2. Bundesliga - Nemecko
nedeľa, 17.12.2023
12:30
12:30

Karlsruher

Elversberg
3 - 2
(2 - 1, 1 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Karlsruhe |
| Vonku: | Spiesen-Elversberg |
| Vzdialenosť: | 97.5 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Wildparkstadion |
| Kapacita: | 29 699 (14 724) |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 12:30 (13:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.80 | 3.10 | 12 | 1.36 | 1.67 | |||
| 32% | 31% | 37% | 1.25 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 88% | 12% | 64% | 36% | 40% | 60% |
Priame stretnutia
V systéme nie sú žiadne údaje
Karlsruher posledné 12 zápasy
| 2023-12-08 | Hannover | 2 - 2 | Karlsruher |
| 2023-12-03 | Karlsruher | 2 - 2 | Rostock |
| 2023-11-26 | Karlsruher | 4 - 1 | Norimberg |
| 2023-11-16 | Karlsruher | 0 - 2 | Ulm 1846 |
| 2023-11-11 | Hertha Berlín | 2 - 2 | Karlsruher |
| 2023-11-05 | Karlsruher | 0 - 3 | Paderborn |
| 2023-10-28 | Sankt Pauli | 2 - 1 | Karlsruher |
| 2023-10-22 | Karlsruher | 3 - 0 | Schalke |
| 2023-10-12 | Karlsruher | 3 - 0 | Štrasburg |
| 2023-10-07 | Magdeburg | 1 - 1 | Karlsruher |
| 2023-09-30 | Karlsruher | 0 - 2 | Holstein Kiel |
| 2023-09-23 | Greuther Fürth | 4 - 3 | Karlsruher |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 12 | 9 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 100% | 75% | 42% |
Elversberg posledné 12 zápasy
| 2023-12-10 | Elversberg | 0 - 1 | Norimberg |
| 2023-12-03 | Hertha Berlín | 5 - 1 | Elversberg |
| 2023-11-25 | Elversberg | 4 - 1 | Paderborn |
| 2023-11-17 | Elversberg | 1 - 0 | Méty |
| 2023-11-10 | Schalke | 1 - 2 | Elversberg |
| 2023-11-03 | Elversberg | 0 - 2 | Sankt Pauli |
| 2023-10-29 | Magdeburg | 1 - 2 | Elversberg |
| 2023-10-20 | Elversberg | 3 - 0 | E. Braunschweig |
| 2023-10-13 | Darmstadt | 4 - 2 | Elversberg |
| 2023-10-08 | Holstein Kiel | 1 - 1 | Elversberg |
| 2023-10-01 | Elversberg | 1 - 1 | Greuther Fürth |
| 2023-09-23 | Wehen | 0 - 2 | Elversberg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 50% | 25% |
Tabuľka 2. Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Holstein Kiel | 17 | +10 | 35 |
| 2 | Sankt Pauli | 16 | +16 | 32 |
| 3 | Hamburg | 17 | +11 | 31 |
| 4 | Düsseldorf | 17 | +16 | 30 |
| 5 | Greuther Fürth | 17 | +7 | 29 |
| 6 | Paderborn | 17 | 0 | 27 |
| 7 | Hertha Berlín | 17 | +7 | 25 |
| 8 | Hannover | 17 | +7 | 24 |
| 9 | Elversberg | 16 | -2 | 24 |
| 10 | Norimberg | 17 | -9 | 24 |
| 11 | Wehen | 16 | -3 | 21 |
| 12 | Magdeburg | 17 | +2 | 20 |
| 13 | Schalke | 17 | -4 | 20 |
| 14 | Karlsruher | 16 | -1 | 18 |
| 15 | Kaiserslautern | 16 | -7 | 18 |
| 16 | Rostock | 17 | -11 | 17 |
| 17 | E. Braunschweig | 16 | -16 | 11 |
| 18 | Osnabruck | 17 | -23 | 9 |
Chronológia zápasov v lige
| Karlsruher | |
| Elversberg | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Karlsruher | Elversberg |
|---|---|---|---|
| 1 | Holstein Kiel | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Sankt Pauli | ||
| 3 | Hamburg | 2 - 2 | |
| 4 | Düsseldorf | ||
| 5 | Greuther Fürth | ||
| 6 | Paderborn | 0 - 3 | |
| 7 | Hertha Berlín | 5 - 1 | |
| 8 | Hannover | 2 - 2 | |
| 9 | Elversberg | - | |
| 10 | Norimberg | 4 - 1 | |
| 11 | Wehen | 0 - 2 | |
| 12 | Magdeburg | 1 - 2 | |
| 13 | Schalke | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 14 | Karlsruher | - | |
| 15 | Kaiserslautern | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 16 | Rostock | 2 - 2 | |
| 17 | E. Braunschweig | 2 - 0 | |
| 18 | Osnabruck | 0 - 1 |
Pozícia v lige
| Karlsruher | Elversberg | |
| Pozícia | 14 | 9 |
| Body | 18 | 24 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 11 | 4 |
| Body | 12 | 14 |
Forma v lige
| Karlsruher | Elversberg | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
6 6 |
7
3 6 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
3 2 |
4
2 2 |
Góly v lige
| Karlsruher | Elversberg | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
27
28 |
24
26 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
14
11 |
13
13 |
Celková štatistika pre 2. Bundesliga
| Zápasy (150) | |
| Víťazstva doma | 45% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 32% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (478) | |
| Góly na zápas | 3.19 |
| Góly doma na zápas | 1.78 |
| Góly vonku na zápas | 1.41 |
| Domáci tím skóroval v | 82% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 76% |
| Obidva Tímy Skórujú | 62% |
| Nad 1.5 | 85% |
| Nad 2.5 | 62% |
| Nad 3.5 | 39% |
Karlsruher ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-05 | Karlsruher | - | Ulm 1846 |
| 2024-01-09 | Karlsruher | - | Luzern |
| 2024-01-13 | Karlsruher | - | Norimberg |
| 2024-01-19 | Karlsruher | - | Osnabruck |
| 2024-01-28 | Hamburg | - | Karlsruher |
| 2024-02-02 | Karlsruher | - | Wehen |
Elversberg ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-10 | Elversberg | - | Antequera |
| 2024-01-13 | RB Salzburg | - | Elversberg |
| 2024-01-20 | Elversberg | - | Hannover |
| 2024-01-27 | Rostock | - | Elversberg |
| 2024-02-04 | Elversberg | - | Kaiserslautern |
| 2024-02-10 | Düsseldorf | - | Elversberg |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.15 | 3.80 | 3.10 |
| Pravdepodobnosť | 32% | 31% | 37% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 1.67 |
| Pravdepodobnosť | 46% | 54% |
| X2 @ 1.67 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.17 | 5.00 | |
| Pravdepodobnosť | 88% | 12% | |
| Nad 1.5 @ 1.17 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.35 | |
| Pravdepodobnosť | 64% | 36% | |
| Nad 2.5 @ 1.57 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.57 | |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% | |
| Pod 3.5 @ 1.57 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 2.50 | |
| Pravdepodobnosť | 64% | 36% | |
| Áno @ 1.50 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-17 08:03. Možné sú zmeny teraz!
