Prva HNL - Chorvátsko
sobota, 09.12.2023
13:50
13:50

HNK Gorica

Istra 1961
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Velika Gorica |
| Vonku: | Pula |
| Vzdialenosť: | 197.5 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 13:50 (14:50 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.30 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.83 | |||
| 49% | 29% | 22% | 1.91 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 43% | 57% | 22% | 78% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-09-23 | Istra 1961 | 0 - 1 | HNK Gorica |
| 2023-05-13 | Istra 1961 | 1 - 0 | HNK Gorica |
| 2023-03-10 | HNK Gorica | 5 - 4 | Istra 1961 |
| 2022-12-22 | Istra 1961 | 0 - 1 | HNK Gorica |
| 2022-11-04 | Istra 1961 | 1 - 0 | HNK Gorica |
| 2022-08-26 | HNK Gorica | 0 - 2 | Istra 1961 |
| 2022-04-08 | HNK Gorica | 1 - 1 | Istra 1961 |
| 2022-01-28 | Istra 1961 | 2 - 1 | HNK Gorica |
| 2021-11-30 | HNK Gorica | 2 - 2 | Istra 1961 |
| 2021-10-16 | HNK Gorica | 1 - 1 | Istra 1961 |
| 2021-07-31 | Istra 1961 | 1 - 2 | HNK Gorica |
| 2021-05-02 | Istra 1961 | 0 - 2 | HNK Gorica |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 33% | 17% |
HNK Gorica posledné 12 zápasy
| 2023-12-02 | Hajduk Split | 3 - 0 | HNK Gorica |
| 2023-11-26 | HNK Gorica | 3 - 0 | Rudes |
| 2023-11-18 | HNK Gorica | 5 - 1 | NK Radomlje |
| 2023-11-10 | Slaven Belupo | 0 - 0 | HNK Gorica |
| 2023-11-04 | HNK Gorica | 3 - 0 | Osijek |
| 2023-10-29 | Rijeka | 1 - 0 | HNK Gorica |
| 2023-10-21 | HNK Gorica | 2 - 1 | Din. Záhreb |
| 2023-10-14 | Ol. Ľubľana | 0 - 3 | HNK Gorica |
| 2023-10-08 | Lok. Záhreb | 1 - 1 | HNK Gorica |
| 2023-09-30 | Varazdin | 1 - 0 | HNK Gorica |
| 2023-09-23 | Istra 1961 | 0 - 1 | HNK Gorica |
| 2023-09-17 | HNK Gorica | 2 - 1 | Hajduk Split |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 7 | 1 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 58% | 8% |
Istra 1961 posledné 12 zápasy
| 2023-12-05 | Varazdin | 3 - 2 | Istra 1961 |
| 2023-12-01 | Istra 1961 | 2 - 0 | Varazdin |
| 2023-11-26 | Istra 1961 | 0 - 2 | Hajduk Split |
| 2023-11-18 | Udinese | 1 - 1 | Istra 1961 |
| 2023-11-11 | Rudes | 0 - 4 | Istra 1961 |
| 2023-11-05 | Istra 1961 | 2 - 0 | Slaven Belupo |
| 2023-10-28 | Osijek | 3 - 1 | Istra 1961 |
| 2023-10-22 | Istra 1961 | 1 - 1 | Rijeka |
| 2023-10-08 | Din. Záhreb | 3 - 0 | Istra 1961 |
| 2023-10-02 | Istra 1961 | 0 - 4 | Lok. Záhreb |
| 2023-09-23 | Istra 1961 | 0 - 1 | HNK Gorica |
| 2023-09-17 | Varazdin | 1 - 0 | Istra 1961 |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 5 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 42% | 33% |
Tabuľka Prva HNL
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hajduk Split | 18 | +15 | 40 |
| 2 | Rijeka | 16 | +16 | 32 |
| 3 | Din. Záhreb | 15 | +16 | 30 |
| 4 | HNK Gorica | 16 | +6 | 26 |
| 5 | Osijek | 17 | +6 | 23 |
| 6 | Lok. Záhreb | 17 | 0 | 18 |
| 7 | Varazdin | 16 | -4 | 17 |
| 8 | Istra 1961 | 17 | -13 | 17 |
| 9 | Slaven Belupo | 17 | -13 | 17 |
| 10 | Rudes | 17 | -29 | 4 |
Chronológia zápasov v lige
| HNK Gorica | |
| Istra 1961 | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | HNK Gorica | Istra 1961 |
|---|---|---|---|
| 1 | Hajduk Split | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 2 | Rijeka | 6 - 0 | |
| 3 | Din. Záhreb | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | HNK Gorica | - | |
| 5 | Osijek | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 6 | Lok. Záhreb | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Varazdin | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Istra 1961 | - | |
| 9 | Slaven Belupo | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 10 | Rudes | 3 - 0 | 0 - 4 |
Pozícia v lige
| HNK Gorica | Istra 1961 | |
| Pozícia | 4 | 8 |
| Body | 26 | 17 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 3 | 7 |
| Body | 17 | 8 |
Forma v lige
| HNK Gorica | Istra 1961 | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
5 4 |
4
5 8 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
2 0 |
2
2 4 |
Góly v lige
| HNK Gorica | Istra 1961 | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
18
12 |
18
31 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
14
5 |
9
16 |
Celková štatistika pre Prva HNL
| Zápasy (83) | |
| Víťazstva doma | 43% |
| Remízy | 30% |
| Víťazstva vonku | 27% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (211) | |
| Góly na zápas | 2.54 |
| Góly doma na zápas | 1.43 |
| Góly vonku na zápas | 1.11 |
| Domáci tím skóroval v | 72% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 61% |
| Obidva Tímy Skórujú | 43% |
| Nad 1.5 | 69% |
| Nad 2.5 | 47% |
| Nad 3.5 | 25% |
HNK Gorica ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-15 | HNK Gorica | - | Varazdin |
| 2024-01-06 | HNK Gorica | - | Rudes |
| 2024-01-14 | HNK Gorica | - | Istra 1961 |
| 2024-01-17 | Varazdin | - | HNK Gorica |
| 2024-01-24 | HNK Gorica | - | Rijeka |
| 2024-01-28 | HNK Gorica | - | Lok. Záhreb |
Istra 1961 ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-16 | Lok. Záhreb | - | Istra 1961 |
| 2024-01-11 | Varazdin | - | Istra 1961 |
| 2024-01-14 | HNK Gorica | - | Istra 1961 |
| 2024-01-20 | Istra 1961 | - | Slaven Belupo |
| 2024-01-27 | Istra 1961 | - | Din. Záhreb |
| 2024-01-30 | Istra 1961 | - | Kolubara |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.91 | 3.30 | 4.00 |
| Pravdepodobnosť | 49% | 29% | 22% |
| 1 @ 1.91 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 1.83 |
| Pravdepodobnosť | 68% | 32% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.00 | |
| Pravdepodobnosť | 67% | 33% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 1.65 | |
| Pravdepodobnosť | 43% | 57% | |
| Pod 2.5 @ 1.65 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 1.22 | |
| Pravdepodobnosť | 22% | 78% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.91 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 34% | 66% | |
| Nie @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-09 12:02. Možné sú zmeny teraz!
