Ligue 1 - Francúzsko
sobota, 02.12.2023
16:00
16:00

Lens

Lyon
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Lance |
| Vonku: | Lyon |
| Vzdialenosť: | 542.0 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stade Bollaert-Delelis |
| Kapacita: | 38 223 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Pierre Sage (Fra) |
| Vonku: | Paulo Fonseca (Por) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 16:00 (17:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 4.00 | 4.75 | 1 | 1.18 | 2.10 | |||
| 61% | 30% | 9% | 1.70 | 86% | 14% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 3.00 | 1.40 | ||||||
| 66% | 34% | 45% | 55% | 25% | 75% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-02-12 | Lyon | 2 - 1 | Lens |
| 2022-10-02 | Lens | 1 - 0 | Lyon |
| 2022-02-19 | Lens | 1 - 1 | Lyon |
| 2021-10-30 | Lyon | 2 - 1 | Lens |
| 2021-04-03 | Lens | 1 - 1 | Lyon |
| 2021-01-06 | Lyon | 3 - 2 | Lens |
| 2015-01-17 | Lens | 0 - 2 | Lyon |
| 2015-01-04 | Lens | 2 - 3 | Lyon |
| 2014-08-24 | Lyon | 0 - 1 | Lens |
| 2014-02-13 | Lyon | 1 - 1 | Lens |
| 2011-04-10 | Lyon | 3 - 0 | Lens |
| 2010-11-21 | Lens | 1 - 3 | Lyon |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 50% | 25% |
Lens posledné 12 zápasy
| 2023-11-29 | Arsenal | 6 - 0 | Lens |
| 2023-11-25 | Clermont Foot | 0 - 3 | Lens |
| 2023-11-12 | Lens | 1 - 0 | Marseille |
| 2023-11-08 | PSV Eindhoven | 1 - 0 | Lens |
| 2023-11-04 | Lorient | 0 - 0 | Lens |
| 2023-10-28 | Lens | 4 - 0 | Nantes |
| 2023-10-24 | Lens | 1 - 1 | PSV Eindhoven |
| 2023-10-20 | Le Havre | 0 - 0 | Lens |
| 2023-10-08 | Lens | 1 - 1 | Lille |
| 2023-10-03 | Lens | 2 - 1 | Arsenal |
| 2023-09-29 | Štrasburg | 0 - 1 | Lens |
| 2023-09-24 | Lens | 2 - 1 | Toulouse |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 5 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 42% | 17% |
Lyon posledné 12 zápasy
| 2023-11-26 | Lyon | 0 - 2 | Lille |
| 2023-11-12 | Rennais | 0 - 1 | Lyon |
| 2023-11-05 | Lyon | 1 - 1 | Méty |
| 2023-10-22 | Lyon | 1 - 2 | Clermont Foot |
| 2023-10-08 | Lyon | 3 - 3 | Lorient |
| 2023-10-01 | Reims | 2 - 0 | Lyon |
| 2023-09-23 | Brest | 1 - 0 | Lyon |
| 2023-09-17 | Lyon | 0 - 0 | Le Havre |
| 2023-09-03 | Lyon | 1 - 4 | Paris SG |
| 2023-08-27 | Nice | 0 - 0 | Lyon |
| 2023-08-19 | Lyon | 1 - 4 | Montpellier |
| 2023-08-13 | Štrasburg | 2 - 1 | Lyon |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 5 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 42% | 25% |
Tabuľka Ligue 1
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris SG | 13 | +23 | 30 |
| 2 | Nice | 13 | +10 | 29 |
| 3 | Monaco | 13 | +8 | 24 |
| 4 | Lille | 13 | +6 | 23 |
| 5 | Reims | 14 | +1 | 23 |
| 6 | Lens | 13 | +3 | 19 |
| 7 | Brest | 12 | 0 | 18 |
| 8 | Le Havre | 13 | -1 | 16 |
| 9 | Méty | 13 | -5 | 16 |
| 10 | Rennais | 13 | +2 | 15 |
| 11 | Nantes | 13 | -6 | 15 |
| 12 | Marseille | 12 | -1 | 14 |
| 13 | Montpellier | 13 | -1 | 13 |
| 14 | Štrasburg | 13 | -7 | 13 |
| 15 | Toulouse | 13 | -4 | 12 |
| 16 | Lorient | 13 | -7 | 11 |
| 17 | Clermont Foot | 13 | -9 | 10 |
| 18 | Lyon | 12 | -12 | 7 |
Chronológia zápasov v lige
| Lens | |
| Lyon | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Lens | Lyon |
|---|---|---|---|
| 1 | Paris SG | ||
| 2 | Nice | 0 - 0 | |
| 3 | Monaco | ||
| 4 | Lille | 1 - 1 | |
| 5 | Reims | 2 - 0 | |
| 6 | Lens | - | |
| 7 | Brest | 1 - 0 | |
| 8 | Le Havre | ||
| 9 | Méty | 0 - 1 | |
| 10 | Rennais | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Nantes | 4 - 0 | |
| 12 | Marseille | 1 - 0 | |
| 13 | Montpellier | ||
| 14 | Štrasburg | 2 - 1 | |
| 15 | Toulouse | 2 - 1 | |
| 16 | Lorient | ||
| 17 | Clermont Foot | ||
| 18 | Lyon | - |
Pozícia v lige
| Lens | Lyon | |
| Pozícia | 6 | 18 |
| Body | 19 | 7 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 8 | 14 |
| Body | 11 | 4 |
Forma v lige
| Lens | Lyon | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
4 4 |
1
4 7 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
2 1 |
1
1 3 |
Góly v lige
| Lens | Lyon | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
16
13 |
9
21 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
9
4 |
2
5 |
Celková štatistika pre Ligue 1
| Zápasy (116) | |
| Víťazstva doma | 39% |
| Remízy | 34% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (294) | |
| Góly na zápas | 2.53 |
| Góly doma na zápas | 1.44 |
| Góly vonku na zápas | 1.09 |
| Domáci tím skóroval v | 73% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 62% |
| Obidva Tímy Skórujú | 49% |
| Nad 1.5 | 71% |
| Nad 2.5 | 49% |
| Nad 3.5 | 28% |
Lens ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-08 | Montpellier | - | Lens |
| 2023-12-12 | Lens | - | Sevilla |
| 2023-12-16 | Lens | - | Reims |
| 2023-12-20 | Nice | - | Lens |
| 2024-01-07 | Lens | - | Monaco |
| 2024-01-14 | Lens | - | Paris SG |
Lyon ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-06 | Marseille | - | Lyon |
| 2023-12-10 | Lyon | - | Toulouse |
| 2023-12-15 | Monaco | - | Lyon |
| 2023-12-20 | Lyon | - | Nantes |
| 2024-01-14 | Le Havre | - | Lyon |
| 2024-01-26 | Lyon | - | Rennais |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.70 | 4.00 | 4.75 |
| Pravdepodobnosť | 61% | 30% | 9% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.18 | 2.10 |
| Pravdepodobnosť | 86% | 14% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 4.00 | |
| Pravdepodobnosť | 66% | 34% | |
| Nad 1.5 @ 1.25 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.05 | |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% | |
| Pod 2.5 @ 2.05 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.00 | 1.40 | |
| Pravdepodobnosť | 25% | 75% | |
| Pod 3.5 @ 1.40 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% | |
| Nie @ 2.00 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-02 12:05. Možné sú zmeny teraz!
