2. Bundesliga - Nemecko
piatok, 09.02.2024
17:30
17:30

Hamburg

Hannover
3 - 4
(1 - 3, 2 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Hamburg |
| Vonku: | Hannover |
| Vzdialenosť: | 135.3 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Volksparkstadion |
| Kapacita: | 57 000 (51 500) |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Merlin Polzin (Nem) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:30 (18:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.73 | 4.33 | 4.20 | 1 | 1.22 | 2.05 | |||
| 44% | 23% | 33% | 1.73 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 6.00 | 1.48 | 2.60 | 2.10 | 1.67 | ||||||
| 86% | 14% | 64% | 36% | 37% | 63% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-08-26 | Hannover | 0 - 1 | Hamburg |
| 2023-04-08 | Hamburg | 6 - 1 | Hannover |
| 2022-09-30 | Hannover | 1 - 2 | Hamburg |
| 2022-05-07 | Hamburg | 2 - 1 | Hannover |
| 2021-12-05 | Hannover | 1 - 0 | Hamburg |
| 2021-04-04 | Hannover | 3 - 3 | Hamburg |
| 2020-12-05 | Hamburg | 0 - 1 | Hannover |
| 2020-02-15 | Hannover | 1 - 1 | Hamburg |
| 2019-09-01 | Hamburg | 3 - 0 | Hannover |
| 2018-02-04 | Hamburg | 1 - 1 | Hannover |
| 2017-09-15 | Hannover | 2 - 0 | Hamburg |
| 2016-04-02 | Hannover | 0 - 3 | Hamburg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 17% |
Hamburg posledné 12 zápasy
| 2024-02-03 | Hertha Berlín | 1 - 2 | Hamburg |
| 2024-01-28 | Hamburg | 3 - 4 | Karlsruher |
| 2024-01-20 | Schalke | 0 - 2 | Hamburg |
| 2024-01-11 | Zurich | 2 - 2 | Hamburg |
| 2024-01-07 | PSV Eindhoven | 2 - 2 | Hamburg |
| 2023-12-16 | Norimberg | 0 - 2 | Hamburg |
| 2023-12-09 | Hamburg | 1 - 2 | Paderborn |
| 2023-12-06 | Hertha Berlín | 2 - 2 | Hamburg |
| 2023-12-01 | Sankt Pauli | 2 - 2 | Hamburg |
| 2023-11-24 | Hamburg | 2 - 1 | E. Braunschweig |
| 2023-11-11 | Holstein Kiel | 4 - 2 | Hamburg |
| 2023-11-04 | Hamburg | 2 - 0 | Magdeburg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 12 | 9 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 100% | 75% | 50% |
Hannover posledné 12 zápasy
| 2024-02-04 | Hannover | 2 - 1 | Rostock |
| 2024-01-26 | Hannover | 3 - 0 | Norimberg |
| 2024-01-20 | Elversberg | 2 - 2 | Hannover |
| 2024-01-13 | Holstein Kiel | 2 - 3 | Hannover |
| 2024-01-09 | Zurich | 0 - 4 | Hannover |
| 2024-01-07 | Ajax | 2 - 1 | Hannover |
| 2023-12-16 | Holstein Kiel | 3 - 0 | Hannover |
| 2023-12-08 | Hannover | 2 - 2 | Karlsruher |
| 2023-12-03 | Paderborn | 1 - 0 | Hannover |
| 2023-11-24 | Hannover | 2 - 2 | Hertha Berlín |
| 2023-11-10 | Sankt Pauli | 0 - 0 | Hannover |
| 2023-11-05 | Hannover | 2 - 0 | E. Braunschweig |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 9 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 75% | 42% |
Tabuľka 2. Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sankt Pauli | 20 | +20 | 42 |
| 2 | Hamburg | 20 | +13 | 37 |
| 3 | Holstein Kiel | 20 | +8 | 36 |
| 4 | Greuther Fürth | 20 | +8 | 35 |
| 5 | Düsseldorf | 20 | +14 | 31 |
| 6 | Hannover | 20 | +11 | 31 |
| 7 | Paderborn | 20 | 0 | 31 |
| 8 | Karlsruher | 20 | +2 | 28 |
| 9 | Elversberg | 20 | -3 | 28 |
| 10 | Norimberg | 20 | -9 | 28 |
| 11 | Hertha Berlín | 20 | +4 | 26 |
| 12 | Wehen | 20 | -2 | 26 |
| 13 | Magdeburg | 20 | +2 | 24 |
| 14 | Schalke | 20 | -8 | 23 |
