La Liga 2 - Španielsko
štvrtok, 21.12.2023
18:00
18:00

Huesca

Cartagena
3 - 0
(3 - 0, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Huesca |
| Vonku: | Cartagena |
| Vzdialenosť: | 506.2 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Estadio El Alcoraz |
| Kapacita: | 5 000 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 18:00 (19:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 2.80 | 4.20 | 1X | 1.22 | 1.67 | |||
| 31% | 42% | 27% | 1.22 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.67 | 2.10 | 3.40 | 1.33 | 7.00 | 1.10 | ||||||
| 65% | 35% | 30% | 70% | 14% | 86% |
Posledné 11 priame stretnutia
| 2023-01-14 | Cartagena | 0 - 0 | Huesca |
| 2022-08-21 | Huesca | 2 - 3 | Cartagena |
| 2022-01-08 | Cartagena | 0 - 3 | Huesca |
| 2021-08-22 | Huesca | 2 - 0 | Cartagena |
| 2013-09-11 | Huesca | 0 - 1 | Cartagena |
| 2012-05-19 | Huesca | 1 - 0 | Cartagena |
| 2012-01-07 | Cartagena | 2 - 0 | Huesca |
| 2011-03-12 | Cartagena | 2 - 0 | Huesca |
| 2010-10-16 | Huesca | 0 - 0 | Cartagena |
| 2010-05-01 | Huesca | 0 - 2 | Cartagena |
| 2009-11-28 | Cartagena | 1 - 0 | Huesca |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 6 | 6 | 2 | 1 | |
| 27% | 18% | 55% | 55% | 18% | 9% |
Huesca posledné 12 zápasy
| 2023-12-17 | Levante | 2 - 1 | Huesca |
| 2023-12-10 | Huesca | 1 - 0 | Racing Ferrol |
| 2023-12-06 | Antequera | 0 - 2 | Huesca |
| 2023-12-03 | FC Andorra | 1 - 0 | Huesca |
| 2023-11-24 | Huesca | 0 - 1 | Valladolid |
| 2023-11-18 | Real Zaragoza | 0 - 2 | Huesca |
| 2023-11-12 | Huesca | 1 - 1 | Espanyol |
| 2023-11-05 | Amorebieta | 0 - 1 | Huesca |
| 2023-10-29 | Huesca | 0 - 0 | Albacete |
| 2023-10-22 | Huesca | 0 - 1 | Elche |
| 2023-10-15 | Eibar | 1 - 1 | Huesca |
| 2023-10-07 | Huesca | 0 - 1 | Eldense |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 5 | 1 | 0 | |
| 33% | 25% | 42% | 42% | 8% | 0% |
Cartagena posledné 12 zápasy
| 2023-12-16 | Cartagena | 0 - 3 | Burgos |
| 2023-12-10 | Elche | 1 - 2 | Cartagena |
| 2023-12-06 | Alcorcon | 0 - 0 | Cartagena |
| 2023-12-02 | Cartagena | 1 - 0 | Sporting Gijon |
| 2023-11-26 | Tenerife | 1 - 1 | Cartagena |
| 2023-11-19 | Cartagena | 1 - 1 | Albacete |
| 2023-11-13 | Real Oviedo | 1 - 1 | Cartagena |
| 2023-11-05 | Cartagena | 0 - 3 | Leganes |
| 2023-10-29 | Mirandes | 2 - 1 | Cartagena |
| 2023-10-23 | Alcorcon | 1 - 1 | Cartagena |
| 2023-10-14 | Cartagena | 2 - 3 | R. Santander |
| 2023-10-08 | Racing Ferrol | 1 - 1 | Cartagena |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 10 | 5 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 83% | 42% | 8% |
Tabuľka La Liga 2
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leganes | 21 | +18 | 39 |
| 2 | Sporting Gijon | 21 | +11 | 35 |
| 3 | Valladolid | 20 | +3 | 35 |
| 4 | Espanyol | 21 | +10 | 34 |
| 5 | Racing Ferrol | 20 | +5 | 34 |
| 6 | R. Santander | 21 | +7 | 33 |
| 7 | Eibar | 21 | +7 | 32 |
| 8 | Levante | 21 | +1 | 32 |
| 9 | Tenerife | 21 | +1 | 31 |
| 10 | Burgos | 21 | +2 | 30 |
| 11 | Elche | 21 | -1 | 30 |
| 12 | Real Oviedo | 20 | +7 | 29 |
| 13 | Mirandes | 21 | +1 | 28 |
| 14 | Real Zaragoza | 21 | 0 | 28 |
| 15 | Eldense | 21 | -5 | 26 |
| 16 | Albacete | 21 | -6 | 25 |
| 17 | Villarreal B | 20 | -7 | 23 |
| 18 | FC Andorra | 21 | -8 | 23 |
| 19 | Huesca | 20 | -5 | 19 |
