Liga Leumit - Izrael

piatok, 12.01.2024
13:00
Ironi Tiberias

Ironi Tiberias

Hapoel Acre

Hapoel Acre

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0)
Informácia
Mesto
Doma: Tiberias
Vonku: Acre
Vzdialenosť: 44.4 km
Štadión
Štadión: Štadión Tverja
Kapacita: 4 500
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 13:00 (15:00 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
1.53 3.90 4.80 1 1.16 2.30
44% 35% 21% 1.53 67% 33%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 3.80 1.68 2.05 2.70 1.41
71% 29% 48% 52% 33% 67%

Posledné 5 priame stretnutia

2023-08-31 Hapoel Acre 1 - 1 Ironi Tiberias
2023-08-16 Ironi Tiberias 3 - 1 Hapoel Acre
2023-05-01 Ironi Tiberias 0 - 4 Hapoel Acre
2022-12-23 Ironi Tiberias 1 - 0 Hapoel Acre
2022-08-18 Hapoel Acre 0 - 1 Ironi Tiberias
V R P +1.5 +2.5 +3.5
3 1 1 3 2 2
60% 20% 20% 60% 40% 40%

Ironi Tiberias posledné 12 zápasy

2024-01-05 S. Nes Tziona 2 - 3 Ironi Tiberias
2023-12-29 M. Herzliya 1 - 1 Ironi Tiberias
2023-12-22 Ironi Tiberias 0 - 0 H. Umm al-Fahm
2023-12-15 Ironi Tiberias 1 - 0 H. Ramat Gan
2023-12-12 Kiryat Shmona 1 - 2 Ironi Tiberias
2023-12-08 Ironi Tiberias 5 - 1 Kafr Qasim
2023-12-04 H. Kfar Saba 0 - 4 Ironi Tiberias
2023-11-27 Ironi Tiberias 3 - 0 I. Bnei Shefa-Amr
2023-11-17 Maccabi Jaffa 1 - 1 Ironi Tiberias
2023-10-05 Ironi Tiberias 2 - 0 Nazareth Illit
2023-10-02 Hapoel Afula 1 - 1 Ironi Tiberias
2023-09-21 Ironi Tiberias 2 - 1 Rishon LeZion
V R P +1.5 +2.5 +3.5
8 4 0 10 6 3
67% 33% 0% 83% 50% 25%

Hapoel Acre posledné 12 zápasy

2024-01-09 Nazareth Illit 2 - 1 Hapoel Acre
2024-01-05 Hapoel Acre 2 - 1 Kiryat Shmona
2023-12-29 Hapoel Acre 3 - 1 Kafr Qasim
2023-12-22 H. Kfar Saba 1 - 2 Hapoel Acre
2023-12-18 Hapoel Acre 1 - 1 I. Bnei Shefa-Amr
2023-12-12 Maccabi Jaffa 2 - 2 Hapoel Acre
2023-12-08 Hapoel Acre 1 - 3 Nazareth Illit
2023-12-01 Hapoel Afula 1 - 0 Hapoel Acre
2023-11-28 Hapoel Acre 0 - 0 Ramat HaSharon
2023-11-24 Hapoel Acre 3 - 3 Rishon LeZion
2023-11-17 Bnei Yehuda 3 - 4 Hapoel Acre
2023-10-02 H. Ramat Gan 0 - 0 Hapoel Acre
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 9 8 5
33% 42% 25% 75% 67% 42%

Tabuľka Liga Leumit

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Bnei Yehuda 16 10 3 3 32 15 +17 33
2 Kiryat Shmona 16 11 0 5 30 13 +17 33
3 Ironi Tiberias 16 9 6 1 30 15 +15 33
4 Maccabi Jaffa 16 7 6 3 33 19 +14 27
5 Ramat HaSharon 16 7 4 5 32 26 +6 25
6 Nazareth Illit 16 7 3 6 21 19 +2 24
7 H. Umm al-Fahm 16 5 7 4 22 17 +5 22
8 M. Herzliya 16 5 6 5 16 23 -7 21
9 Hapoel Acre 16 4 7 5 21 22 -1 19
10 Rishon LeZion 16 4 7 5 15 19 -4 19
11 Kafr Qasim 16 4 7 5 15 20 -5 19
12 H. Ramat Gan 16 4 5 7 19 21 -2 17
13 Hapoel Afula 16 3 6 7 18 30 -12 15
14 I. Bnei Shefa-Amr 16 4 3 9 18 32 -14 13
15 S. Nes Tziona 16 3 4 9 16 31 -15 13
16 H. Kfar Saba 16 2 4 10 11 27 -16 10

