Premier Soccer League - Južná Afrika
streda, 28.02.2024
17:30
17:30

Golden Arrows

Sekhukhune Utd
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Durban |
| Vonku: | Thembisa |
| Vzdialenosť: | 511.0 km |
| Štadión | |
| Štadión: | King Zwelithini Stadium |
| Kapacita: | 10 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:30 (19:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.00 | 2.45 | 1 | 1.50 | 1.39 | |||
| 49% | 19% | 32% | 2.80 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 2.45 | 2.40 | 1.49 | 4.60 | 1.17 | ||||||
| 65% | 35% | 42% | 58% | 15% | 85% |
Posledné 5 priame stretnutia
| 2023-10-05 | Sekhukhune Utd | 0 - 1 | Golden Arrows |
| 2023-04-02 | Golden Arrows | 0 - 0 | Sekhukhune Utd |
| 2022-08-10 | Sekhukhune Utd | 1 - 0 | Golden Arrows |
| 2022-04-23 | Golden Arrows | 0 - 0 | Sekhukhune Utd |
| 2021-09-25 | Sekhukhune Utd | 1 - 1 | Golden Arrows |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 20% | 60% | 20% | 20% | 0% | 0% |
Golden Arrows posledné 12 zápasy
| 2024-02-23 | Golden Arrows | 1 - 2 | TS Galaxy |
| 2024-02-18 | TS Galaxy | 3 - 1 | Golden Arrows |
| 2023-12-30 | Moroka Swallows | 0 - 3 | Golden Arrows |
| 2023-12-23 | Golden Arrows | 0 - 2 | TS Galaxy |
| 2023-12-17 | Golden Arrows | 1 - 2 | Orlando Pirates |
| 2023-12-09 | Chippa Utd | 2 - 0 | Golden Arrows |
| 2023-11-26 | Golden Arrows | 0 - 1 | Cape Town City |
| 2023-11-12 | Golden Arrows | 1 - 3 | AmaZulu Durban |
| 2023-11-07 | Royal AM | 1 - 0 | Golden Arrows |
| 2023-11-04 | AmaZulu Durban | 3 - 0 | Golden Arrows |
| 2023-10-28 | Golden Arrows | 2 - 1 | Kaizer Chiefs |
| 2023-10-21 | Golden Arrows | 3 - 1 | Cape Town City |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 9 | 10 | 8 | 3 | |
| 25% | 0% | 75% | 83% | 67% | 25% |
Sekhukhune Utd posledné 12 zápasy
| 2024-02-25 | Sekhukhune Utd | 0 - 0 | RSB Berkane |
| 2024-02-21 | Highlands Park | 0 - 0 | Sekhukhune Utd |
| 2024-02-17 | Sekhukhune Utd | 3 - 1 | Richards Bay |
| 2023-12-30 | Sekhukhune Utd | 1 - 1 | Kaizer Chiefs |
| 2023-12-13 | AmaZulu Durban | 1 - 0 | Sekhukhune Utd |
| 2023-12-06 | Sekhukhune Utd | 2 - 0 | Chippa Utd |
| 2023-11-26 | RSB Berkane | 2 - 0 | Sekhukhune Utd |
| 2023-11-12 | Sekhukhune Utd | 2 - 1 | Supersport Utd |
| 2023-11-07 | Orlando Pirates | 1 - 0 | Sekhukhune Utd |
| 2023-11-04 | Sekhukhune Utd | 0 - 0 | TS Galaxy |
| 2023-10-29 | TS Galaxy | 2 - 0 | Sekhukhune Utd |
| 2023-10-21 | Sekhukhune Utd | 1 - 0 | Royal AM |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 2 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 17% | 8% |
Tabuľka Premier Soccer League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sund. | 16 | +26 | 42 |
| 2 | Cape Town City | 17 | +7 | 30 |
| 3 | Supersport Utd | 17 | +3 | 30 |
| 4 | Stellenbosch | 16 | +5 | 27 |
| 5 | Orlando Pirates | 17 | +4 | 26 |
| 6 | Kaizer Chiefs | 17 | +4 | 25 |
| 7 | TS Galaxy | 16 | +5 | 24 |
| 8 | Polokwane City | 17 | -1 | 24 |
| 9 | Golden Arrows | 17 | -4 | 23 |
| 10 | AmaZulu Durban | 18 | -3 | 22 |
| 11 | Sekhukhune Utd | 16 | +1 | 21 |
| 12 | Chippa Utd | 17 | -4 | 19 |
| 13 | Moroka Swallows | 17 | -6 | 19 |
| 14 | Royal AM | 16 | -8 | 19 |
| 15 | Richards Bay | 17 | -9 | 13 |
| 16 | Ajax Cape Town | 17 | -20 | 7 |
Chronológia zápasov v lige
| Golden Arrows | |
