Ligat ha'Al - Izrael
streda, 03.01.2024
17:45
17:45

Hapoel Tel Aviv

Bnei Sakhnin
3 - 3
(0 - 2, 3 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Tel Aviv |
| Vonku: | Sakhnin |
| Vzdialenosť: | 99.7 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Bloomfield |
| Kapacita: | 14 413 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:45 (19:45 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.40 | 3.40 | 1X | 1.30 | 1.70 | |||
| 36% | 36% | 28% | 1.30 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 76% | 24% | 41% | 59% | 16% | 84% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-08-26 | Bnei Sakhnin | 1 - 1 | Hapoel Tel Aviv |
| 2023-04-30 | Bnei Sakhnin | 0 - 1 | Hapoel Tel Aviv |
| 2022-12-25 | Bnei Sakhnin | 1 - 1 | Hapoel Tel Aviv |
| 2022-08-27 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 2 | Bnei Sakhnin |
| 2022-05-07 | Bnei Sakhnin | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv |
| 2022-04-02 | Hapoel Tel Aviv | 2 - 1 | Bnei Sakhnin |
| 2022-02-05 | Bnei Sakhnin | 1 - 0 | Hapoel Tel Aviv |
| 2021-10-31 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 3 | Bnei Sakhnin |
| 2021-05-24 | Bnei Sakhnin | 2 - 3 | Hapoel Tel Aviv |
| 2021-03-13 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 1 | Bnei Sakhnin |
| 2020-12-23 | Bnei Sakhnin | 0 - 1 | Hapoel Tel Aviv |
| 2020-01-15 | Bnei Sakhnin | 0 - 3 | Hapoel Tel Aviv |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Hapoel Tel Aviv posledné 12 zápasy
| 2023-12-31 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 0 | Maccabi Haifa |
| 2023-12-26 | Hapoel Jerusalem | 2 - 1 | Hapoel Tel Aviv |
| 2023-12-23 | Hapoel Tel Aviv | 4 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2023-12-19 | Hapoel Tel Aviv | 2 - 0 | M. Petah Tikva |
| 2023-12-16 | M. Bnei Reineh | 1 - 2 | Hapoel Tel Aviv |
| 2023-12-09 | Hapoel Tel Aviv | 1 - 1 | Hapoel Hadera |
| 2023-12-05 | M.S. Ashdod | 2 - 1 | Hapoel Tel Aviv |
| 2023-12-02 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2023-10-02 | Beitar Jerusalem | 0 - 3 | Hapoel Tel Aviv |
| 2023-09-26 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 5 | Maccabi Tel Aviv |
| 2023-09-18 | H. Beer Sheva | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv |
| 2023-09-02 | Hapoel Tel Aviv | 2 - 0 | Maccabi Netanya |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 17% |
Bnei Sakhnin posledné 12 zápasy
| 2023-12-30 | M. Bnei Reineh | 0 - 1 | Bnei Sakhnin |
| 2023-12-27 | Bnei Sakhnin | 0 - 1 | Hapoel Hadera |
| 2023-12-23 | M.S. Ashdod | 0 - 1 | Bnei Sakhnin |
| 2023-12-20 | Bnei Sakhnin | 1 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2023-12-16 | Beitar Jerusalem | 1 - 1 | Bnei Sakhnin |
| 2023-12-10 | Bnei Sakhnin | 2 - 3 | Maccabi Tel Aviv |
| 2023-12-06 | H. Beer Sheva | 1 - 2 | Bnei Sakhnin |
| 2023-12-02 | Bnei Sakhnin | 1 - 1 | Maccabi Netanya |
| 2023-09-30 | M. Petah Tikva | 5 - 1 | Bnei Sakhnin |
| 2023-09-27 | Maccabi Haifa | 1 - 1 | Bnei Sakhnin |
| 2023-09-17 | Bnei Sakhnin | 2 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2023-09-02 | H. Petah Tikva | 1 - 1 | Bnei Sakhnin |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 4 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 33% | 17% |
Tabuľka Ligat ha'Al
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 12 | +20 | 34 |
| 2 | Maccabi Haifa | 12 | +15 | 25 |
| 3 | H. Beer Sheva | 14 | +12 | 21 |
| 4 | Hapoel Haifa | 13 | -2 | 21 |
| 5 | M. Bnei Reineh | 14 | +3 | 20 |
