Ligat ha'Al - Izrael
nedeľa, 10.12.2023
17:30
17:30

Hapoel Jerusalem

Hapoel Haifa
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Jeruzalem |
| Vonku: | Haifa |
| Vzdialenosť: | 118.6 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Štadión Teddy |
| Kapacita: | 34 000 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:30 (19:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.10 | 2.70 | 2 | 1.44 | 1.50 | |||
| 10% | 22% | 68% | 2.70 | 13% | 87% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.62 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 84% | 16% | 53% | 47% | 15% | 85% |
Posledné 5 priame stretnutia
| 2023-02-26 | Hapoel Jerusalem | 2 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2022-11-05 | Hapoel Haifa | 1 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2022-04-30 | Hapoel Haifa | 0 - 2 | Hapoel Jerusalem |
| 2022-03-13 | Hapoel Haifa | 1 - 2 | Hapoel Jerusalem |
| 2021-12-11 | Hapoel Jerusalem | 1 - 1 | Hapoel Haifa |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 1 | 4 | 2 | 1 | |
| 40% | 40% | 20% | 80% | 40% | 20% |
Hapoel Jerusalem posledné 12 zápasy
| 2023-12-06 | Beitar Jerusalem | 1 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2023-12-03 | Hapoel Jerusalem | 1 - 2 | Maccabi Tel Aviv |
| 2023-11-15 | Hapoel Jerusalem | 2 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2023-09-30 | H. Beer Sheva | 3 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2023-09-23 | Hapoel Jerusalem | 1 - 1 | Maccabi Netanya |
| 2023-09-17 | Bnei Sakhnin | 2 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2023-09-03 | Hapoel Jerusalem | 1 - 2 | Maccabi Haifa |
| 2023-08-26 | M. Petah Tikva | 1 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2023-08-19 | Hapoel Jerusalem | 1 - 0 | Beitar Jerusalem |
| 2023-08-08 | M. Petah Tikva | 2 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2023-08-05 | Hapoel Jerusalem | 2 - 0 | M.S. Ashdod |
| 2023-08-01 | H. Petah Tikva | 1 - 5 | Hapoel Jerusalem |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 7 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 58% | 8% |
Hapoel Haifa posledné 12 zápasy
| 2023-12-05 | Hapoel Haifa | 1 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2023-12-02 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2023-09-30 | Hapoel Haifa | 1 - 2 | M. Bnei Reineh |
| 2023-09-23 | Hapoel Hadera | 1 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2023-09-17 | Hapoel Haifa | 2 - 0 | M.S. Ashdod |
| 2023-09-02 | Hapoel Haifa | 2 - 2 | M. Petah Tikva |
| 2023-08-28 | Beitar Jerusalem | 1 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2023-08-19 | M.S. Ashdod | 0 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2023-08-09 | Maccabi Netanya | 1 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2023-08-05 | Hapoel Haifa | 1 - 1 | M. Bnei Reineh |
| 2023-08-02 | Hapoel Hadera | 2 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2023-07-29 | Hapoel Haifa | 0 - 1 | Bnei Sakhnin |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 8% |
Tabuľka Ligat ha'Al
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 6 | +14 | 16 |
| 2 | M. Bnei Reineh | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Hapoel Haifa | 7 | +4 | 14 |
| 4 | M. Petah Tikva | 8 | 0 | 12 |
| 5 | Maccabi Haifa | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Bnei Sakhnin | 7 | -2 | 9 |
| 7 | H. Petah Tikva | 8 | -4 | 9 |
| 8 | H. Beer Sheva | 7 | +3 | 8 |
| 9 | Hapoel Tel Aviv | 8 | -2 | 8 |
| 10 | Hapoel Hadera | 8 | -7 | 7 |
| 11 | Maccabi Netanya | 7 | -1 | 6 |
| 12 | M.S. Ashdod | 8 | -6 | 6 |
| 13 | Beitar Jerusalem | 7 | -2 | 4 |
| 14 | Hapoel Jerusalem | 7 | -7 | 2 |
Chronológia zápasov v lige
| Hapoel Jerusalem | |
| Hapoel Haifa | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Hapoel Jerusalem | Hapoel Haifa |
|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 1 - 2 | |
| 2 | M. Bnei Reineh | ||
| 3 | Hapoel Haifa | - | |
| 4 | M. Petah Tikva | ||
| 5 | Maccabi Haifa | 1 - 2 | |
| 6 | Bnei Sakhnin | ||
| 7 | H. Petah Tikva | ||
| 8 | H. Beer Sheva | ||
| 9 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 1 | |
| 10 | Hapoel Hadera | 1 - 2 | |
| 11 | Maccabi Netanya | 1 - 1 | |
| 12 | M.S. Ashdod | ||
| 13 | Beitar Jerusalem | 1 - 2 | |
| 14 | Hapoel Jerusalem | - |
Pozícia v lige
| Hapoel Jerusalem | Hapoel Haifa | |
| Pozícia | 14 | 3 |
| Body | 2 | 14 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 14 | 2 |
| Body | 1 | 9 |
Forma v lige
| Hapoel Jerusalem | Hapoel Haifa | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
2 5 |
4
2 1 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
1 2 |
3
0 0 |
Góly v lige
| Hapoel Jerusalem | Hapoel Haifa | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
5
12 |
11
7 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
3
5 |
5
2 |
Celková štatistika pre Ligat ha'Al
| Zápasy (51) | |
| Víťazstva doma | 41% |
| Remízy | 31% |
| Víťazstva vonku | 27% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (129) | |
| Góly na zápas | 2.53 |
| Góly doma na zápas | 1.43 |
| Góly vonku na zápas | 1.10 |
| Domáci tím skóroval v | 84% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 71% |
| Obidva Tímy Skórujú | 59% |
| Nad 1.5 | 82% |
| Nad 2.5 | 47% |
| Nad 3.5 | 14% |
Hapoel Jerusalem ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-16 | M.S. Ashdod | - | Hapoel Jerusalem |
| 2023-12-19 | Hapoel Jerusalem | - | Hapoel Hadera |
| 2023-12-23 | M. Bnei Reineh | - | Hapoel Jerusalem |
| 2023-12-26 | Hapoel Jerusalem | - | Hapoel Tel Aviv |
| 2023-12-30 | H. Petah Tikva | - | Hapoel Jerusalem |
| 2024-01-03 | Hapoel Jerusalem | - | M. Petah Tikva |
Hapoel Haifa ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-17 | Hapoel Haifa | - | Maccabi Haifa |
| 2023-12-20 | Bnei Sakhnin | - | Hapoel Haifa |
| 2023-12-23 | Hapoel Haifa | - | Maccabi Netanya |
| 2023-12-26 | H. Beer Sheva | - | Hapoel Haifa |
| 2023-12-31 | Hapoel Haifa | - | Maccabi Tel Aviv |
| 2024-01-04 | Hapoel Haifa | - | Beitar Jerusalem |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 3.10 | 2.70 |
| Pravdepodobnosť | 10% | 22% | 68% |
| 2 @ 2.70 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 1.50 |
| Pravdepodobnosť | 13% | 87% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 2.75 | |
| Pravdepodobnosť | 84% | 16% | |
| Nad 1.5 @ 1.40 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.62 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 2.25 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 1.22 | |
| Pravdepodobnosť | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.83 | |
| Pravdepodobnosť | 67% | 33% | |
| Áno @ 1.83 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-10 16:01. Možné sú zmeny teraz!
