Fußball-Bundesliga - Nemecko
sobota, 09.12.2023
14:30
14:30

Heidenheim

Darmstadt
3 - 2
(1 - 0, 2 - 2)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Heidenheim an der Brenz |
| Vonku: | Darmstadt |
| Vzdialenosť: | 171.6 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Voith-Arena |
| Kapacita: | 10 000 (3 000) |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Frank Schmidt (Nem) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 14:30 (15:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.40 | 3.60 | 1X | 1.29 | 1.80 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.29 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.75 | 1.98 | 1.92 | 3.40 | 1.33 | ||||||
| 83% | 17% | 66% | 34% | 49% | 51% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-03-04 | Heidenheim | 1 - 0 | Darmstadt |
| 2022-08-27 | Darmstadt | 2 - 2 | Heidenheim |
| 2022-03-04 | Darmstadt | 3 - 2 | Heidenheim |
| 2021-09-24 | Heidenheim | 2 - 1 | Darmstadt |
| 2021-05-16 | Darmstadt | 5 - 1 | Heidenheim |
| 2021-01-17 | Heidenheim | 3 - 0 | Darmstadt |
| 2020-02-29 | Darmstadt | 2 - 0 | Heidenheim |
| 2019-09-20 | Heidenheim | 1 - 0 | Darmstadt |
| 2019-02-10 | Darmstadt | 1 - 2 | Heidenheim |
| 2018-09-02 | Heidenheim | 0 - 1 | Darmstadt |
| 2018-02-25 | Darmstadt | 1 - 1 | Heidenheim |
| 2017-09-20 | Heidenheim | 2 - 2 | Darmstadt |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Heidenheim posledné 12 zápasy
| 2023-12-02 | RB Lipsko | 2 - 1 | Heidenheim |
| 2023-11-26 | Heidenheim | 0 - 0 | Bochum |
| 2023-11-11 | Bayern | 4 - 2 | Heidenheim |
| 2023-11-05 | Heidenheim | 2 - 0 | Stuttgart |
| 2023-10-31 | Mönchengladbach | 3 - 1 | Heidenheim |
| 2023-10-28 | Mönchengladbach | 2 - 1 | Heidenheim |
| 2023-10-22 | Heidenheim | 2 - 5 | Augsburg |
| 2023-10-12 | Heidenheim | 0 - 1 | Greuther Fürth |
| 2023-10-08 | Frankfurt | 2 - 0 | Heidenheim |
| 2023-09-30 | Heidenheim | 1 - 0 | Union Berlín |
| 2023-09-24 | Leverkusen | 4 - 1 | Heidenheim |
| 2023-09-17 | Heidenheim | 4 - 2 | Brémy |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 7 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 58% | 42% |
Darmstadt posledné 12 zápasy
| 2023-12-01 | Darmstadt | 0 - 1 | Kolín n. R. |
| 2023-11-25 | Freiburg | 1 - 1 | Darmstadt |
| 2023-11-11 | Darmstadt | 0 - 0 | Mainz |
| 2023-11-03 | Darmstadt | 1 - 2 | Bochum |
| 2023-10-28 | Bayern | 8 - 0 | Darmstadt |
| 2023-10-21 | Darmstadt | 1 - 3 | RB Lipsko |
| 2023-10-13 | Darmstadt | 4 - 2 | Elversberg |
| 2023-10-07 | Augsburg | 1 - 2 | Darmstadt |
| 2023-10-01 | Darmstadt | 4 - 2 | Brémy |
| 2023-09-22 | Stuttgart | 3 - 1 | Darmstadt |
| 2023-09-17 | Darmstadt | 3 - 3 | Mönchengladbach |
| 2023-09-02 | Leverkusen | 5 - 1 | Darmstadt |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 9 | 7 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 75% | 58% |
Tabuľka Fußball-Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 13 | +27 | 35 |
| 2 | Bayern | 12 | +34 | 32 |
| 3 | Stuttgart | 13 | +18 | 30 |
| 4 | RB Lipsko | 13 | +18 | 26 |
| 5 | Dortmund | 13 | +6 | 25 |
| 6 | Hoffenheim | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Frankfurt | 13 | +4 | 18 |
| 8 | Freiburg | 13 | -7 | 18 |
| 9 | Augsburg | 13 | -2 | 17 |
