Ligue 1 - Francúzsko
nedeľa, 14.01.2024
19:45
19:45

Lens

Paris SG
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Lance |
| Vonku: | Paríž |
| Vzdialenosť: | 179.0 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stade Bollaert-Delelis |
| Kapacita: | 38 223 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Pierre Sage (Fra) |
| Vonku: | Luis Enrique (Spa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:45 (20:45 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 4.00 | 1.91 | 2 | 1.83 | 1.29 | |||
| 26% | 31% | 43% | 1.91 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.50 | 1.65 | 2.20 | 2.63 | 1.50 | ||||||
| 75% | 25% | 53% | 47% | 31% | 69% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-08-26 | Paris SG | 3 - 1 | Lens |
| 2023-04-15 | Paris SG | 3 - 1 | Lens |
| 2023-01-01 | Lens | 3 - 1 | Paris SG |
| 2022-04-23 | Paris SG | 1 - 1 | Lens |
| 2021-12-04 | Lens | 1 - 1 | Paris SG |
| 2021-05-01 | Paris SG | 2 - 1 | Lens |
| 2020-09-10 | Lens | 1 - 0 | Paris SG |
| 2015-03-07 | Paris SG | 4 - 1 | Lens |
| 2014-10-17 | Lens | 1 - 3 | Paris SG |
| 2011-02-12 | Paris SG | 0 - 0 | Lens |
| 2011-01-08 | Paris SG | 5 - 1 | Lens |
| 2010-09-26 | Lens | 0 - 2 | Paris SG |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 7 | 6 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 58% | 50% |
Lens posledné 12 zápasy
| 2024-01-07 | Lens | 2 - 2 | Monaco |
| 2023-12-20 | Nice | 2 - 0 | Lens |
| 2023-12-16 | Lens | 2 - 0 | Reims |
| 2023-12-12 | Lens | 2 - 1 | Sevilla |
| 2023-12-08 | Montpellier | 0 - 0 | Lens |
| 2023-12-02 | Lens | 3 - 2 | Lyon |
| 2023-11-29 | Arsenal | 6 - 0 | Lens |
| 2023-11-25 | Clermont Foot | 0 - 3 | Lens |
| 2023-11-12 | Lens | 1 - 0 | Marseille |
| 2023-11-08 | PSV Eindhoven | 1 - 0 | Lens |
| 2023-11-04 | Lorient | 0 - 0 | Lens |
| 2023-10-28 | Lens | 4 - 0 | Nantes |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 50% | 33% |
Paris SG posledné 12 zápasy
| 2024-01-03 | Paris SG | 2 - 0 | Toulouse |
| 2023-12-20 | Paris SG | 3 - 1 | Méty |
| 2023-12-17 | Lille | 1 - 1 | Paris SG |
| 2023-12-13 | Dortmund | 1 - 1 | Paris SG |
| 2023-12-09 | Paris SG | 2 - 1 | Nantes |
| 2023-12-03 | Le Havre | 0 - 2 | Paris SG |
| 2023-11-28 | Paris SG | 1 - 1 | Newcastle |
| 2023-11-24 | Paris SG | 5 - 2 | Monaco |
| 2023-11-11 | Reims | 0 - 3 | Paris SG |
| 2023-11-07 | Milan | 2 - 1 | Paris SG |
| 2023-11-03 | Paris SG | 3 - 0 | Montpellier |
| 2023-10-29 | Brest | 2 - 3 | Paris SG |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 12 | 7 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 100% | 58% | 25% |
Tabuľka Ligue 1
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris SG | 17 | +28 | 40 |
| 2 | Nice | 18 | +8 | 35 |
| 3 | Monaco | 18 | +9 | 33 |
| 4 | Brest | 17 | +10 | 31 |
| 5 | Reims | 18 | +1 | 29 |
| 6 | Marseille | 18 | +7 | 28 |
| 7 | Lille | 17 | +7 | 28 |
| 8 | Lens | 17 | +4 | 26 |
| 9 | Štrasburg | 18 | -4 | 24 |
| 10 | Rennais | 18 | +3 | 22 |
| 11 | Le Havre | 17 | -3 | 19 |
| 12 | Montpellier | 17 | -2 | 18 |
| 13 | Nantes | 17 | -9 | 18 |
| 14 | Lyon | 17 | -11 | 16 |
| 14 | Méty | 17 | -11 | 16 |
| 16 | Toulouse | 17 | -8 | 14 |
| 17 | Lorient | 17 | -14 | 12 |
| 18 | Clermont Foot | 17 | -15 | 11 |
Chronológia zápasov v lige
| Lens | |
| Paris SG | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Lens | Paris SG |
|---|---|---|---|
| 1 | Paris SG | - | |
| 2 | Nice | ||
| 3 | Monaco | ||
| 4 | Brest | 2 - 3 | |
| 5 | Reims | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 6 | Marseille | 1 - 0 | |
| 7 | Lille | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Lens | - | |
| 9 | Štrasburg | ||
| 10 | Rennais | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 11 | Le Havre | 0 - 2 | |
| 12 | Montpellier | ||
| 13 | Nantes | 4 - 0 | |
| 14 | Lyon | 3 - 2 | 1 - 4 |
| 14 | Méty | 0 - 1 | |
| 16 | Toulouse | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Lorient | ||
| 18 | Clermont Foot | 0 - 0 |
Pozícia v lige
| Lens | Paris SG | |
| Pozícia | 8 | 1 |
| Body | 26 | 40 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 5 | 1 |
| Body | 17 | 18 |
Forma v lige
| Lens | Paris SG | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
5 5 |
12
4 1 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
2 1 |
5
3 0 |
Góly v lige
| Lens | Paris SG | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
21
17 |
42
14 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
14
6 |
17
6 |
Celková štatistika pre Ligue 1
| Zápasy (156) | |
| Víťazstva doma | 42% |
| Remízy | 30% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (390) | |
| Góly na zápas | 2.50 |
| Góly doma na zápas | 1.45 |
| Góly vonku na zápas | 1.05 |
| Domáci tím skóroval v | 75% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 62% |
| Obidva Tímy Skórujú | 49% |
| Nad 1.5 | 72% |
| Nad 2.5 | 48% |
| Nad 3.5 | 25% |
Lens ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-28 | Toulouse | - | Lens |
| 2024-02-03 | Nantes | - | Lens |
| 2024-02-10 | Lens | - | Štrasburg |
| 2024-02-15 | Lens | - | Freiburg |
| 2024-02-18 | Reims | - | Lens |
| 2024-02-22 | Freiburg | - | Lens |
Paris SG ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-20 | Orleans | - | Paris SG |
| 2024-01-28 | Paris SG | - | Brest |
| 2024-02-02 | Štrasburg | - | Paris SG |
| 2024-02-07 | Paris SG | - | Brest |
| 2024-02-10 | Paris SG | - | Lille |
| 2024-02-14 | Paris SG | - | Real Sociedad |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.50 | 4.00 | 1.91 |
| Pravdepodobnosť | 26% | 31% | 43% |
| 2 @ 1.91 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.29 |
| Pravdepodobnosť | 37% | 63% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 4.50 | |
| Pravdepodobnosť | 75% | 25% | |
| Nad 1.5 @ 1.20 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.65 | 2.20 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 1.65 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.63 | 1.50 | |
| Pravdepodobnosť | 31% | 69% | |
| Pod 3.5 @ 1.50 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.62 | 2.20 | |
| Pravdepodobnosť | 47% | 53% | |
| Nie @ 2.20 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-14 16:06. Možné sú zmeny teraz!