| 15 | Kaiserslautern | 20 | -8 | 21 |
| 16 | Rostock | 20 | -14 | 20 |
| 17 | E. Braunschweig | 20 | -14 | 20 |
| 18 | Osnabruck | 20 | -24 | 11 |
Chronológia zápasov v lige
| Hamburg | |
| Hannover | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Hamburg | Hannover |
|---|---|---|---|
| 1 | Sankt Pauli | 0 - 0 | |
| 2 | Hamburg | - | |
| 3 | Holstein Kiel | 3 - 0 | |
| 4 | Greuther Fürth | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 5 | Düsseldorf | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Hannover | - | |
| 7 | Paderborn | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Karlsruher | 3 - 4 | |
| 9 | Elversberg | 2 - 2 | |
| 10 | Norimberg | 2 - 2 | |
| 11 | Hertha Berlín | 3 - 0 | |
| 12 | Wehen | ||
| 13 | Magdeburg | 2 - 0 | |
| 14 | Schalke | 5 - 3 | 3 - 2 |
| 15 | Kaiserslautern | 3 - 1 | |
| 16 | Rostock | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 17 | E. Braunschweig | 2 - 1 | |
| 18 | Osnabruck |
Pozícia v lige
| Hamburg | Hannover | |
| Pozícia | 2 | 6 |
| Body | 37 | 31 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 4 | 11 |
| Body | 21 | 10 |
Forma v lige
| Hamburg | Hannover | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
11
4 5 |
8
7 5 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
0 2 |
2
4 4 |
Góly v lige
| Hamburg | Hannover | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
40
27 |
37
26 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
21
10 |
13
17 |
Celková štatistika pre 2. Bundesliga
| Zápasy (180) | |
| Víťazstva doma | 47% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 30% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (572) | |
| Góly na zápas | 3.18 |
| Góly doma na zápas | 1.79 |
| Góly vonku na zápas | 1.38 |
| Domáci tím skóroval v | 83% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 76% |
| Obidva Tímy Skórujú | 63% |
| Nad 1.5 | 84% |
| Nad 2.5 | 63% |
| Nad 3.5 | 38% |
Hamburg ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-17 | Rostock | - | Hamburg |
| 2024-02-25 | Hamburg | - | Elversberg |
| 2024-03-03 | Hamburg | - | Osnabruck |
| 2024-03-08 | Düsseldorf | - | Hamburg |
| 2024-03-17 | Hamburg | - | Wehen |
| 2024-03-31 | Greuther Fürth | - | Hamburg |
Hannover ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-16 | Hannover | - | Greuther Fürth |
| 2024-02-24 | Osnabruck | - | Hannover |
| 2024-03-02 | Hannover | - | Düsseldorf |
| 2024-03-09 | Wehen | - | Hannover |
| 2024-03-16 | Hannover | - | Kaiserslautern |
| 2024-03-21 | Hannover | - | Brémy |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.73 | 4.33 | 4.20 |
| Pravdepodobnosť | 44% | 23% | 33% |
| 1 @ 1.73 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 2.05 |
| Pravdepodobnosť | 56% | 44% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.13 | 6.00 | |
| Pravdepodobnosť | 86% | 14% | |
| Nad 1.5 @ 1.13 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.48 | 2.60 | |
| Pravdepodobnosť | 64% | 36% | |
| Nad 2.5 @ 1.48 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.67 | |
| Pravdepodobnosť | 37% | 63% | |
| Pod 3.5 @ 1.67 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 2.63 | |
| Pravdepodobnosť | 61% | 39% | |
| Áno @ 1.44 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-09 16:02. Možné sú zmeny teraz!