Chronológia zápasov v lige

Ironi Tiberias                 
Hapoel Acre                 
Doma                 
Vonku                 

Zápasy doma/vonku

P Klub Ironi Tiberias Hapoel Acre
1 Bnei Yehuda   3 - 4
2 Kiryat Shmona   1 - 0
3 Ironi Tiberias -  
4 Maccabi Jaffa   2 - 2
5 Ramat HaSharon 2 - 2  
6 Nazareth Illit 2 - 0  
7 H. Umm al-Fahm 0 - 0 0 - 0
8 M. Herzliya    
9 Hapoel Acre   -
10 Rishon LeZion 2 - 1  
11 Kafr Qasim 5 - 1  
12 H. Ramat Gan 1 - 0 0 - 0
13 Hapoel Afula   1 - 0
14 I. Bnei Shefa-Amr 3 - 0  
15 S. Nes Tziona 1 - 0 1 - 0
16 H. Kfar Saba   1 - 2

Pozícia v lige

  Ironi Tiberias Hapoel Acre
Pozícia 3 9
Body 33 19
  Doma Vonku
Pozícia 2 7
Body 20 9

Forma v lige

  Ironi Tiberias Hapoel Acre
Víťazstva
Remízy
Prehry
9          
6       
1  
4     
7        
5      
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
6       
2   
0  
2   
3    
3    

Góly v lige

  Ironi Tiberias Hapoel Acre
Strelené góly
Inkasované góly
30                               
15                
21                      
22                       
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
16                 
4     
8         
9          

Celková štatistika pre Liga Leumit

Zápasy   (128)
Víťazstva doma 39%
Remízy 30%
Víťazstva vonku 30%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (349)
Góly na zápas 2.73
Góly doma na zápas 1.48
Góly vonku na zápas 1.25
Domáci tím skóroval v 75%
Hosťujúci tím skóroval v 72%
Obidva Tímy Skórujú 55%
Nad 1.5 72%
Nad 2.5 46%
Nad 3.5 31%

Ironi Tiberias ďalšie 6 zápasy

2024-01-22 Ramat HaSharon - Ironi Tiberias
2024-01-26 M.S. Ashdod - Ironi Tiberias
2024-02-02 Ironi Tiberias - Bnei Yehuda
2024-02-06 Rishon LeZion - Ironi Tiberias
2024-02-09 Ironi Tiberias - Hapoel Afula
2024-02-16 Nazareth Illit - Ironi Tiberias

Hapoel Acre ďalšie 6 zápasy

2024-01-22 Hapoel Acre - H. Umm al-Fahm
2024-02-02 M. Herzliya - Hapoel Acre
2024-02-06 Hapoel Acre - S. Nes Tziona
2024-02-09 Hapoel Acre - H. Ramat Gan
2024-02-19 Ramat HaSharon - Hapoel Acre
2024-02-23 Hapoel Acre - Bnei Yehuda

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 1.53 3.90 4.80
Pravdepodobnosť 44% 35% 21%
1 @ 1.53
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.16 2.30
Pravdepodobnosť 67% 33%
1X @ 1.16
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.22 3.80
Pravdepodobnosť   71% 29%
Nad 1.5 @ 1.22
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.68 2.05
Pravdepodobnosť   48% 52%
Pod 2.5 @ 2.05
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   2.70 1.41
Pravdepodobnosť   33% 67%
Pod 3.5 @ 1.41
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.77 1.93
Pravdepodobnosť   59% 41%
Áno @ 1.77

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-12 12:04. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play