Superliga 2 - Grécko
pondelok, 08.01.2024
13:00
13:00

Levadiakos

Niki Volos
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Livadeia |
| Vonku: | Volos |
| Vzdialenosť: | 103.8 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Štadión Livadia |
| Kapacita: | 6 500 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 13:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 3.50 | 6.00 | 1 | 1.11 | 2.37 | |||
| 51% | 13% | 36% | 1.50 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.52 | 2.35 | 2.55 | 1.46 | 4.60 | 1.16 | ||||||
| 65% | 35% | 35% | 65% | 20% | 80% |
Posledné 4 priame stretnutia
| 2023-12-07 | Levadiakos | 1 - 1 | Niki Volos |
| 2023-10-11 | Niki Volos | 0 - 1 | Levadiakos |
| 2015-03-15 | Levadiakos | 3 - 0 | Niki Volos |
| 2015-01-11 | Niki Volos | 0 - 3 | Levadiakos |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | |
| 75% | 25% | 0% | 75% | 50% | 0% |
Levadiakos posledné 12 zápasy
| 2024-01-03 | Kozani FC | 0 - 0 | Levadiakos |
| 2023-12-07 | Levadiakos | 1 - 1 | Niki Volos |
| 2023-12-03 | PAOK B | 1 - 3 | Levadiakos |
| 2023-11-27 | Levadiakos | 1 - 1 | Larissa |
| 2023-11-22 | Levadiakos | 2 - 1 | Lamia |
| 2023-11-19 | Anag. Karditsas | 2 - 0 | Levadiakos |
| 2023-11-15 | Makedonikos | 2 - 2 | Levadiakos |
| 2023-11-12 | Levadiakos | 2 - 0 | Aiolikos |
| 2023-11-08 | Levadiakos | 3 - 0 | Aiolikos |
| 2023-11-04 | Iraklis | 0 - 1 | Levadiakos |
| 2023-10-28 | Levadiakos | 2 - 1 | AEK Athens B |
| 2023-10-23 | Kampaniakos | 0 - 2 | Levadiakos |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 5 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 42% | 17% |
Niki Volos posledné 12 zápasy
| 2023-12-11 | Niki Volos | 3 - 2 | PAOK B |
| 2023-12-07 | Levadiakos | 1 - 1 | Niki Volos |
| 2023-12-03 | Larissa | 1 - 0 | Niki Volos |
| 2023-11-26 | Anag. Karditsas | 2 - 0 | Niki Volos |
| 2023-11-20 | Niki Volos | 1 - 2 | Makedonikos |
| 2023-11-15 | Aiolikos | 0 - 2 | Niki Volos |
| 2023-11-12 | Niki Volos | 3 - 1 | Iraklis |
| 2023-11-05 | AEK Athens B | 0 - 3 | Niki Volos |
| 2023-10-30 | Niki Volos | 2 - 0 | Kampaniakos |
| 2023-10-22 | Apollon Pontou | 1 - 3 | Niki Volos |
| 2023-10-15 | Niki Volos | 0 - 1 | Kozani FC |
| 2023-10-11 | Niki Volos | 0 - 1 | Levadiakos |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 5 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 42% | 25% |
Tabuľka Superliga 2
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Larissa | 14 | +11 | 29 |
| 2 | Levadiakos | 12 | +9 | 27 |
| 3 | Makedonikos | 14 | +1 | 22 |
| 4 | Anag. Karditsas | 14 | +1 | 19 |
| 5 | Niki Volos | 11 | +6 | 18 |
| 6 | Iraklis | 14 | +3 | 17 |
| 7 | Kozani FC | 14 | -1 | 17 |
| 8 | AEK Athens B | 13 | -1 | 16 |
| 9 | PAOK B | 13 | -2 | 16 |
| 10 | Aiolikos | 14 | -5 | 15 |
| 11 | Kampaniakos | 13 | -9 | 12 |
| 12 | Apollon Pontou | 12 | -13 | 8 |
| 1 | Athens Kallithea | 13 | +8 | 27 |
| 2 | Ch. Kissamikos | 13 | +13 | 26 |
| 3 | Ionikos | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Diagoras | 13 | +1 | 22 |
| 5 | Kalamata | 13 | +9 | 21 |
| 6 | Ilioupoli | 13 | -2 | 20 |
| 7 | Giouchtas | 13 | -1 | 15 |
| 8 | Egaleo | 13 | -8 | 14 |
| 9 | Olympiacos B | 13 | +8 | 11 |
| 10 | Panathinaikos B | 12 | -11 | 10 |
| 11 | Tilikratis | 13 | -17 | 8 |
