Premyer Liqası - Azerbajdžan
pondelok, 05.02.2024
11:00
11:00

Kapaz

Araz-Naxcivan
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Ganja |
| Vonku: | Nakhchivan |
| Vzdialenosť: | 182.7 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Mestský štadión Gəncə |
| Kapacita: | 26 120 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 11:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.10 | 2.35 | X2 | 1.53 | 1.40 | |||
| 29% | 27% | 44% | 1.40 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 2.65 | 2.25 | 1.57 | 4.10 | 1.20 | ||||||
| 69% | 31% | 40% | 60% | 18% | 82% |
Posledné 2 priame stretnutia
| 2023-11-10 | Araz-Naxcivan | 0 - 1 | Kapaz |
| 2023-09-03 | Kapaz | 1 - 2 | Araz-Naxcivan |
Kapaz posledné 12 zápasy
| 2024-01-27 | Kapaz | 1 - 2 | Qarabag |
| 2024-01-22 | Kapaz | 2 - 1 | Turan Tovuz |
| 2023-12-24 | Neftchi Baku | 2 - 0 | Kapaz |
| 2023-12-18 | Kapaz | 3 - 4 | Sabah Baku |
| 2023-12-14 | Kapaz | 1 - 1 | Sumgayit |
| 2023-12-09 | Gabala | 0 - 3 | Kapaz |
| 2023-12-03 | Kapaz | 0 - 2 | Sabah Baku |
| 2023-11-25 | Sabail Baku | 0 - 0 | Kapaz |
| 2023-11-10 | Araz-Naxcivan | 0 - 1 | Kapaz |
| 2023-11-04 | Qarabag | 7 - 1 | Kapaz |
| 2023-10-28 | Turan Tovuz | 4 - 0 | Kapaz |
| 2023-10-21 | Kapaz | 0 - 0 | Zira Baku |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Araz-Naxcivan posledné 12 zápasy
| 2024-01-31 | Araz-Naxcivan | 1 - 1 | Gabala |
| 2024-01-28 | Araz-Naxcivan | 1 - 1 | Sumgayit |
| 2024-01-23 | Qarabag | 3 - 1 | Araz-Naxcivan |
| 2023-12-24 | Turan Tovuz | 3 - 1 | Araz-Naxcivan |
| 2023-12-15 | Araz-Naxcivan | 2 - 0 | Sabah Baku |
| 2023-12-09 | Zira Baku | 0 - 0 | Araz-Naxcivan |
| 2023-12-02 | Araz-Naxcivan | 1 - 1 | Sabail Baku |
| 2023-11-26 | Neftchi Baku | 1 - 1 | Araz-Naxcivan |
| 2023-11-10 | Araz-Naxcivan | 0 - 1 | Kapaz |
| 2023-11-04 | Sumgayit | 2 - 0 | Araz-Naxcivan |
| 2023-10-30 | Araz-Naxcivan | 2 - 1 | Qarabag |
| 2023-10-22 | Gabala | 1 - 4 | Araz-Naxcivan |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 4 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 33% | 25% |
Tabuľka Premyer Liqası
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Qarabag | 21 | +35 | 50 |
| 2 | Sumgayit | 21 | -2 | 34 |
| 3 | Neftchi Baku | 21 | +5 | 32 |
| 4 | Zira Baku | 21 | +2 | 31 |
| 5 | Sabah Baku | 21 | +4 | 27 |
| 6 | Araz-Naxcivan | 20 | -1 | 27 |
| 7 | Sabail Baku | 21 | -4 | 27 |
| 8 | Turan Tovuz | 21 | +2 | 26 |
| 9 | Kapaz | 20 | -18 | 17 |
| 10 | Gabala | 21 | -23 | 15 |
Chronológia zápasov v lige
| Kapaz | |
| Araz-Naxcivan | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Kapaz | Araz-Naxcivan |
|---|---|---|---|
| 1 | Qarabag | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Sumgayit | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Neftchi Baku | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Zira Baku | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Sabah Baku | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Araz-Naxcivan | 1 - 2 | - |
| 7 | Sabail Baku | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 8 | Turan Tovuz | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Kapaz | - | 1 - 2 |
| 10 | Gabala | 0 - 1 | 1 - 4 |
Pozícia v lige
| Kapaz | Araz-Naxcivan | |
| Pozícia | 9 | 6 |
| Body | 17 | 27 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 10 | 8 |
| Body | 8 | 9 |
Forma v lige
| Kapaz | Araz-Naxcivan | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
5 11 |
7
6 7 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
2 6 |
2
3 5 |
Góly v lige
| Kapaz | Araz-Naxcivan | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
14
32 |
22
23 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
6
14 |
11
15 |
Celková štatistika pre Premyer Liqası
| Zápasy (104) | |
| Víťazstva doma | 43% |
| Remízy | 25% |
| Víťazstva vonku | 32% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (253) | |
| Góly na zápas | 2.43 |
| Góly doma na zápas | 1.37 |
| Góly vonku na zápas | 1.07 |
| Domáci tím skóroval v | 74% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 63% |
| Obidva Tímy Skórujú | 45% |
| Nad 1.5 | 67% |
| Nad 2.5 | 45% |
| Nad 3.5 | 24% |
Kapaz ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-12 | Kapaz | - | Sabail Baku |
| 2024-02-17 | Sabah Baku | - | Kapaz |
| 2024-02-23 | Kapaz | - | Gabala |
| 2024-03-01 | Sumgayit | - | Kapaz |
| 2024-03-09 | Kapaz | - | Neftchi Baku |
| 2024-03-16 | Zira Baku | - | Kapaz |
Araz-Naxcivan ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-09 | Gabala | - | Araz-Naxcivan |
| 2024-02-13 | Araz-Naxcivan | - | Neftchi Baku |
| 2024-02-17 | Sabail Baku | - | Araz-Naxcivan |
| 2024-02-25 | Araz-Naxcivan | - | Zira Baku |
| 2024-03-02 | Sabah Baku | - | Araz-Naxcivan |
| 2024-03-10 | Turan Tovuz | - | Araz-Naxcivan |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.70 | 3.10 | 2.35 |
| Pravdepodobnosť | 29% | 27% | 44% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 1.40 |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.41 | 2.65 | |
| Pravdepodobnosť | 69% | 31% | |
| Nad 1.5 @ 1.41 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.57 | |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% | |
| Pod 2.5 @ 1.57 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.10 | 1.20 | |
| Pravdepodobnosť | 18% | 82% | |
| Pod 3.5 @ 1.20 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.98 | 1.72 | |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% | |
| Nie @ 1.72 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-05 08:01. Možné sú zmeny teraz!