| 20 | Alcorcon | 20 | -15 | 17 |
| 21 | Amorebieta | 20 | -12 | 15 |
| 22 | Cartagena | 20 | -14 | 15 |
Chronológia zápasov v lige
| Huesca | |
| Cartagena | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Huesca | Cartagena |
|---|---|---|---|
| 1 | Leganes | ||
| 2 | Sporting Gijon | 0 - 1 | |
| 3 | Valladolid | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Espanyol | 1 - 1 | |
| 5 | Racing Ferrol | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | R. Santander | ||
| 7 | Eibar | ||
| 8 | Levante | ||
| 9 | Tenerife | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Burgos | ||
| 11 | Elche | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Real Oviedo | 1 - 1 | |
| 13 | Mirandes | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Real Zaragoza | ||
| 15 | Eldense | 0 - 1 | |
| 16 | Albacete | 0 - 0 | |
| 17 | Villarreal B | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 18 | FC Andorra | 3 - 2 | |
| 19 | Huesca | - | |
| 20 | Alcorcon | 1 - 1 | |
| 21 | Amorebieta | 0 - 0 | |
| 22 | Cartagena | - |
Pozícia v lige
| Huesca | Cartagena | |
| Pozícia | 19 | 22 |
| Body | 19 | 15 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 21 | 11 |
| Body | 7 | 11 |
Forma v lige
| Huesca | Cartagena | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
7 9 |
3
6 11 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
4 5 |
2
5 3 |
Góly v lige
| Huesca | Cartagena | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
13
18 |
17
31 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
5
10 |
11
12 |
Celková štatistika pre La Liga 2
| Zápasy (227) | |
| Víťazstva doma | 47% |
| Remízy | 30% |
| Víťazstva vonku | 23% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (542) | |
| Góly na zápas | 2.39 |
| Góly doma na zápas | 1.41 |
| Góly vonku na zápas | 0.98 |
| Domáci tím skóroval v | 77% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 61% |
| Obidva Tímy Skórujú | 46% |
| Nad 1.5 | 72% |
| Nad 2.5 | 37% |
| Nad 3.5 | 22% |
Huesca ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-06 | Huesca | - | Rayo Vallecano |
| 2024-01-14 | Sporting Gijon | - | Huesca |
| 2024-01-21 | Huesca | - | Eibar |
| 2024-01-28 | Villarreal B | - | Huesca |
| 2024-02-03 | Huesca | - | Alcorcon |
| 2024-02-10 | Eldense | - | Huesca |
Cartagena ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-07 | Cartagena | - | Valencia |
| 2024-01-14 | Cartagena | - | Villarreal B |
| 2024-01-21 | R. Santander | - | Cartagena |
| 2024-01-27 | Cartagena | - | Amorebieta |
| 2024-02-03 | Albacete | - | Cartagena |
| 2024-02-11 | Cartagena | - | Mirandes |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 2.80 | 4.20 |
| Pravdepodobnosť | 31% | 42% | 27% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 1.67 |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.67 | 2.10 | |
| Pravdepodobnosť | 65% | 35% | |
| Nad 1.5 @ 1.67 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 30% | 70% | |
| Pod 2.5 @ 1.33 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 7.00 | 1.10 | |
| Pravdepodobnosť | 14% | 86% | |
| Pod 3.5 @ 1.10 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.63 | 1.44 | |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% | |
| Nie @ 1.44 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-21 16:01. Možné sú zmeny teraz!
