2. Bundesliga - Nemecko
sobota, 27.01.2024
19:30
19:30

Düsseldorf

Sankt Pauli
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Dusseldorf |
| Vonku: | Hamburg |
| Vzdialenosť: | 341.7 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Esprit Arena |
| Kapacita: | 54 600 (44 600) |
| Rozmery: | 100 x 70 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Vonku: | Alexander Blessin (Nem) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:30 (20:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.30 | 2.30 | X2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 31% | 36% | 33% | 1.36 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 57% | 43% | 42% | 58% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-08-05 | Sankt Pauli | 0 - 0 | Düsseldorf |
| 2023-05-13 | Sankt Pauli | 0 - 0 | Düsseldorf |
| 2022-11-05 | Düsseldorf | 1 - 0 | Sankt Pauli |
| 2022-05-15 | Sankt Pauli | 2 - 0 | Düsseldorf |
| 2021-12-11 | Düsseldorf | 1 - 1 | Sankt Pauli |
| 2021-04-21 | Düsseldorf | 2 - 0 | Sankt Pauli |
| 2020-12-20 | Sankt Pauli | 0 - 3 | Düsseldorf |
| 2018-03-04 | Düsseldorf | 2 - 1 | Sankt Pauli |
| 2017-09-23 | Sankt Pauli | 1 - 2 | Düsseldorf |
| 2017-04-21 | Düsseldorf | 1 - 3 | Sankt Pauli |
| 2016-11-20 | Sankt Pauli | 0 - 1 | Düsseldorf |
| 2016-04-22 | Düsseldorf | 1 - 1 | Sankt Pauli |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 4 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 33% | 8% |
Düsseldorf posledné 12 zápasy
| 2024-01-21 | Hertha Berlín | 2 - 2 | Düsseldorf |
| 2024-01-13 | Arm. Bielefeld | 2 - 2 | Düsseldorf |
| 2024-01-08 | Dordrecht | 2 - 6 | Düsseldorf |
| 2024-01-05 | NEC Nijmegen | 2 - 0 | Düsseldorf |
| 2023-12-16 | Magdeburg | 2 - 3 | Düsseldorf |
| 2023-12-10 | Düsseldorf | 0 - 1 | Holstein Kiel |
| 2023-12-05 | Magdeburg | 1 - 2 | Düsseldorf |
| 2023-12-02 | Norimberg | 0 - 5 | Düsseldorf |
| 2023-11-25 | Düsseldorf | 5 - 3 | Schalke |
| 2023-11-12 | Greuther Fürth | 1 - 0 | Düsseldorf |
| 2023-11-03 | Düsseldorf | 1 - 3 | Wehen |
| 2023-10-31 | Unterhaching | 3 - 3 | Düsseldorf |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 9 | 8 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 75% | 67% |
Sankt Pauli posledné 12 zápasy
| 2024-01-20 | Sankt Pauli | 2 - 0 | Kaiserslautern |
| 2024-01-12 | Osnabruck | 3 - 1 | Sankt Pauli |
| 2023-12-17 | Sankt Pauli | 1 - 1 | Wehen |
| 2023-12-09 | Osnabruck | 1 - 1 | Sankt Pauli |
| 2023-12-01 | Sankt Pauli | 2 - 2 | Hamburg |
| 2023-11-25 | Rostock | 2 - 3 | Sankt Pauli |
| 2023-11-17 | E. Braunschweig | 2 - 1 | Sankt Pauli |
| 2023-11-10 | Sankt Pauli | 0 - 0 | Hannover |
| 2023-11-03 | Elversberg | 0 - 2 | Sankt Pauli |
| 2023-10-31 | Sankt Pauli | 1 - 1 | Schalke |
| 2023-10-28 | Sankt Pauli | 2 - 1 | Karlsruher |
| 2023-10-21 | Paderborn | 2 - 2 | Sankt Pauli |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 11 | 6 | 4 | |
| 33% | 50% | 17% | 92% | 50% | 33% |
Tabuľka 2. Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sankt Pauli | 18 | +18 | 36 |
| 2 | Holstein Kiel | 18 | +9 | 35 |
| 3 | Hamburg | 18 | +13 | 34 |
| 4 | Greuther Fürth | 18 | +8 | 32 |
| 5 | Düsseldorf | 18 | +16 | 31 |
| 6 | Hannover | 19 | +10 | 28 |
| 7 | Paderborn | 18 | -1 | 27 |
| 8 | Norimberg | 19 | -9 | 27 |
| 9 | Hertha Berlín | 18 | +7 | 26 |
| 10 | Elversberg | 18 | -3 | 25 |
| 11 | Karlsruher | 18 | +1 | 24 |