| 6 | Hapoel Tel Aviv | 13 | +3 | 18 |
| 7 | Maccabi Netanya | 14 | +1 | 18 |
| 8 | Bnei Sakhnin | 13 | -2 | 17 |
| 9 | M. Petah Tikva | 13 | -5 | 15 |
| 10 | Beitar Jerusalem | 13 | +1 | 13 |
| 11 | Hapoel Hadera | 14 | -15 | 13 |
| 12 | Hapoel Jerusalem | 13 | -7 | 12 |
| 13 | H. Petah Tikva | 13 | -12 | 9 |
| 13 | M.S. Ashdod | 13 | -12 | 9 |
Chronológia zápasov v lige
| Hapoel Tel Aviv | |
| Bnei Sakhnin | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Hapoel Tel Aviv | Bnei Sakhnin |
|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 0 - 5 | |
| 2 | Maccabi Haifa | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | H. Beer Sheva | 1 - 2 | |
| 4 | Hapoel Haifa | 0 - 1 | |
| 5 | M. Bnei Reineh | 0 - 1 | |
| 6 | Hapoel Tel Aviv | - | |
| 7 | Maccabi Netanya | 2 - 0 | |
| 8 | Bnei Sakhnin | - | |
| 9 | M. Petah Tikva | 2 - 0 | 5 - 1 |
| 10 | Beitar Jerusalem | 1 - 1 | |
| 11 | Hapoel Hadera | 1 - 1 | |
| 12 | Hapoel Jerusalem | ||
| 13 | H. Petah Tikva | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | M.S. Ashdod | 0 - 1 |
Pozícia v lige
| Hapoel Tel Aviv | Bnei Sakhnin | |
| Pozícia | 6 | 8 |
| Body | 18 | 17 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 4 | 4 |
| Body | 11 | 12 |
Forma v lige
| Hapoel Tel Aviv | Bnei Sakhnin | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
4 4 |
4
6 3 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
2 2 |
3
3 1 |
Góly v lige
| Hapoel Tel Aviv | Bnei Sakhnin | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
17
14 |
15
17 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
9
8 |
8
9 |
Celková štatistika pre Ligat ha'Al
| Zápasy (92) | |
| Víťazstva doma | 40% |
| Remízy | 24% |
| Víťazstva vonku | 36% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (237) | |
| Góly na zápas | 2.58 |
| Góly doma na zápas | 1.35 |
| Góly vonku na zápas | 1.23 |
| Domáci tím skóroval v | 79% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 71% |
| Obidva Tímy Skórujú | 53% |
| Nad 1.5 | 75% |
| Nad 2.5 | 47% |
| Nad 3.5 | 20% |
Hapoel Tel Aviv ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-06 | Maccabi Netanya | - | Hapoel Tel Aviv |
| 2024-01-13 | Hapoel Tel Aviv | - | H. Beer Sheva |
| 2024-01-17 | Maccabi Tel Aviv | - | Hapoel Tel Aviv |
| 2024-01-22 | Hapoel Tel Aviv | - | Beitar Jerusalem |
| 2024-01-27 | Hapoel Jerusalem | - | Hapoel Tel Aviv |
| 2024-01-31 | Hapoel Haifa | - | Hapoel Tel Aviv |
Bnei Sakhnin ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-06 | Bnei Sakhnin | - | H. Petah Tikva |
| 2024-01-13 | Hapoel Jerusalem | - | Bnei Sakhnin |
| 2024-01-17 | Bnei Sakhnin | - | Maccabi Haifa |
| 2024-01-21 | Bnei Sakhnin | - | M. Petah Tikva |
| 2024-01-26 | Bnei Sakhnin | - | Ramat HaSharon |
| 2024-01-30 | Maccabi Netanya | - | Bnei Sakhnin |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 3.40 | 3.40 |
| Pravdepodobnosť | 36% | 36% | 28% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 1.70 |
| Pravdepodobnosť | 56% | 44% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.00 | |
| Pravdepodobnosť | 76% | 24% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.70 | |
| Pravdepodobnosť | 41% | 59% | |
| Pod 2.5 @ 1.70 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.75 | 1.25 | |
| Pravdepodobnosť | 16% | 84% | |
| Pod 3.5 @ 1.25 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.83 | |
| Pravdepodobnosť | 58% | 42% | |
| Áno @ 1.83 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-03 16:05. Možné sú zmeny teraz!
