Ligat ha'Al - Izrael
utorok, 19.12.2023
17:30
17:30

Hapoel Jerusalem

Hapoel Hadera
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Jeruzalem |
| Vonku: | Hadera |
| Vzdialenosť: | 78.8 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Štadión Teddy |
| Kapacita: | 34 000 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:30 (19:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.20 | 3.30 | 2 | 1.33 | 1.70 | |||
| 17% | 25% | 58% | 3.30 | 23% | 77% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 78% | 22% | 45% | 55% | 15% | 85% |
Posledné 8 priame stretnutia
| 2022-12-17 | Hapoel Hadera | 0 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2022-08-20 | Hapoel Jerusalem | 1 - 1 | Hapoel Hadera |
| 2022-03-21 | Hapoel Hadera | 3 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2022-01-01 | Hapoel Jerusalem | 1 - 1 | Hapoel Hadera |
| 2021-09-19 | Hapoel Hadera | 0 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2018-04-30 | Hapoel Hadera | 1 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2018-03-05 | Hapoel Jerusalem | 0 - 1 | Hapoel Hadera |
| 2017-11-03 | Hapoel Hadera | 0 - 3 | Hapoel Jerusalem |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 3 | 4 | 2 | 1 | |
| 12% | 50% | 38% | 50% | 25% | 12% |
Hapoel Jerusalem posledné 12 zápasy
| 2023-12-16 | M.S. Ashdod | 2 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2023-12-10 | Hapoel Jerusalem | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2023-12-06 | Beitar Jerusalem | 1 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2023-12-03 | Hapoel Jerusalem | 1 - 2 | Maccabi Tel Aviv |
| 2023-11-15 | Hapoel Jerusalem | 2 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2023-09-30 | H. Beer Sheva | 3 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2023-09-23 | Hapoel Jerusalem | 1 - 1 | Maccabi Netanya |
| 2023-09-17 | Bnei Sakhnin | 2 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2023-09-03 | Hapoel Jerusalem | 1 - 2 | Maccabi Haifa |
| 2023-08-26 | M. Petah Tikva | 1 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2023-08-19 | Hapoel Jerusalem | 1 - 0 | Beitar Jerusalem |
| 2023-08-08 | M. Petah Tikva | 2 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 6 | 0 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 50% | 0% |
Hapoel Hadera posledné 12 zápasy
| 2023-12-16 | Hapoel Hadera | 1 - 0 | H. Petah Tikva |
| 2023-12-09 | Hapoel Tel Aviv | 1 - 1 | Hapoel Hadera |
| 2023-12-05 | Hapoel Hadera | 0 - 2 | M. Bnei Reineh |
| 2023-12-02 | Hapoel Hadera | 3 - 0 | M. Petah Tikva |
| 2023-09-30 | M.S. Ashdod | 0 - 1 | Hapoel Hadera |
| 2023-09-23 | Hapoel Hadera | 1 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2023-09-18 | Beitar Jerusalem | 2 - 0 | Hapoel Hadera |
| 2023-09-03 | Hapoel Hadera | 0 - 3 | Maccabi Tel Aviv |
| 2023-08-26 | H. Beer Sheva | 3 - 0 | Hapoel Hadera |
| 2023-08-19 | Hapoel Tel Aviv | 1 - 1 | Hapoel Hadera |
| 2023-08-13 | Hapoel Hadera | 1 - 1 | M. Bnei Reineh |
| 2023-08-06 | Bnei Sakhnin | 2 - 1 | Hapoel Hadera |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 5 | 0 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 42% | 0% |
Tabuľka Ligat ha'Al
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 8 | +16 | 22 |
| 2 | Hapoel Haifa | 9 | +2 | 17 |
| 3 | M. Bnei Reineh | 9 | +6 | 16 |
| 4 | Maccabi Haifa | 8 | +6 | 15 |
| 5 | M. Petah Tikva | 9 | -3 | 12 |
| 6 | H. Beer Sheva | 9 | +5 | 11 |