| 12 | Magdeburg | 18 | +3 | 23 |
| 13 | Wehen | 18 | -4 | 22 |
| 14 | Kaiserslautern | 19 | -7 | 21 |
| 15 | Schalke | 19 | -9 | 20 |
| 16 | E. Braunschweig | 18 | -14 | 17 |
| 17 | Rostock | 18 | -14 | 17 |
| 18 | Osnabruck | 18 | -24 | 9 |
Chronológia zápasov v lige
| Düsseldorf | |
| Sankt Pauli | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Düsseldorf | Sankt Pauli |
|---|---|---|---|
| 1 | Sankt Pauli | - | |
| 2 | Holstein Kiel | 0 - 1 | |
| 3 | Hamburg | ||
| 4 | Greuther Fürth | 0 - 0 | |
| 5 | Düsseldorf | - | |
| 6 | Hannover | 1 - 1 | |
| 7 | Paderborn | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 8 | Norimberg | ||
| 9 | Hertha Berlín | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 10 | Elversberg | 0 - 2 | |
| 11 | Karlsruher | 3 - 1 | |
| 12 | Magdeburg | ||
| 13 | Wehen | 1 - 3 | |
| 14 | Kaiserslautern | 4 - 3 | 1 - 2 |
| 15 | Schalke | 5 - 3 | |
| 16 | E. Braunschweig | 1 - 1 | |
| 17 | Rostock | 2 - 3 | |
| 18 | Osnabruck | 1 - 1 | 1 - 1 |
Pozícia v lige
| Düsseldorf | Sankt Pauli | |
| Pozícia | 5 | 1 |
| Body | 31 | 36 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 11 | 3 |
| Body | 14 | 16 |
Forma v lige
| Düsseldorf | Sankt Pauli | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
9
4 5 |
9
9 0 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
2 3 |
4
4 0 |
Góly v lige
| Düsseldorf | Sankt Pauli | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
39
23 |
33
15 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
17
15 |
13
8 |
Celková štatistika pre 2. Bundesliga
| Zápasy (164) | |
| Víťazstva doma | 46% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 31% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (519) | |
| Góly na zápas | 3.16 |
| Góly doma na zápas | 1.79 |
| Góly vonku na zápas | 1.38 |
| Domáci tím skóroval v | 82% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 76% |
| Obidva Tímy Skórujú | 62% |
| Nad 1.5 | 85% |
| Nad 2.5 | 62% |
| Nad 3.5 | 38% |
Düsseldorf ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-30 | Sankt Pauli | - | Düsseldorf |
| 2024-02-04 | Paderborn | - | Düsseldorf |
| 2024-02-10 | Düsseldorf | - | Elversberg |
| 2024-02-17 | Karlsruher | - | Düsseldorf |
| 2024-02-25 | Düsseldorf | - | Rostock |
| 2024-03-02 | Hannover | - | Düsseldorf |
Sankt Pauli ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-30 | Sankt Pauli | - | Düsseldorf |
| 2024-02-03 | Sankt Pauli | - | Greuther Fürth |
| 2024-02-10 | Magdeburg | - | Sankt Pauli |
| 2024-02-18 | Sankt Pauli | - | E. Braunschweig |
| 2024-02-23 | Holstein Kiel | - | Sankt Pauli |
| 2024-03-01 | Schalke | - | Sankt Pauli |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.00 | 3.30 | 2.30 |
| Pravdepodobnosť | 31% | 36% | 33% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 1.36 |
| Pravdepodobnosť | 48% | 52% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 78% | 22% | |
| Nad 1.5 @ 1.29 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.90 | |
| Pravdepodobnosť | 57% | 43% | |
| Nad 2.5 @ 1.95 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.25 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 42% | 58% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.73 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 63% | 37% | |
| Áno @ 1.73 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-27 16:01. Možné sú zmeny teraz!
