Liga Leumit - Izrael
piatok, 08.12.2023
13:00
13:00

Ramat HaSharon

Hapoel Afula
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Ramat HaSharon |
| Vonku: | Afula |
| Vzdialenosť: | 66.6 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Grundman |
| Kapacita: | 4 300 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 13:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.49 | 3.57 | 1 | 1.24 | 1.82 | |||
| 47% | 34% | 19% | 1.85 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 3.74 | 1.73 | 2.01 | 2.75 | 1.37 | ||||||
| 80% | 20% | 55% | 45% | 43% | 57% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-04-21 | Hapoel Afula | 3 - 4 | Ramat HaSharon |
| 2023-02-17 | Ramat HaSharon | 1 - 2 | Hapoel Afula |
| 2022-10-28 | Hapoel Afula | 0 - 0 | Ramat HaSharon |
| 2022-04-25 | Hapoel Afula | 1 - 1 | Ramat HaSharon |
| 2021-12-28 | Ramat HaSharon | 3 - 1 | Hapoel Afula |
| 2021-09-02 | Hapoel Afula | 1 - 1 | Ramat HaSharon |
| 2021-08-09 | Hapoel Afula | 4 - 1 | Ramat HaSharon |
| 2021-02-26 | Hapoel Afula | 1 - 1 | Ramat HaSharon |
| 2020-11-13 | Ramat HaSharon | 1 - 0 | Hapoel Afula |
| 2020-01-10 | Ramat HaSharon | 2 - 1 | Hapoel Afula |
| 2019-09-12 | Hapoel Afula | 0 - 2 | Ramat HaSharon |
| 2019-08-08 | Hapoel Afula | 1 - 1 | Ramat HaSharon |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 10 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 83% | 42% | 25% |
Ramat HaSharon posledné 12 zápasy
| 2023-12-04 | Rishon LeZion | 3 - 2 | Ramat HaSharon |
| 2023-11-28 | Hapoel Acre | 0 - 0 | Ramat HaSharon |
| 2023-11-24 | Ramat HaSharon | 1 - 3 | Bnei Yehuda |
| 2023-11-17 | H. Ramat Gan | 2 - 3 | Ramat HaSharon |
| 2023-09-28 | Ramat HaSharon | 5 - 2 | S. Nes Tziona |
| 2023-09-21 | M. Herzliya | 1 - 3 | Ramat HaSharon |
| 2023-09-14 | Ramat HaSharon | 1 - 1 | H. Umm al-Fahm |
| 2023-09-07 | Ironi Tiberias | 2 - 2 | Ramat HaSharon |
| 2023-08-31 | Ramat HaSharon | 2 - 1 | Kiryat Shmona |
| 2023-08-24 | Kafr Qasim | 0 - 3 | Ramat HaSharon |
| 2023-08-17 | Rishon LeZion | 0 - 2 | Ramat HaSharon |
| 2023-08-10 | Ramat HaSharon | 2 - 2 | Kafr Qasim |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 9 | 7 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 75% | 58% |
Hapoel Afula posledné 12 zápasy
| 2023-12-01 | Hapoel Afula | 1 - 0 | Hapoel Acre |
| 2023-11-24 | S. Nes Tziona | 2 - 2 | Hapoel Afula |
| 2023-11-20 | Hapoel Afula | 0 - 1 | M. Herzliya |
| 2023-10-05 | H. Umm al-Fahm | 1 - 1 | Hapoel Afula |
| 2023-10-02 | Hapoel Afula | 1 - 1 | Ironi Tiberias |
| 2023-09-21 | Kiryat Shmona | 4 - 0 | Hapoel Afula |
| 2023-09-18 | Hapoel Afula | 1 - 1 | Kafr Qasim |
| 2023-09-07 | H. Kfar Saba | 0 - 2 | Hapoel Afula |
| 2023-08-31 | Hapoel Afula | 1 - 3 | I. Bnei Shefa-Amr |
| 2023-08-24 | Maccabi Jaffa | 5 - 1 | Hapoel Afula |
| 2023-08-17 | Hapoel Afula | 1 - 1 | I. Bnei Shefa-Amr |
| 2023-08-10 | Hapoel Afula | 1 - 1 | Ironi Tiberias |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 10 | 4 | 4 | |
| 17% | 50% | 33% | 83% | 33% | 33% |
Tabuľka Liga Leumit
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kiryat Shmona | 10 | +14 | 24 |
| 2 | Bnei Yehuda | 10 | +11 | 22 |
| 3 | Ironi Tiberias | 10 | +8 | 19 |
| 4 | Ramat HaSharon | 10 | +7 | 18 |
| 5 | Nazareth Illit | 10 | +2 | 16 |
| 6 | M. Herzliya | 11 | -3 | 16 |
| 7 | Maccabi Jaffa | 10 | +4 | 13 |
| 8 | Rishon LeZion | 10 | -1 | 12 |
| 9 | H. Umm al-Fahm | 10 | -1 | 11 |
