League Two - Škótsko
sobota, 16.12.2023
15:00
15:00

Forfar Athletic

Dumbarton
2 - 4
(2 - 3, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Forfar |
| Vonku: | Dumbarton |
| Vzdialenosť: | 129.6 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Station Park |
| Kapacita: | 6 777 (739) |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.63 | 3.30 | 2.40 | X2 | 1.44 | 1.40 | |||
| 18% | 35% | 47% | 1.40 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.03 | 1.83 | 3.50 | 1.29 | ||||||
| 69% | 31% | 38% | 62% | 31% | 69% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-08-19 | Dumbarton | 3 - 1 | Forfar Athletic |
| 2023-03-29 | Dumbarton | 0 - 1 | Forfar Athletic |
| 2023-01-14 | Forfar Athletic | 2 - 1 | Dumbarton |
| 2022-11-19 | Dumbarton | 2 - 2 | Forfar Athletic |
| 2022-10-01 | Forfar Athletic | 0 - 0 | Dumbarton |
| 2021-04-27 | Dumbarton | 1 - 0 | Forfar Athletic |
| 2021-03-20 | Dumbarton | 0 - 1 | Forfar Athletic |
| 2020-10-17 | Forfar Athletic | 0 - 0 | Dumbarton |
| 2020-03-03 | Dumbarton | 2 - 0 | Forfar Athletic |
| 2019-12-14 | Forfar Athletic | 3 - 4 | Dumbarton |
| 2019-11-23 | Dumbarton | 3 - 1 | Forfar Athletic |
| 2019-10-05 | Dumbarton | 3 - 1 | Forfar Athletic |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 6 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 50% | 42% |
Forfar Athletic posledné 12 zápasy
| 2023-12-09 | The Spartans | 1 - 0 | Forfar Athletic |
| 2023-12-02 | Forfar Athletic | 1 - 1 | Stranraer |
| 2023-11-21 | Elgin City | 1 - 0 | Forfar Athletic |
| 2023-11-18 | Bonnyrigg Rose | 0 - 2 | Forfar Athletic |
| 2023-11-11 | Forfar Athletic | 1 - 1 | Clyde |
| 2023-11-04 | Forfar Athletic | 1 - 3 | Stenhousemuir |
| 2023-10-07 | Forfar Athletic | 1 - 3 | Peterhead |
| 2023-09-30 | East Fife | 1 - 1 | Forfar Athletic |
| 2023-09-23 | Stranraer | 0 - 2 | Forfar Athletic |
| 2023-09-16 | Forfar Athletic | 2 - 2 | The Spartans |
| 2023-09-02 | Clyde | 0 - 0 | Forfar Athletic |
| 2023-08-26 | Forfar Athletic | 1 - 2 | Bonnyrigg Rose |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 4 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 33% | 25% |
Dumbarton posledné 12 zápasy
| 2023-12-09 | Dumbarton | 0 - 1 | Stenhousemuir |
| 2023-11-25 | Annan Athletic | 3 - 3 | Dumbarton |
| 2023-11-18 | Dumbarton | 1 - 0 | Elgin City |
| 2023-11-11 | East Fife | 0 - 1 | Dumbarton |
| 2023-11-04 | Dumbarton | 4 - 0 | Bonnyrigg Rose |
| 2023-10-21 | The Spartans | 2 - 0 | Dumbarton |
| 2023-10-07 | Clyde | 0 - 4 | Dumbarton |
| 2023-09-30 | Dumbarton | 3 - 1 | Stranraer |
| 2023-09-23 | Dumbarton | 0 - 1 | Peterhead |
| 2023-09-16 | Elgin City | 2 - 0 | Dumbarton |
| 2023-09-09 | Dumbarton | 1 - 3 | Kelty Hearts |
| 2023-09-02 | Dumbarton | 1 - 0 | East Fife |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 7 | 5 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 58% | 42% | 42% |
Tabuľka League Two
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 15 | +17 | 34 |
| 2 | Peterhead | 14 | +14 | 29 |
| 3 | Dumbarton | 14 | +11 | 26 |
| 4 | The Spartans | 14 | +4 | 23 |
| 5 | Bonnyrigg Rose | 15 | -1 | 19 |
| 6 | East Fife | 14 | +3 | 16 |
| 7 | Stranraer | 15 | -13 | 16 |
| 8 | Forfar Athletic | 15 | -5 | 13 |
| 9 | Elgin City | 14 | -15 | 12 |
| 10 | Clyde | 14 | -15 | 8 |
Chronológia zápasov v lige
| Forfar Athletic | |
| Dumbarton | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Forfar Athletic | Dumbarton |
|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 1 - 3 | 2 - 4 |
| 2 | Peterhead | 1 - 3 | |
| 3 | Dumbarton | - | |
| 4 | The Spartans | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Bonnyrigg Rose | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | East Fife | 0 - 1 | |
| 7 | Stranraer | 1 - 1 | |
| 8 | Forfar Athletic | - | |
| 9 | Elgin City | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Clyde | 1 - 1 | 0 - 4 |
Pozícia v lige
| Forfar Athletic | Dumbarton | |
| Pozícia | 8 | 3 |
| Body | 13 | 26 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 10 | 4 |
| Body | 4 | 10 |
Forma v lige
| Forfar Athletic | Dumbarton | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
7 6 |
8
2 4 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
4 3 |
3
1 2 |
Góly v lige
| Forfar Athletic | Dumbarton | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
13
18 |
23
12 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
7
12 |
10
7 |
Celková štatistika pre League Two
| Zápasy (72) | |
| Víťazstva doma | 40% |
| Remízy | 28% |
| Víťazstva vonku | 32% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (196) | |
| Góly na zápas | 2.72 |
| Góly doma na zápas | 1.50 |
| Góly vonku na zápas | 1.22 |
| Domáci tím skóroval v | 74% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 71% |
| Obidva Tímy Skórujú | 50% |
| Nad 1.5 | 76% |
| Nad 2.5 | 47% |
| Nad 3.5 | 33% |
Forfar Athletic ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-23 | Peterhead | - | Forfar Athletic |
| 2023-12-30 | Forfar Athletic | - | East Fife |
| 2024-01-06 | Stenhousemuir | - | Forfar Athletic |
| 2024-01-13 | Forfar Athletic | - | Elgin City |
| 2024-01-20 | Forfar Athletic | - | Hibernian |
| 2024-01-27 | Forfar Athletic | - | Bonnyrigg Rose |
Dumbarton ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-23 | Dumbarton | - | Clyde |
| 2023-12-30 | Stranraer | - | Dumbarton |
| 2024-01-06 | Dumbarton | - | East Fife |
| 2024-01-09 | Peterhead | - | Dumbarton |
| 2024-01-13 | Bonnyrigg Rose | - | Dumbarton |
| 2024-01-20 | Dumbarton | - | Rangers |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.63 | 3.30 | 2.40 |
| Pravdepodobnosť | 18% | 35% | 47% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 1.40 |
| Pravdepodobnosť | 28% | 72% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.40 | |
| Pravdepodobnosť | 69% | 31% | |
| Nad 1.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.03 | 1.83 | |
| Pravdepodobnosť | 38% | 62% | |
| Pod 2.5 @ 1.83 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.50 | 1.29 | |
| Pravdepodobnosť | 31% | 69% | |
| Pod 3.5 @ 1.29 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.91 | |
| Pravdepodobnosť | 46% | 54% | |
| Nie @ 1.91 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-16 12:04. Možné sú zmeny teraz!
