | Paris SG | 1 - 1 | Newcastle |
| 2023-11-24 | Paris SG | 5 - 2 | Monaco |
| 2023-11-11 | Reims | 0 - 3 | Paris SG |
| 2023-11-07 | Milan | 2 - 1 | Paris SG |
| 2023-11-03 | Paris SG | 3 - 0 | Montpellier |
| 2023-10-29 | Brest | 2 - 3 | Paris SG |
| 2023-10-25 | Paris SG | 3 - 0 | Milan |
| 2023-10-21 | Paris SG | 3 - 0 | Štrasburg |
| 2023-10-08 | Rennais | 1 - 3 | Paris SG |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 12 | 9 | 3 | |
| 75% | 17% | 8% | 100% | 75% | 25% |
Tabuľka Ligue 1
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris SG | 15 | +26 | 36 |
| 2 | Nice | 16 | +8 | 32 |
| 3 | Monaco | 16 | +10 | 30 |
| 4 | Lille | 15 | +8 | 27 |
| 5 | Lens | 16 | +6 | 26 |
| 6 | Brest | 15 | +4 | 25 |
| 7 | Marseille | 15 | +6 | 23 |
| 8 | Reims | 16 | -2 | 23 |
| 9 | Le Havre | 16 | -2 | 19 |
| 10 | Nantes | 15 | -6 | 18 |
| 11 | Štrasburg | 15 | -6 | 17 |
| 12 | Méty | 15 | -8 | 16 |
| 13 | Rennais | 15 | -1 | 15 |
| 14 | Montpellier | 15 | -3 | 14 |
| 15 | Toulouse | 15 | -7 | 13 |
| 16 | Lyon | 16 | -12 | 13 |
| 17 | Lorient | 15 | -9 | 12 |
| 18 | Clermont Foot | 15 | -12 | 11 |
Chronológia zápasov v lige
| Lille | |
| Paris SG | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Lille | Paris SG |
|---|---|---|---|
| 1 | Paris SG | - | |
| 2 | Nice | ||
| 3 | Monaco | 2 - 0 | |
| 4 | Lille | - | |
| 5 | Lens | ||
| 6 | Brest | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 7 | Marseille | ||
| 8 | Reims | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 9 | Le Havre | 0 - 2 | |
| 10 | Nantes | 2 - 0 | |
| 11 | Štrasburg | ||
| 12 | Méty | 2 - 0 | |
| 13 | Rennais | 1 - 3 | |
| 14 | Montpellier | 1 - 0 | |
| 15 | Toulouse | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Lyon | 1 - 4 | |
| 17 | Lorient | ||
| 18 | Clermont Foot | 0 - 0 |
Pozícia v lige
| Lille | Paris SG | |
| Pozícia | 4 | 1 |
| Body | 27 | 36 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 6 | 1 |
| Body | 16 | 17 |
Forma v lige
| Lille | Paris SG | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
6 2 |
11
3 1 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
1 1 |
5
2 0 |
Góly v lige
| Lille | Paris SG | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
19
11 |
38
12 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
10
3 |
16
5 |
Celková štatistika pre Ligue 1
| Zápasy (138) | |
| Víťazstva doma | 42% |
| Remízy | 31% |
| Víťazstva vonku | 27% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (347) | |
| Góly na zápas | 2.51 |
| Góly doma na zápas | 1.46 |
| Góly vonku na zápas | 1.05 |
| Domáci tím skóroval v | 74% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 61% |
| Obidva Tímy Skórujú | 48% |
| Nad 1.5 | 72% |
| Nad 2.5 | 49% |
| Nad 3.5 | 25% |
Lille ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-20 | Štrasburg | - | Lille |
| 2024-01-14 | Lille | - | Lorient |
| 2024-01-28 | Montpellier | - | Lille |
| 2024-02-04 | Lille | - | Clermont Foot |
| 2024-02-07 | Lyon | - | Lille |
| 2024-02-10 | Paris SG | - | Lille |
Paris SG ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-20 | Paris SG | - | Méty |
| 2024-01-03 | Paris SG | - | Toulouse |
| 2024-01-14 | Lens | - | Paris SG |
| 2024-01-20 | Orleans | - | Paris SG |
| 2024-01-28 | Paris SG | - | Brest |
| 2024-02-02 | Štrasburg | - | Paris SG |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.80 | 3.75 | 1.91 |
| Pravdepodobnosť | 37% | 25% | 38% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.25 |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.17 | 5.00 | |
| Pravdepodobnosť | 77% | 23% | |
| Nad 1.5 @ 1.17 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.35 | |
| Pravdepodobnosť | 47% | 53% | |
| Pod 2.5 @ 2.35 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.38 | 1.57 | |
| Pravdepodobnosť | 28% | 72% | |
| Pod 3.5 @ 1.57 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 2.38 | |
| Pravdepodobnosť | 47% | 53% | |
| Nie @ 2.38 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-17 16:00. Možné sú zmeny teraz!