| 7 | Hapoel Tel Aviv | 9 | -1 | 11 |
| 8 | Bnei Sakhnin | 9 | -3 | 10 |
| 9 | Hapoel Hadera | 9 | -6 | 10 |
| 10 | Maccabi Netanya | 9 | -1 | 9 |
| 11 | M.S. Ashdod | 9 | -4 | 9 |
| 12 | H. Petah Tikva | 9 | -5 | 9 |
| 13 | Beitar Jerusalem | 9 | -2 | 6 |
| 14 | Hapoel Jerusalem | 9 | -10 | 2 |
Chronológia zápasov v lige
| Hapoel Jerusalem | |
| Hapoel Hadera | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Hapoel Jerusalem | Hapoel Hadera |
|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 1 - 2 | |
| 2 | Hapoel Haifa | 0 - 1 | |
| 3 | M. Bnei Reineh | ||
| 4 | Maccabi Haifa | 1 - 2 | |
| 5 | M. Petah Tikva | ||
| 6 | H. Beer Sheva | 3 - 0 | |
| 7 | Hapoel Tel Aviv | 1 - 1 | |
| 8 | Bnei Sakhnin | ||
| 9 | Hapoel Hadera | - | |
| 10 | Maccabi Netanya | 1 - 1 | |
| 11 | M.S. Ashdod | 0 - 1 | |
| 12 | H. Petah Tikva | ||
| 13 | Beitar Jerusalem | 2 - 0 | |
| 14 | Hapoel Jerusalem | - |
Pozícia v lige
| Hapoel Jerusalem | Hapoel Hadera | |
| Pozícia | 14 | 9 |
| Body | 2 | 10 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 14 | 9 |
| Body | 1 | 4 |
Forma v lige
| Hapoel Jerusalem | Hapoel Hadera | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
2 7 |
3
1 5 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
1 3 |
1
1 2 |
Góly v lige
| Hapoel Jerusalem | Hapoel Hadera | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
5
15 |
7
13 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
3
6 |
2
6 |
Celková štatistika pre Ligat ha'Al
| Zápasy (62) | |
| Víťazstva doma | 40% |
| Remízy | 29% |
| Víťazstva vonku | 31% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (157) | |
| Góly na zápas | 2.53 |
| Góly doma na zápas | 1.37 |
| Góly vonku na zápas | 1.16 |
| Domáci tím skóroval v | 84% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 71% |
| Obidva Tímy Skórujú | 58% |
| Nad 1.5 | 81% |
| Nad 2.5 | 47% |
| Nad 3.5 | 15% |
Hapoel Jerusalem ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-23 | M. Bnei Reineh | - | Hapoel Jerusalem |
| 2023-12-26 | Hapoel Jerusalem | - | Hapoel Tel Aviv |
| 2023-12-30 | H. Petah Tikva | - | Hapoel Jerusalem |
| 2024-01-03 | Hapoel Jerusalem | - | M. Petah Tikva |
| 2024-01-07 | Maccabi Haifa | - | Hapoel Jerusalem |
| 2024-01-13 | Hapoel Jerusalem | - | Bnei Sakhnin |
Hapoel Hadera ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-24 | Hapoel Hadera | - | Maccabi Haifa |
| 2023-12-27 | Bnei Sakhnin | - | Hapoel Hadera |
| 2023-12-30 | Hapoel Hadera | - | Maccabi Netanya |
| 2024-01-02 | Hapoel Hadera | - | H. Beer Sheva |
| 2024-01-07 | Maccabi Tel Aviv | - | Hapoel Hadera |
| 2024-01-13 | Hapoel Hadera | - | Beitar Jerusalem |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 3.20 | 3.30 |
| Pravdepodobnosť | 17% | 25% | 58% |
| 2 @ 3.30 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.33 | 1.70 |
| Pravdepodobnosť | 23% | 77% |
| X2 @ 1.70 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.00 | |
| Pravdepodobnosť | 78% | 22% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 1.65 | |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% | |
| Pod 2.5 @ 1.65 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 1.22 | |
| Pravdepodobnosť | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.91 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% | |
| Nie @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-19 16:00. Možné sú zmeny teraz!
