V-League - Vietnam
nedeľa, 03.12.2023
12:15
12:15

TT Hanoi

Binh Dinh
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Hanoi |
| Vonku: | Qui Nhon |
| Vzdialenosť: | 882.6 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 12:15 (19:15 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.71 | 3.60 | 3.80 | 1 | 1.22 | 2.00 | |||
| 41% | 31% | 28% | 1.71 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 4.00 | 1.63 | 2.10 | 2.55 | 1.44 | ||||||
| 83% | 17% | 35% | 65% | 30% | 70% |
Posledné 6 priame stretnutia
| 2023-07-17 | TT Hanoi | 4 - 2 | Binh Dinh |
| 2023-04-17 | Binh Dinh | 3 - 1 | TT Hanoi |
| 2022-11-27 | TT Hanoi | 2 - 0 | Binh Dinh |
| 2022-09-02 | TT Hanoi | 0 - 3 | Binh Dinh |
| 2022-08-06 | Binh Dinh | 0 - 1 | TT Hanoi |
| 2021-04-28 | TT Hanoi | 0 - 1 | Binh Dinh |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 3 | 4 | 3 | 2 | |
| 50% | 0% | 50% | 67% | 50% | 33% |
TT Hanoi posledné 12 zápasy
| 2023-11-29 | Pohang Steelers | 2 - 0 | TT Hanoi |
| 2023-11-24 | Becamex HoChiMinh | 0 - 1 | TT Hanoi |
| 2023-11-08 | TT Hanoi | 2 - 1 | Wuhan Three Towns |
| 2023-11-03 | Cong An Ha Noi | 2 - 0 | TT Hanoi |
| 2023-10-29 | TT Hanoi | 3 - 5 | Hai Phong |
| 2023-10-24 | Wuhan Three Towns | 2 - 1 | TT Hanoi |
| 2023-10-04 | Urawa Red Diam. | 6 - 0 | TT Hanoi |
| 2023-09-20 | TT Hanoi | 2 - 4 | Pohang Steelers |
| 2023-08-27 | TT Hanoi | 3 - 2 | Viettel |
| 2023-08-12 | Thanh Hoa | 1 - 3 | TT Hanoi |
| 2023-08-06 | Cong An Ha Noi | 2 - 1 | TT Hanoi |
| 2023-08-02 | TT Hanoi | 3 - 1 | Hai Phong |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 11 | 9 | 6 | |
| 42% | 0% | 58% | 92% | 75% | 50% |
Binh Dinh posledné 12 zápasy
| 2023-11-03 | Binh Dinh | 3 - 1 | HA Gia Lai |
| 2023-10-29 | Binh Dinh | 0 - 2 | Becamex HoChiMinh |
| 2023-10-22 | Cong An Ha Noi | 1 - 1 | Binh Dinh |
| 2023-08-27 | Hai Phong | 1 - 2 | Binh Dinh |
| 2023-08-16 | Viettel | 1 - 0 | Binh Dinh |
| 2023-08-12 | Binh Dinh | 1 - 2 | Nam Dinh FC |
| 2023-08-06 | Binh Dinh | 1 - 1 | Hong Linh Ha Tinh |
| 2023-08-01 | Viettel | 0 - 0 | Binh Dinh |
| 2023-07-27 | Thanh Hoa | 2 - 0 | Binh Dinh |
| 2023-07-22 | Binh Dinh | 0 - 1 | Cong An Ha Noi |
| 2023-07-17 | TT Hanoi | 4 - 2 | Binh Dinh |
| 2023-07-10 | Binh Dinh | 2 - 1 | Hong Linh Ha Tinh |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Tabuľka V-League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nam Dinh FC | 3 | +3 | 9 |
| 2 | Thanh Hoa | 4 | +4 | 8 |
| 3 | Cong An Ha Noi | 3 | +5 | 7 |
| 4 | Becamex HoChiMinh | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Viettel | 3 | +1 | 5 |
| 6 | Hai Phong | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Cong An HoChiMinh | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Binh Dinh | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Song Lam NA | 4 | -2 | 3 |
| 10 | TT Hanoi | 3 | -3 | 3 |
| 11 | Khanh Hoa | 4 | -4 | 3 |
| 12 | Hong Linh Ha Tinh | 3 | -1 | 2 |
