Championship - Škótsko
piatok, 12.01.2024
19:45
19:45

Inverness

Dundee Utd
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Inverness |
| Vonku: | Dundee |
| Vzdialenosť: | 132.9 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Caledonian Stadium |
| Kapacita: | 7 918 |
| Rozmery: | 102 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:45 (19:45 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.25 | 4.00 | 1.50 | 2 | 2.30 | 1.11 | |||
| 23% | 28% | 49% | 1.50 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 75% | 25% | 51% | 49% | 25% | 75% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-11-04 | Dundee Utd | 1 - 1 | Inverness |
| 2023-09-23 | Inverness | 0 - 1 | Dundee Utd |
| 2020-02-21 | Dundee Utd | 2 - 1 | Inverness |
| 2019-11-02 | Inverness | 0 - 3 | Dundee Utd |
| 2019-08-03 | Dundee Utd | 4 - 1 | Inverness |
| 2019-05-17 | Dundee Utd | 3 - 0 | Inverness |
| 2019-05-14 | Inverness | 0 - 1 | Dundee Utd |
| 2019-04-20 | Inverness | 0 - 2 | Dundee Utd |
| 2019-03-03 | Dundee Utd | 1 - 2 | Inverness |
| 2019-02-26 | Dundee Utd | 1 - 0 | Inverness |
| 2018-12-15 | Inverness | 1 - 1 | Dundee Utd |
| 2018-10-20 | Dundee Utd | 1 - 1 | Inverness |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 9 | 5 | 1 | |
| 8% | 25% | 67% | 75% | 42% | 8% |
Inverness posledné 12 zápasy
| 2024-01-06 | Ayr United | 1 - 3 | Inverness |
| 2024-01-02 | Airdrieonians | 2 - 0 | Inverness |
| 2023-12-30 | Inverness | 0 - 0 | Greenock Morton |
| 2023-12-23 | Partick Thistle | 1 - 1 | Inverness |
| 2023-12-16 | Inverness | 1 - 2 | Arbroath |
| 2023-12-12 | Greenock Morton | 2 - 1 | Inverness |
| 2023-12-09 | Queen's Park | 1 - 4 | Inverness |
| 2023-12-02 | Inverness | 1 - 2 | Raith Rovers |
| 2023-11-25 | Inverness | 2 - 0 | Cowdenbeath |
| 2023-11-18 | Dunfermline | 1 - 1 | Inverness |
| 2023-11-11 | Inverness | 3 - 1 | Ayr United |
| 2023-11-04 | Dundee Utd | 1 - 1 | Inverness |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 50% | 25% |
Dundee Utd posledné 12 zápasy
| 2024-01-06 | Dundee Utd | 2 - 3 | Greenock Morton |
| 2024-01-02 | Arbroath | 0 - 3 | Dundee Utd |
| 2023-12-29 | Dundee Utd | 3 - 0 | Partick Thistle |
| 2023-12-22 | Queen's Park | 0 - 0 | Dundee Utd |
| 2023-12-16 | Dundee Utd | 0 - 1 | Raith Rovers |
| 2023-12-09 | Dundee Utd | 1 - 0 | Ayr United |
| 2023-11-25 | Queen of South | 2 - 2 | Dundee Utd |
| 2023-11-17 | Falkirk | 4 - 2 | Dundee Utd |
| 2023-11-10 | Dunfermline | 1 - 2 | Dundee Utd |
| 2023-11-04 | Dundee Utd | 1 - 1 | Inverness |
| 2023-10-31 | Airdrieonians | 0 - 2 | Dundee Utd |
| 2023-10-27 | Dundee Utd | 6 - 0 | Arbroath |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 58% | 33% |
Tabuľka Championship
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 20 | +11 | 44 |
| 2 | Dundee Utd | 19 | +32 | 41 |
| 3 | Partick Thistle | 20 | +9 | 35 |
| 4 | Airdrieonians | 20 | -4 | 27 |
| 5 | Greenock Morton | 19 | -3 | 25 |
| 6 | Dunfermline | 19 | 0 | 23 |
| 7 | Inverness | 20 | -1 | 21 |
| 8 | Ayr United | 19 | -13 | 19 |
| 9 | Queen's Park | 19 | -14 | 17 |
| 10 | Arbroath | 19 | -17 | 17 |
Chronológia zápasov v lige
| Inverness | |
| Dundee Utd | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Inverness | Dundee Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Dundee Utd | 0 - 1 | - |
| 3 | Partick Thistle | 0 - 0 | 0 - 5 |
| 4 | Airdrieonians | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 5 | Greenock Morton | 0 - 0 | |
| 6 | Dunfermline | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Inverness | - | 0 - 1 |
| 8 | Ayr United | 3 - 1 | 0 - 3 |
| 9 | Queen's Park | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 10 | Arbroath | 1 - 2 | 0 - 3 |
Pozícia v lige
| Inverness | Dundee Utd | |
| Pozícia | 7 | 2 |
| Body | 21 | 41 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 7 | 2 |
| Body | 9 | 23 |
Forma v lige
| Inverness | Dundee Utd | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
6 9 |
12
5 2 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
3 4 |
7
2 0 |
Góly v lige
| Inverness | Dundee Utd | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
23
24 |
42
10 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
8
9 |
21
2 |
Celková štatistika pre Championship
| Zápasy (97) | |
| Víťazstva doma | 38% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 39% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (281) | |
| Góly na zápas | 2.90 |
| Góly doma na zápas | 1.44 |
| Góly vonku na zápas | 1.45 |
| Domáci tím skóroval v | 78% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 75% |
| Obidva Tímy Skórujú | 59% |
| Nad 1.5 | 78% |
| Nad 2.5 | 63% |
| Nad 3.5 | 31% |
Inverness ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-27 | Raith Rovers | - | Inverness |
| 2024-02-03 | Inverness | - | Queen's Park |
| 2024-02-10 | Inverness | - | Hibernian |
| 2024-02-17 | Inverness | - | Partick Thistle |
| 2024-02-24 | Arbroath | - | Inverness |
| 2024-02-27 | Inverness | - | Dunfermline |
Dundee Utd ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-27 | Dundee Utd | - | Dunfermline |
| 2024-02-03 | Ayr United | - | Dundee Utd |
| 2024-02-16 | Raith Rovers | - | Dundee Utd |
| 2024-02-24 | Dundee Utd | - | Queen's Park |
| 2024-02-27 | Dundee Utd | - | Airdrieonians |
| 2024-03-02 | Partick Thistle | - | Dundee Utd |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.25 | 4.00 | 1.50 |
| Pravdepodobnosť | 23% | 28% | 49% |
| 2 @ 1.50 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.30 | 1.11 |
| Pravdepodobnosť | 31% | 69% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 75% | 25% | |
| Nad 1.5 @ 1.29 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.90 | |
| Pravdepodobnosť | 51% | 49% | |
| Nad 2.5 @ 1.95 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.30 | |
| Pravdepodobnosť | 25% | 75% | |
| Pod 3.5 @ 1.30 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.73 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Áno @ 2.00 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-12 16:02. Možné sú zmeny teraz!
