Premier League - Severné Írsko
sobota, 23.12.2023
15:00
15:00

Glenavon

Crusaders
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Lurgan |
| Vonku: | Belfast |
| Vzdialenosť: | 28.9 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Mourneview Park |
| Kapacita: | 5 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.50 | 1.82 | 2 | 1.90 | 1.24 | |||
| 27% | 17% | 56% | 1.82 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.50 | 1.78 | 1.90 | 2.90 | 1.35 | ||||||
| 82% | 18% | 55% | 45% | 35% | 65% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-09-23 | Crusaders | 2 - 0 | Glenavon |
| 2023-02-14 | Glenavon | 2 - 2 | Crusaders |
| 2023-01-10 | Glenavon | 4 - 2 | Crusaders |
| 2022-10-15 | Crusaders | 3 - 2 | Glenavon |
| 2022-02-15 | Crusaders | 0 - 0 | Glenavon |
| 2022-01-29 | Crusaders | 0 - 1 | Glenavon |
| 2022-01-07 | Glenavon | 0 - 4 | Crusaders |
| 2021-12-04 | Glenavon | 1 - 0 | Crusaders |
| 2021-04-16 | Crusaders | 6 - 1 | Glenavon |
| 2021-02-27 | Crusaders | 0 - 1 | Glenavon |
| 2020-11-28 | Glenavon | 3 - 1 | Crusaders |
| 2020-02-08 | Glenavon | 2 - 1 | Crusaders |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 7 | 6 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 58% | 50% |
Glenavon posledné 12 zápasy
| 2023-12-16 | Glenavon | 0 - 2 | Linfield |
| 2023-12-08 | Larne | 4 - 1 | Glenavon |
| 2023-12-05 | Coleraine | 2 - 3 | Glenavon |
| 2023-12-02 | Glenavon | 1 - 1 | Coleraine |
| 2023-11-28 | Limavady Utd | 0 - 1 | Glenavon |
| 2023-11-24 | Newry City | 0 - 3 | Glenavon |
| 2023-11-18 | Glenavon | 2 - 0 | Loughgall |
| 2023-11-11 | Ballymena Utd | 0 - 1 | Glenavon |
| 2023-11-04 | Glenavon | 1 - 0 | Dungannon |
| 2023-10-28 | Carrick Rangers | 1 - 3 | Glenavon |
| 2023-10-21 | Glentoran | 3 - 1 | Glenavon |
| 2023-10-13 | Glenavon | 0 - 1 | Cliftonville |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 5 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 42% | 33% |
Crusaders posledné 12 zápasy
| 2023-12-15 | Crusaders | 0 - 3 | Larne |
| 2023-12-08 | Carrick Rangers | 0 - 1 | Crusaders |
| 2023-12-02 | Crusaders | 1 - 1 | Newry City |
| 2023-11-25 | Cliftonville | 3 - 0 | Crusaders |
| 2023-11-11 | Loughgall | 1 - 2 | Crusaders |
| 2023-11-07 | Portadown | 2 - 1 | Crusaders |
| 2023-11-04 | Crusaders | 0 - 2 | Coleraine |
| 2023-10-28 | Crusaders | 1 - 1 | Glentoran |
| 2023-10-21 | Dungannon | 1 - 4 | Crusaders |
| 2023-10-13 | Crusaders | 1 - 0 | Ballymena Utd |
| 2023-10-06 | Larne | 1 - 1 | Crusaders |
| 2023-10-03 | Warrenpoint | 0 - 5 | Crusaders |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Tabuľka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 21 | +28 | 52 |
| 2 | Larne | 22 | +31 | 51 |
| 3 | Cliftonville | 21 | +36 | 45 |
| 4 | Glentoran | 21 | +18 | 35 |
| 5 | Crusaders | 20 | +15 | 35 |
| 6 | Coleraine | 22 | -7 | 29 |
| 7 | Carrick Rangers | 22 | -19 | 27 |
| 8 | Glenavon | 21 | -16 | 23 |
| 9 | Loughgall | 22 | -12 | 22 |
| 10 | Dungannon | 21 | -13 | 18 |
| 11 | Ballymena Utd | 21 | -27 | 12 |
| 12 | Newry City | 22 | -34 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Glenavon | |
| Crusaders | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Glenavon | Crusaders |
|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Larne | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 3 | Cliftonville | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Glentoran | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Crusaders | - | |
| 6 | Coleraine | 1 - 1 | 0 - 4 |
| 7 | Carrick Rangers | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Glenavon | - | |
| 9 | Loughgall | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 10 | Dungannon | 1 - 0 | 1 - 4 |
| 11 | Ballymena Utd | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Newry City | 1 - 3 | 0 - 4 |
Pozícia v lige
| Glenavon | Crusaders | |
| Pozícia | 8 | 5 |
| Body | 23 | 35 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 7 | 3 |
| Body | 13 | 20 |
Forma v lige
| Glenavon | Crusaders | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
2 12 |
10
5 5 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
1 5 |
6
2 2 |
Góly v lige
| Glenavon | Crusaders | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
23
39 |
37
22 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
8
13 |
20
11 |
Celková štatistika pre Premier League
| Zápasy (128) | |
| Víťazstva doma | 41% |
| Remízy | 18% |
| Víťazstva vonku | 41% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (397) | |
| Góly na zápas | 3.10 |
| Góly doma na zápas | 1.67 |
| Góly vonku na zápas | 1.43 |
| Domáci tím skóroval v | 73% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 73% |
| Obidva Tímy Skórujú | 50% |
| Nad 1.5 | 81% |
| Nad 2.5 | 60% |
| Nad 3.5 | 38% |
Glenavon ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-26 | Newry City | - | Glenavon |
| 2023-12-30 | Glenavon | - | Ballymena Utd |
| 2024-01-13 | Carrick Rangers | - | Glenavon |
| 2024-01-16 | Glenavon | - | Portadown |
| 2024-01-19 | Glenavon | - | Glentoran |
| 2024-01-23 | Glenavon | - | Derry City |
Crusaders ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-26 | Cliftonville | - | Crusaders |
| 2023-12-30 | Crusaders | - | Carrick Rangers |
| 2024-01-02 | Crusaders | - | Linfield |
| 2024-01-06 | Crusaders | - | Ards |
| 2024-01-12 | Crusaders | - | Larne |
| 2024-01-20 | Linfield | - | Crusaders |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.80 | 3.50 | 1.82 |
| Pravdepodobnosť | 27% | 17% | 56% |
| 2 @ 1.82 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.24 |
| Pravdepodobnosť | 33% | 67% |
| X2 @ 1.24 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.26 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 82% | 18% | |
| Nad 1.5 @ 1.26 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.78 | 1.90 | |
| Pravdepodobnosť | 55% | 45% | |
| Nad 2.5 @ 1.78 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.90 | 1.35 | |
| Pravdepodobnosť | 35% | 65% | |
| Pod 3.5 @ 1.35 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.73 | 1.95 | |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% | |
| Nie @ 1.95 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-23 12:00. Možné sú zmeny teraz!