| 12 | Panachaiki | 12 | -9 | 6 |
Chronológia zápasov v lige
| Levadiakos | |
| Niki Volos | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Levadiakos | Niki Volos |
|---|---|---|---|
| 1 | Larissa | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Levadiakos | - | |
| 3 | Makedonikos | ||
| 4 | Anag. Karditsas | 2 - 0 | |
| 5 | Niki Volos | - | |
| 6 | Iraklis | ||
| 7 | Kozani FC | 1 - 0 | |
| 8 | AEK Athens B | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 9 | PAOK B | ||
| 10 | Aiolikos | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 11 | Kampaniakos | ||
| 12 | Apollon Pontou | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 1 | Athens Kallithea | ||
| 2 | Ch. Kissamikos | ||
| 3 | Ionikos | ||
| 4 | Diagoras | ||
| 5 | Kalamata | ||
| 6 | Ilioupoli | ||
| 7 | Giouchtas | ||
| 8 | Egaleo | ||
| 9 | Olympiacos B | ||
| 10 | Panathinaikos B | ||
| 11 | Tilikratis | ||
| 12 | Panachaiki |
Pozícia v lige
| Levadiakos | Niki Volos | |
| Pozícia | 2 | 5 |
| Body | 27 | 18 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 5 | 14 |
| Body | 13 | 9 |
Forma v lige
| Levadiakos | Niki Volos | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
3 1 |
6
0 5 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
1 0 |
3
0 2 |
Góly v lige
| Levadiakos | Niki Volos | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
16
7 |
17
11 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
7
2 |
8
4 |
Celková štatistika pre Superliga 2
| Zápasy (156) | |
| Víťazstva doma | 49% |
| Remízy | 26% |
| Víťazstva vonku | 26% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (345) | |
| Góly na zápas | 2.21 |
| Góly doma na zápas | 1.31 |
| Góly vonku na zápas | 0.90 |
| Domáci tím skóroval v | 72% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 59% |
| Obidva Tímy Skórujú | 42% |
| Nad 1.5 | 65% |
| Nad 2.5 | 37% |
| Nad 3.5 | 19% |
Levadiakos ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-13 | Apollon Pontou | - | Levadiakos |
| 2024-01-18 | Niki Volos | - | Levadiakos |
| 2024-01-22 | Levadiakos | - | Kampaniakos |
| 2024-01-29 | AEK Athens B | - | Levadiakos |
| 2024-02-04 | Levadiakos | - | Iraklis |
| 2024-02-10 | Aiolikos | - | Levadiakos |
Niki Volos ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-13 | Kozani FC | - | Niki Volos |
| 2024-01-18 | Niki Volos | - | Levadiakos |
| 2024-01-22 | Niki Volos | - | Apollon Pontou |
| 2024-01-24 | Aris | - | Niki Volos |
| 2024-01-27 | Kampaniakos | - | Niki Volos |
| 2024-01-30 | Niki Volos | - | Aris |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 3.50 | 6.00 |
| Pravdepodobnosť | 51% | 13% | 36% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.11 | 2.37 |
| Pravdepodobnosť | 58% | 42% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.52 | 2.35 | |
| Pravdepodobnosť | 65% | 35% | |
| Nad 1.5 @ 1.52 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.55 | 1.46 | |
| Pravdepodobnosť | 35% | 65% | |
| Pod 2.5 @ 1.46 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.60 | 1.16 | |
| Pravdepodobnosť | 20% | 80% | |
| Pod 3.5 @ 1.16 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.70 | 1.41 | |
| Pravdepodobnosť | 37% | 63% | |
| Nie @ 1.41 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-08 12:06. Možné sú zmeny teraz!