| 10 | Mönchengladbach | 13 | -1 | 16 |
| 11 | Wolfsburg | 13 | -6 | 16 |
| 12 | Bochum | 14 | -14 | 13 |
| 13 | Brémy | 13 | -9 | 11 |
| 14 | Heidenheim | 13 | -10 | 11 |
| 15 | Kolín n. R. | 13 | -14 | 9 |
| 16 | Darmstadt | 13 | -19 | 9 |
| 17 | Mainz | 13 | -14 | 8 |
| 18 | Union Berlín | 12 | -15 | 7 |
Chronológia zápasov v lige
| Heidenheim | |
| Darmstadt | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Heidenheim | Darmstadt |
|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 5 - 1 | |
| 2 | Bayern | 8 - 0 | |
| 3 | Stuttgart | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 4 | RB Lipsko | ||
| 5 | Dortmund | ||
| 6 | Hoffenheim | 2 - 3 | |
| 7 | Frankfurt | 1 - 0 | |
| 8 | Freiburg | 1 - 1 | |
| 9 | Augsburg | 2 - 5 | 1 - 2 |
| 10 | Mönchengladbach | ||
| 11 | Wolfsburg | ||
| 12 | Bochum | 0 - 0 | |
| 13 | Brémy | 4 - 2 | |
| 14 | Heidenheim | - | |
| 15 | Kolín n. R. | ||
| 16 | Darmstadt | - | |
| 17 | Mainz | ||
| 18 | Union Berlín | 1 - 0 |
Pozícia v lige
| Heidenheim | Darmstadt | |
| Pozícia | 14 | 16 |
| Body | 11 | 9 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 9 | 14 |
| Body | 10 | 4 |
Forma v lige
| Heidenheim | Darmstadt | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
2 8 |
2
3 8 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
1 2 |
1
1 4 |
Góly v lige
| Heidenheim | Darmstadt | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
18
28 |
15
34 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
11
10 |
5
19 |
Celková štatistika pre Fußball-Bundesliga
| Zápasy (117) | |
| Víťazstva doma | 47% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 30% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (402) | |
| Góly na zápas | 3.44 |
| Góly doma na zápas | 1.97 |
| Góly vonku na zápas | 1.46 |
| Domáci tím skóroval v | 85% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 75% |
| Obidva Tímy Skórujú | 63% |
| Nad 1.5 | 88% |
| Nad 2.5 | 70% |
| Nad 3.5 | 47% |
Heidenheim ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-16 | Mainz | - | Heidenheim |
| 2023-12-20 | Heidenheim | - | Freiburg |
| 2024-01-08 | Heidenheim | - | Paderborn |
| 2024-01-13 | Kolín n. R. | - | Heidenheim |
| 2024-01-20 | Heidenheim | - | Wolfsburg |
| 2024-01-27 | Hoffenheim | - | Heidenheim |
Darmstadt ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-16 | Darmstadt | - | Wolfsburg |
| 2023-12-19 | Hoffenheim | - | Darmstadt |
| 2024-01-06 | Darmstadt | - | Holstein Kiel |
| 2024-01-13 | Darmstadt | - | Dortmund |
| 2024-01-20 | Darmstadt | - | Frankfurt |
| 2024-01-28 | Union Berlín | - | Darmstadt |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 3.40 | 3.60 |
| Pravdepodobnosť | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.29 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 1.80 |
| Pravdepodobnosť | 63% | 37% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 3.75 | |
| Pravdepodobnosť | 83% | 17% | |
| Nad 1.5 @ 1.29 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.98 | 1.92 | |
| Pravdepodobnosť | 66% | 34% | |
| Nad 2.5 @ 1.98 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 64% | 36% | |
| Áno @ 1.75 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-09 12:02. Možné sú zmeny teraz!