| 13 | Quang Nam | 4 | -2 | 2 |
| 14 | HA Gia Lai | 3 | -5 | 1 |
Chronológia zápasov v lige
| TT Hanoi | |
| Binh Dinh | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | TT Hanoi | Binh Dinh |
|---|---|---|---|
| 1 | Nam Dinh FC | ||
| 2 | Thanh Hoa | ||
| 3 | Cong An Ha Noi | 1 - 1 | |
| 4 | Becamex HoChiMinh | ||
| 5 | Viettel | ||
| 6 | Hai Phong | 3 - 5 | |
| 7 | Cong An HoChiMinh | ||
| 8 | Binh Dinh | - | |
| 9 | Song Lam NA | ||
| 10 | TT Hanoi | - | |
| 11 | Khanh Hoa | ||
| 12 | Hong Linh Ha Tinh | ||
| 13 | Quang Nam | ||
| 14 | HA Gia Lai |
Pozícia v lige
| TT Hanoi | Binh Dinh | |
| Pozícia | 10 | 8 |
| Body | 3 | 4 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 12 | 8 |
| Body | 0 | 1 |
Forma v lige
| TT Hanoi | Binh Dinh | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
0 2 |
1
1 1 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
0 1 |
0
1 0 |
Góly v lige
| TT Hanoi | Binh Dinh | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
4
7 |
4
4 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
3
5 |
1
1 |
Celková štatistika pre V-League
| Zápasy (23) | |
| Víťazstva doma | 35% |
| Remízy | 35% |
| Víťazstva vonku | 30% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (66) | |
| Góly na zápas | 2.87 |
| Góly doma na zápas | 1.43 |
| Góly vonku na zápas | 1.43 |
| Domáci tím skóroval v | 78% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 83% |
| Obidva Tímy Skórujú | 61% |
| Nad 1.5 | 83% |
| Nad 2.5 | 39% |
| Nad 3.5 | 26% |
TT Hanoi ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-06 | TT Hanoi | - | Urawa Red Diam. |
| 2023-12-10 | TT Hanoi | - | Song Lam NA |
| 2023-12-17 | Viettel | - | TT Hanoi |
| 2023-12-22 | TT Hanoi | - | Hong Linh Ha Tinh |
| 2023-12-27 | HA Gia Lai | - | TT Hanoi |
| 2024-01-23 | TT Hanoi | - | Viettel |
Binh Dinh ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-09 | Binh Dinh | - | Thanh Hoa |
| 2023-12-16 | Hong Linh Ha Tinh | - | Binh Dinh |
| 2023-12-23 | Binh Dinh | - | Viettel |
| 2023-12-27 | Hai Phong | - | Binh Dinh |
| 2024-02-18 | Song Lam NA | - | Binh Dinh |
| 2024-02-24 | Binh Dinh | - | Nam Dinh FC |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.71 | 3.60 | 3.80 |
| Pravdepodobnosť | 41% | 31% | 28% |
| 1 @ 1.71 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 2.00 |
| Pravdepodobnosť | 71% | 29% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.21 | 4.00 | |
| Pravdepodobnosť | 83% | 17% | |
| Nad 1.5 @ 1.21 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.63 | 2.10 | |
| Pravdepodobnosť | 35% | 65% | |
| Pod 2.5 @ 2.10 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.55 | 1.44 | |
| Pravdepodobnosť | 30% | 70% | |
| Pod 3.5 @ 1.44 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.63 | 2.10 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Áno @ 1.63 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-03 08:04. Možné sú zmeny teraz!
