Challenger Pro League - Belgicko
sobota, 27.01.2024
15:00
15:00

Jong Genk

RSCA Futures
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Genk |
| Vonku: | Anderlecht |
| Vzdialenosť: | 83.2 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (16:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.80 | 3.10 | X2 | 1.36 | 1.80 | |||
| 36% | 21% | 43% | 1.80 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 80% | 20% | 56% | 44% | 39% | 61% |
Posledné 3 priame stretnutia
| 2023-09-01 | RSCA Futures | 1 - 1 | Jong Genk |
| 2022-12-02 | RSCA Futures | 2 - 0 | Jong Genk |
| 2022-10-16 | Jong Genk | 3 - 2 | RSCA Futures |
Jong Genk posledné 12 zápasy
| 2024-01-21 | Zulte Waregem | 1 - 1 | Jong Genk |
| 2024-01-14 | Jong Genk | 3 - 2 | Deinze |
| 2023-12-16 | Beveren | 2 - 1 | Jong Genk |
| 2023-12-08 | Jong Genk | 0 - 1 | Patro Eisden |
| 2023-12-01 | Lommel | 0 - 1 | Jong Genk |
| 2023-11-26 | Jong Genk | 1 - 1 | Seraing |
| 2023-11-10 | St. Liege U23 | 3 - 1 | Jong Genk |
| 2023-11-03 | Jong Genk | 2 - 3 | RFC Liege |
| 2023-10-28 | Jong Genk | 1 - 3 | Lierse K. |
| 2023-10-20 | Deinze | 3 - 2 | Jong Genk |
| 2023-10-07 | Jong Genk | 1 - 2 | Beerschot |
| 2023-10-01 | Dender | 1 - 3 | Jong Genk |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 8 | 6 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 67% | 50% |
RSCA Futures posledné 12 zápasy
| 2024-01-12 | Beerschot | 1 - 1 | RSCA Futures |
| 2023-12-16 | RSCA Futures | 0 - 0 | Oostende |
| 2023-12-09 | Club Brugge NXT | 0 - 1 | RSCA Futures |
| 2023-12-02 | RSCA Futures | 0 - 2 | Beveren |
| 2023-11-25 | Zulte Waregem | 2 - 5 | RSCA Futures |
| 2023-11-11 | RSCA Futures | 1 - 3 | Deinze |
| 2023-11-04 | RSCA Futures | 1 - 1 | Lommel |
| 2023-10-29 | RFC Liege | 0 - 2 | RSCA Futures |
| 2023-10-21 | RSCA Futures | 3 - 0 | St. Liege U23 |
| 2023-10-08 | Oostende | 1 - 2 | RSCA Futures |
| 2023-09-30 | RSCA Futures | 3 - 3 | Lierse K. |
| 2023-09-23 | Seraing | 1 - 1 | RSCA Futures |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 10 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 83% | 42% | 25% |
Tabuľka Challenger Pro League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot | 17 | +13 | 33 |
| 2 | Zulte Waregem | 18 | +12 | 33 |
| 3 | Deinze | 18 | +7 | 32 |
| 4 | Lommel | 18 | +11 | 31 |
| 5 | Patro Eisden | 18 | +6 | 31 |
| 6 | Dender | 17 | +12 | 30 |
| 7 | Beveren | 19 | +6 | 29 |
| 8 | RFC Liege | 17 | 0 | 28 |
| 9 | RSCA Futures | 17 | +2 | 24 |
| 10 | Club Brugge NXT | 18 | -5 | 23 |
| 11 | Jong Genk | 18 | -6 | 19 |
| 12 | Francs Borains | 18 | -7 | 19 |
| 13 | Lierse K. | 18 | -13 | 18 |
| 14 | St. Liege U23 | 19 | -23 | 15 |
| 15 | Seraing | 17 | -11 | 14 |
| 16 | Oostende | 17 | -4 | 13 |
Chronológia zápasov v lige
| Jong Genk | |
| RSCA Futures | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Jong Genk | RSCA Futures |
|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Zulte Waregem | 2 - 4 | 2 - 5 |
| 3 | Deinze | 3 - 2 | |
| 4 | Lommel | ||
| 5 | Patro Eisden | 0 - 1 | |
| 6 | Dender | 2 - 3 | |
| 7 | Beveren | 1 - 0 | |
| 8 | RFC Liege | 2 - 3 | 0 - 2 |
| 9 | RSCA Futures | - | |
| 10 | Club Brugge NXT | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 11 | Jong Genk | - | |
| 12 | Francs Borains | 1 - 0 | |
| 13 | Lierse K. | 1 - 3 | |
| 14 | St. Liege U23 | ||
| 15 | Seraing | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Oostende | 1 - 2 |
Pozícia v lige
| Jong Genk | RSCA Futures | |
| Pozícia | 11 | 9 |
| Body | 19 | 24 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 15 | 4 |
| Body | 7 | 17 |
Forma v lige
| Jong Genk | RSCA Futures | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
4 9 |
6
6 5 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
1 6 |
5
2 1 |
Góly v lige
| Jong Genk | RSCA Futures | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
28
34 |
26
24 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
11
19 |
15
8 |
Celková štatistika pre Challenger Pro League
| Zápasy (142) | |
| Víťazstva doma | 39% |
| Remízy | 20% |
| Víťazstva vonku | 42% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (399) | |
| Góly na zápas | 2.81 |
| Góly doma na zápas | 1.32 |
| Góly vonku na zápas | 1.49 |
| Domáci tím skóroval v | 75% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 76% |
| Obidva Tímy Skórujú | 55% |
| Nad 1.5 | 76% |
| Nad 2.5 | 56% |
| Nad 3.5 | 32% |
Jong Genk ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-04 | Seraing | - | Jong Genk |
| 2024-02-11 | Jong Genk | - | Dender |
| 2024-02-16 | Lierse K. | - | Jong Genk |
| 2024-02-25 | Jong Genk | - | Lommel |
| 2024-03-01 | Club Brugge NXT | - | Jong Genk |
| 2024-03-08 | Patro Eisden | - | Jong Genk |
RSCA Futures ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-02 | St. Liege U23 | - | RSCA Futures |
| 2024-02-07 | RSCA Futures | - | RFC Liege |
| 2024-02-10 | RSCA Futures | - | Seraing |
| 2024-02-18 | Patro Eisden | - | RSCA Futures |
| 2024-02-24 | RSCA Futures | - | Dender |
| 2024-03-02 | Deinze | - | RSCA Futures |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 3.80 | 3.10 |
| Pravdepodobnosť | 36% | 21% | 43% |
| X2 @ 1.80 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 1.80 |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.14 | 5.50 | |
| Pravdepodobnosť | 80% | 20% | |
| Nad 1.5 @ 1.14 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 2.40 | |
| Pravdepodobnosť | 56% | 44% | |
| Nad 2.5 @ 1.53 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.57 | |
| Pravdepodobnosť | 39% | 61% | |
| Pod 3.5 @ 1.57 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 2.50 | |
| Pravdepodobnosť | 65% | 35% | |
| Áno @ 1.50 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-27 12:03. Možné sú zmeny teraz!