| 10 | Kafr Qasim | 10 | -2 | 11 |
| 11 | H. Ramat Gan | 10 | +1 | 10 |
| 12 | Hapoel Afula | 10 | -8 | 10 |
| 13 | H. Kfar Saba | 10 | -9 | 9 |
| 14 | S. Nes Tziona | 10 | -10 | 9 |
| 15 | Hapoel Acre | 10 | -3 | 8 |
| 16 | I. Bnei Shefa-Amr | 11 | -10 | 7 |
Chronológia zápasov v lige
| Ramat HaSharon | |
| Hapoel Afula | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Ramat HaSharon | Hapoel Afula |
|---|---|---|---|
| 1 | Kiryat Shmona | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 2 | Bnei Yehuda | 1 - 3 | |
| 3 | Ironi Tiberias | ||
| 4 | Ramat HaSharon | - | |
| 5 | Nazareth Illit | ||
| 6 | M. Herzliya | ||
| 7 | Maccabi Jaffa | 5 - 1 | |
| 8 | Rishon LeZion | ||
| 9 | H. Umm al-Fahm | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Kafr Qasim | ||
| 11 | H. Ramat Gan | ||
| 12 | Hapoel Afula | - | |
| 13 | H. Kfar Saba | 0 - 2 | |
| 14 | S. Nes Tziona | 5 - 2 | 2 - 2 |
| 15 | Hapoel Acre | ||
| 16 | I. Bnei Shefa-Amr |
Pozícia v lige
| Ramat HaSharon | Hapoel Afula | |
| Pozícia | 4 | 12 |
| Body | 18 | 10 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 7 | 11 |
| Body | 7 | 5 |
Forma v lige
| Ramat HaSharon | Hapoel Afula | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
3 2 |
2
4 4 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
1 1 |
1
2 2 |
Góly v lige
| Ramat HaSharon | Hapoel Afula | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
22
15 |
10
18 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
9
7 |
6
12 |
Celková štatistika pre Liga Leumit
| Zápasy (81) | |
| Víťazstva doma | 38% |
| Remízy | 32% |
| Víťazstva vonku | 30% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (221) | |
| Góly na zápas | 2.73 |
| Góly doma na zápas | 1.48 |
| Góly vonku na zápas | 1.25 |
| Domáci tím skóroval v | 75% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 73% |
| Obidva Tímy Skórujú | 57% |
| Nad 1.5 | 72% |
| Nad 2.5 | 46% |
| Nad 3.5 | 30% |
Ramat HaSharon ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-12 | Nazareth Illit | - | Ramat HaSharon |
| 2023-12-15 | Ramat HaSharon | - | Maccabi Jaffa |
| 2023-12-25 | I. Bnei Shefa-Amr | - | Ramat HaSharon |
| 2023-12-29 | Ramat HaSharon | - | H. Kfar Saba |
| 2024-01-05 | Ramat HaSharon | - | Kafr Qasim |
| 2024-01-10 | Ramat HaSharon | - | Hapoel Afula |
Hapoel Afula ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-12 | Hapoel Afula | - | Bnei Yehuda |
| 2023-12-15 | Rishon LeZion | - | Hapoel Afula |
| 2023-12-22 | H. Ramat Gan | - | Hapoel Afula |
| 2024-01-01 | Hapoel Afula | - | Nazareth Illit |
| 2024-01-05 | Hapoel Afula | - | Maccabi Jaffa |
| 2024-01-10 | Ramat HaSharon | - | Hapoel Afula |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.85 | 3.49 | 3.57 |
| Pravdepodobnosť | 47% | 34% | 19% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.24 | 1.82 |
| Pravdepodobnosť | 70% | 30% |
| 1X @ 1.24 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.21 | 3.74 | |
| Pravdepodobnosť | 80% | 20% | |
| Nad 1.5 @ 1.21 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.73 | 2.01 | |
| Pravdepodobnosť | 55% | 45% | |
| Nad 2.5 @ 1.73 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.75 | 1.37 | |
| Pravdepodobnosť | 43% | 57% | |
| Pod 3.5 @ 1.37 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.63 | 2.22 | |
| Pravdepodobnosť | 65% | 35% | |
| Áno @ 1.63 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-08 12:01. Možné sú zmeny teraz!
