Pro League - Belgicko

sobota, 20.01.2024
15:00
Genk

Genk

Cercle Brugge

Cercle Brugge

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0)
Informácia
Mesto
Doma: Genk
Vonku: Bruges
Vzdialenosť: 161.3 km
Štadión
Štadión: Cegeka Arena
Kapacita: 23 718 (20 040)
Rozmery: 105 x 68 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 15:00 (16:00 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
1.91 3.50 4.00 1X 1.22 1.83
40% 29% 31% 1.22 56% 44%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.67 2.15 2.63 1.44
80% 20% 53% 47% 29% 71%

Posledné 12 priame stretnutia

2023-08-13 Cercle Brugge 0 - 1 Genk
2023-03-17 Cercle Brugge 1 - 1 Genk
2022-08-20 Genk 2 - 1 Cercle Brugge
2022-03-05 Cercle Brugge 2 - 2 Genk
2021-11-07 Genk 1 - 1 Cercle Brugge
2021-03-07 Genk 2 - 0 Cercle Brugge
2020-11-28 Cercle Brugge 1 - 5 Genk
2019-12-07 Cercle Brugge 1 - 2 Genk
2019-10-26 Genk 1 - 0 Cercle Brugge
2018-11-24 Genk 1 - 2 Cercle Brugge
2018-09-23 Cercle Brugge 2 - 5 Genk
2017-09-20 Cercle Brugge 0 - 1 Genk
V R P +1.5 +2.5 +3.5
8 3 1 9 6 3
67% 25% 8% 75% 50% 25%

Genk posledné 12 zápasy

2024-01-11 Genk 1 - 2 Paderborn
2024-01-09 Lugano 0 - 4 Genk
2023-12-26 Genk 3 - 0 Royal Antwerp
2023-12-23 Anderlecht 2 - 1 Genk
2023-12-17 Genk 4 - 0 Kortrijk
2023-12-14 Genk 2 - 0 Cukaricki
2023-12-10 Eupen 1 - 3 Genk
2023-12-06 Oostende 1 - 1 Genk
2023-12-03 Genk 2 - 2 KAA Gent
2023-11-30 Fiorentina 2 - 1 Genk
2023-11-25 Standard Liege 1 - 0 Genk
2023-11-12 Genk 3 - 1 OH Leuven
V R P +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 11 9 5
50% 17% 33% 92% 75% 42%

Cercle Brugge posledné 12 zápasy

2023-12-27 Anderlecht 2 - 0 Cercle Brugge
2023-12-20 Cercle Brugge 3 - 0 Kortrijk
2023-12-16 OH Leuven 1 - 2 Cercle Brugge
2023-12-09 Cercle Brugge 1 - 3 Royal Antwerp
2023-12-03 Saint-Gilloise 2 - 1 Cercle Brugge
2023-11-25 Cercle Brugge 2 - 0 Eupen
2023-11-12 Club Brugge 0 - 0 Cercle Brugge
2023-11-05 Cercle Brugge 0 - 3 Anderlecht
2023-10-31 Cercle Brugge 2 - 2 Zulte Waregem
2023-10-28 Mechelen 0 - 2 Cercle Brugge
2023-10-22 Cercle Brugge 2 - 0 KAA Gent
2023-10-07 Cercle Brugge 3 - 2 OH Leuven
V R P +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 11 7 3
50% 17% 33% 92% 58% 25%

Tabuľka Pro League

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Saint-Gilloise 20 15 3 2 44 20 +24 48
2 Anderlecht 20 12 6 2 39 21 +18 42
3 KAA Gent 21 10 8 3 37 22 +15 38
4 Genk 20 9 7 4 41 20 +21 34
5 Club Brugge 20 9 7 4 38 17 +21 34
6 Royal Antwerp 20 8 8 4 37 20 +17 32
7 Cercle Brugge 20 10 1 9 25 22 +3 31
8 Saint Truiden 20 6 9 5 23 29 -6 27
9 Mechelen 21 7 4 10 22 26 -4 25
10 Standard Liege 20 5 8 7 19 29 -10 23
11 Westerlo 20 5 6 9 30 35 -5 21
12 Charleroi 20 5 6 9 21 30 -9 21
13 RWDM Brussels 20 5 6 9 22 40 -18 21
14 OH Leuven 20 4 4 12 25 38 -13 16
15 Eupen 20 4 3 13 21 43 -22 15
16 Kortrijk 20 2 4 14 12 44 -32 10

Chronológia zápasov v lige

Genk                     
Cercle Brugge                     
Doma                     
Vonku                     

Zápasy doma/vonku

P Klub Genk Cercle Brugge
1 Saint-Gilloise   2 - 1
2 Anderlecht 1 - 1 2 - 0
3 KAA Gent 2 - 2  
4 Genk -  
5 Club Brugge   0 - 0
6 Royal Antwerp 3 - 0 1 - 0
7 Cercle Brugge   -
8 Saint Truiden 3 - 3 0 - 2
9 Mechelen 4 - 0 0 - 2
10 Standard Liege   0 - 1
11 Westerlo 3 - 3  
12 Charleroi 0 - 0  
13 RWDM Brussels   2 - 1
14 OH Leuven 3 - 1 1 - 2
15 Eupen 0 - 1  
16 Kortrijk 4 - 0 2 - 1

Pozícia v lige

  Genk Cercle Brugge
Pozícia 4 7
Body 34 31
  Doma Vonku
Pozícia 8 6
Body 17 13

Forma v lige

  Genk Cercle Brugge
Víťazstva
Remízy
Prehry
9          
7        
4     
10           
1  
9          
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
4     
5      
1  
4     
1  
5      

Góly v lige

  Genk Cercle Brugge
Strelené góly
Inkasované góly
41                                          
20                     
25                          
22                       
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
23                        
11            
10           
10           

Celková štatistika pre Pro League

Zápasy   (161)
Víťazstva doma 45%
Remízy 28%
Víťazstva vonku 27%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (456)
Góly na zápas 2.83
Góly doma na zápas 1.61
Góly vonku na zápas 1.22
Domáci tím skóroval v 80%
Hosťujúci tím skóroval v 70%
Obidva Tímy Skórujú 56%
Nad 1.5 81%
Nad 2.5 54%
Nad 3.5 33%

Genk ďalšie 6 zápasy

2024-01-28 Saint Truiden - Genk
2024-01-31 OH Leuven - Genk
2024-02-03 Genk - Saint-Gilloise
2024-02-11 Mechelen - Genk
2024-02-17 Genk - RWDM Brussels
2024-02-23 Charleroi - Genk

Cercle Brugge ďalšie 6 zápasy

2024-01-26 Cercle Brugge - Standard Liege
2024-01-30 Westerlo - Cercle Brugge
2024-02-04 Cercle Brugge - Saint Truiden
2024-02-11 KAA Gent - Cercle Brugge
2024-02-18 Cercle Brugge - Club Brugge
2024-02-25 Eupen - Cercle Brugge

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 1.91 3.50 4.00
Pravdepodobnosť 40% 29% 31%
1X @ 1.22
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.22 1.83
Pravdepodobnosť 56% 44%
1X @ 1.22
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.20 4.33
Pravdepodobnosť   80% 20%
Nad 1.5 @ 1.20
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.67 2.15
Pravdepodobnosť   53% 47%
Nad 2.5 @ 1.67
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   2.63 1.44
Pravdepodobnosť   29% 71%
Pod 3.5 @ 1.44
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.57 2.25
Pravdepodobnosť   46% 54%
Nie @ 2.25

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-20 12:04. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play