Championnat National - Alžírsko
piatok, 22.12.2023
17:00
17:00

JS Kabylie

MC El Bayadh
odložené
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Tizi Ouzou |
| Vonku: | El Bayadh |
| Vzdialenosť: | 434.9 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:00 (18:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.68 | 3.10 | 5.00 | 1 | 1.12 | 2.03 | |||
| 41% | 35% | 24% | 1.68 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 2.45 | 2.40 | 1.50 | 4.50 | 1.17 | ||||||
| 62% | 38% | 37% | 63% | 19% | 81% |
Posledné 2 priame stretnutia
| 2023-05-13 | JS Kabylie | 3 - 1 | MC El Bayadh |
| 2022-09-24 | MC El Bayadh | 0 - 0 | JS Kabylie |
JS Kabylie posledné 12 zápasy
| 2023-12-15 | CS Constantine | 2 - 0 | JS Kabylie |
| 2023-12-08 | JS Kabylie | 1 - 0 | ES Ben Aknoun |
| 2023-12-02 | MC Oran | 1 - 3 | JS Kabylie |
| 2023-11-25 | JS Kabylie | 1 - 1 | Biskra |
| 2023-11-19 | CR Belouizdad | 1 - 0 | JS Kabylie |
| 2023-11-10 | ES Setif | 1 - 0 | JS Kabylie |
| 2023-10-07 | JS Kabylie | 1 - 0 | USM Alger |
| 2023-09-29 | USM Khenchela | 2 - 1 | JS Kabylie |
| 2023-09-22 | JS Kabylie | 0 - 0 | Paradou AC |
| 2023-09-16 | NC Magra | 0 - 1 | JS Kabylie |
| 2023-07-15 | CR Belouizdad | 3 - 2 | JS Kabylie |
| 2023-07-10 | JS Kabylie | 2 - 0 | NC Magra |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 3 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 25% | 17% |
MC El Bayadh posledné 12 zápasy
| 2023-12-15 | MC El Bayadh | 1 - 1 | USM Alger |
| 2023-12-08 | USM Khenchela | 2 - 0 | MC El Bayadh |
| 2023-12-01 | MC El Bayadh | 1 - 0 | Paradou AC |
| 2023-11-24 | NC Magra | 1 - 1 | MC El Bayadh |
| 2023-11-17 | MC El Bayadh | 4 - 0 | US Souf |
| 2023-11-11 | JS Saoura | 0 - 0 | MC El Bayadh |
| 2023-10-07 | MC El Bayadh | 1 - 0 | ASO Chlef |
| 2023-09-30 | MC Alger | 2 - 0 | MC El Bayadh |
| 2023-09-23 | ES Setif | 2 - 1 | MC El Bayadh |
| 2023-09-15 | MC El Bayadh | 1 - 0 | CS Constantine |
| 2023-07-15 | MC Alger | 1 - 0 | MC El Bayadh |
| 2023-07-10 | MC El Bayadh | 3 - 1 | CS Constantine |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 3 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 25% | 17% |
Tabuľka Championnat National
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MC Alger | 10 | +21 | 27 |
| 2 | JS Saoura | 10 | -2 | 18 |
| 3 | CS Constantine | 9 | +6 | 16 |
| 4 | Paradou AC | 10 | +5 | 15 |
| 5 | ASO Chlef | 10 | +3 | 15 |
| 6 | MC El Bayadh | 10 | +2 | 15 |
| 7 | ES Setif | 9 | +1 | 14 |
| 8 | JS Kabylie | 10 | 0 | 14 |
| 9 | Biskra | 9 | -2 | 14 |
| 10 | CR Belouizdad | 7 | +4 | 13 |
| 11 | USM Khenchela | 10 | -5 | 13 |
| 12 | NC Magra | 10 | -3 | 12 |
| 13 | USM Alger | 7 | 0 | 7 |
| 14 | MC Oran | 8 | -5 | 6 |
| 15 | US Souf | 10 | -15 | 4 |
| 16 | ES Ben Aknoun | 9 | -10 | 3 |
Chronológia zápasov v lige
| JS Kabylie | |
| MC El Bayadh | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | JS Kabylie | MC El Bayadh |
|---|---|---|---|
| 1 | MC Alger | 2 - 0 | |
| 2 | JS Saoura | 0 - 0 | |
| 3 | CS Constantine | ||
| 4 | Paradou AC | 0 - 0 | |
| 5 | ASO Chlef | ||
| 6 | MC El Bayadh | - | |
| 7 | ES Setif | 2 - 1 | |
| 8 | JS Kabylie | - | |
| 9 | Biskra | 1 - 1 | |
| 10 | CR Belouizdad | ||
| 11 | USM Khenchela | 2 - 0 | |
| 12 | NC Magra | 1 - 1 | |
| 13 | USM Alger | 1 - 0 | |
| 14 | MC Oran | ||
| 15 | US Souf | ||
| 16 | ES Ben Aknoun | 1 - 0 |
Pozícia v lige
| JS Kabylie | MC El Bayadh | |
| Pozícia | 8 | 6 |
| Body | 14 | 15 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 9 | 13 |
| Body | 8 | 2 |
Forma v lige
| JS Kabylie | MC El Bayadh | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
2 4 |
4
3 3 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
2 0 |
0
2 3 |
Góly v lige
| JS Kabylie | MC El Bayadh | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
8
8 |
10
8 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
3
1 |
2
7 |
Celková štatistika pre Championnat National
| Zápasy (74) | |
| Víťazstva doma | 55% |
| Remízy | 22% |
| Víťazstva vonku | 23% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (165) | |
| Góly na zápas | 2.23 |
| Góly doma na zápas | 1.41 |
| Góly vonku na zápas | 0.82 |
| Domáci tím skóroval v | 74% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 51% |
| Obidva Tímy Skórujú | 35% |
| Nad 1.5 | 55% |
| Nad 2.5 | 38% |
| Nad 3.5 | 22% |
JS Kabylie ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-06 | MC Alger | - | JS Kabylie |
| 2024-01-13 | JS Kabylie | - | ASO Chlef |
| 2024-01-19 | JS Saoura | - | JS Kabylie |
| 2024-01-23 | JS Kabylie | - | MC El Bayadh |
| 2024-01-27 | JS Kabylie | - | US Souf |
| 2024-02-10 | JS Kabylie | - | NC Magra |
MC El Bayadh ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-13 | Biskra | - | MC El Bayadh |
| 2024-01-19 | MC El Bayadh | - | MC Oran |
| 2024-01-23 | JS Kabylie | - | MC El Bayadh |
| 2024-01-27 | ES Ben Aknoun | - | MC El Bayadh |
| 2024-02-04 | MC El Bayadh | - | CR Belouizdad |
| 2024-02-10 | CS Constantine | - | MC El Bayadh |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.68 | 3.10 | 5.00 |
| Pravdepodobnosť | 41% | 35% | 24% |
| 1 @ 1.68 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.12 | 2.03 |
| Pravdepodobnosť | 75% | 25% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.47 | 2.45 | |
| Pravdepodobnosť | 62% | 38% | |
| Nad 1.5 @ 1.47 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.40 | 1.50 | |
| Pravdepodobnosť | 37% | 63% | |
| Pod 2.5 @ 1.50 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.50 | 1.17 | |
| Pravdepodobnosť | 19% | 81% | |
| Pod 3.5 @ 1.17 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.30 | 1.53 | |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% | |
| Nie @ 1.53 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-22 16:05. Možné sú zmeny teraz!