| Sekhukhune Utd | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Golden Arrows | Sekhukhune Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sund. | ||
| 2 | Cape Town City | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 3 | Supersport Utd | ||
| 4 | Stellenbosch | 0 - 0 | |
| 5 | Orlando Pirates | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Kaizer Chiefs | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | TS Galaxy | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 8 | Polokwane City | 3 - 2 | |
| 9 | Golden Arrows | - | |
| 10 | AmaZulu Durban | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 11 | Sekhukhune Utd | - | |
| 12 | Chippa Utd | ||
| 13 | Moroka Swallows | 1 - 1 | |
| 14 | Royal AM | 0 - 1 | |
| 15 | Richards Bay | 1 - 1 | |
| 16 | Ajax Cape Town | 0 - 2 |
Pozícia v lige
| Golden Arrows | Sekhukhune Utd | |
| Pozícia | 9 | 11 |
| Body | 23 | 21 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 15 | 8 |
| Body | 8 | 10 |
Forma v lige
| Golden Arrows | Sekhukhune Utd | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
2 8 |
6
3 7 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
2 4 |
3
1 4 |
Góly v lige
| Golden Arrows | Sekhukhune Utd | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
20
24 |
16
15 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
8
12 |
6
7 |
Celková štatistika pre Premier Soccer League
| Zápasy (134) | |
| Víťazstva doma | 43% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 34% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (276) | |
| Góly na zápas | 2.06 |
| Góly doma na zápas | 1.15 |
| Góly vonku na zápas | 0.91 |
| Domáci tím skóroval v | 65% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 60% |
| Obidva Tímy Skórujú | 39% |
| Nad 1.5 | 59% |
| Nad 2.5 | 38% |
| Nad 3.5 | 16% |
Golden Arrows ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-05 | Kaizer Chiefs | - | Golden Arrows |
| 2024-03-10 | Polokwane City | - | Golden Arrows |
| 2024-03-30 | Golden Arrows | - | Richards Bay |
| 2024-04-03 | Golden Arrows | - | Supersport Utd |
| 2024-04-06 | Orlando Pirates | - | Golden Arrows |
| 2024-04-20 | Golden Arrows | - | Royal AM |
Sekhukhune Utd ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-06 | Sekhukhune Utd | - | Royal AM |
| 2024-03-09 | Moroka Swallows | - | Sekhukhune Utd |
| 2024-03-14 | Sekhukhune Utd | - | AmaZulu Durban |
| 2024-03-30 | Sekhukhune Utd | - | Orlando Pirates |
| 2024-04-02 | Sekhukhune Utd | - | Cape Town City |
| 2024-04-06 | Stellenbosch | - | Sekhukhune Utd |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.80 | 3.00 | 2.45 |
| Pravdepodobnosť | 49% | 19% | 32% |
| 1 @ 2.80 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 1.39 |
| Pravdepodobnosť | 60% | 40% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.47 | 2.45 | |
| Pravdepodobnosť | 65% | 35% | |
| Nad 1.5 @ 1.47 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.40 | 1.49 | |
| Pravdepodobnosť | 42% | 58% | |
| Pod 2.5 @ 1.49 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.60 | 1.17 | |
| Pravdepodobnosť | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.17 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.65 | |
| Pravdepodobnosť | 43% | 57% | |
| Nie @ 1.65 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-28 16:05. Možné sú zmeny teraz!
