League Two - Anglicko

utorok, 27.02.2024
19:45
Forest Green

Forest Green

Wrexham

Wrexham

1 - 1
(1 - 0,  0 - 1)
Informácia
Mesto
Doma: Nailsworth
Vonku: Wrexham
Vzdialenosť: 159.3 km
Štadión
Štadión: The New Lawn
Kapacita: 5 147
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 19:45 (19:45 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
4.20 3.50 1.91 2 1.83 1.22
21% 26% 53% 1.91 28% 72%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.88 1.98 3.00 1.36
78% 22% 52% 48% 30% 70%

Posledné 12 priame stretnutia

2017-03-18 Forest Green 3 - 0 Wrexham
2016-11-26 Wrexham 3 - 1 Forest Green
2016-04-02 Forest Green 0 - 0 Wrexham
2016-02-06 Wrexham 2 - 2 Forest Green
2015-02-24 Wrexham 0 - 0 Forest Green
2014-09-06 Forest Green 0 - 1 Wrexham
2014-04-26 Forest Green 1 - 1 Wrexham
2013-11-23 Wrexham 2 - 0 Forest Green
2013-02-02 Forest Green 0 - 0 Wrexham
2012-10-06 Wrexham 2 - 1 Forest Green
2012-03-24 Wrexham 1 - 2 Forest Green
2012-01-24 Forest Green 1 - 0 Wrexham
V R P +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 7 5 2
25% 42% 33% 58% 42% 17%

Forest Green posledné 12 zápasy

2024-02-24 Forest Green 1 - 0 Tranmere Rovers
2024-02-17 Crawley 2 - 0 Forest Green
2024-02-13 Barrow 1 - 2 Forest Green
2024-02-10 Forest Green 0 - 4 Mansfield
2024-02-03 Colchester 3 - 3 Forest Green
2024-01-27 Forest Green 0 - 1 Accrington
2024-01-20 Gillingham 1 - 1 Forest Green
2024-01-13 Forest Green 0 - 2 Harrogate Town
2024-01-06 Salford City 2 - 2 Forest Green
2024-01-01 Forest Green 1 - 1 Wimbledon
2023-12-29 Swindon 2 - 1 Forest Green
2023-12-26 Newport County 4 - 2 Forest Green
V R P +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 10 6 4
17% 33% 50% 83% 50% 33%

Wrexham posledné 12 zápasy

2024-02-24 Gillingham 1 - 0 Wrexham
2024-02-20 MK Dons 1 - 1 Wrexham
2024-02-17 Wrexham 1 - 0 Notts County
2024-02-13 Sutton Utd 1 - 2 Wrexham
2024-02-10 Wrexham 0 - 1 Bradford
2024-02-03 Salford City 3 - 1 Wrexham
2024-01-29 Blackburn 4 - 1 Wrexham
2024-01-20 Newport County 1 - 0 Wrexham
2024-01-13 Wrexham 2 - 0 Wimbledon
2024-01-07 Shrewsbury 0 - 1 Wrexham
2024-01-01 Wrexham 4 - 1 Barrow
2023-12-29 Walsall 3 - 1 Wrexham
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 7 5 4
42% 8% 50% 58% 42% 33%

Tabuľka League Two

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Mansfield 33 17 12 4 67 29 +38 63
2 Stockport 34 18 9 7 66 37 +29 63
3 Crewe 34 17 10 7 62 46 +16 61
4 Wrexham 33 17 8 8 59 44 +15 59
5 MK Dons 34 17 7 10 55 44 +11 58
6 Barrow 33 14 11 8 47 39 +8 53
7 Gillingham 34 15 6 13 32 39 -7 51
8 Crawley 33 15 4 14 49 49 0 49
9 Walsall 33 13 9 11 50 46 +4 48
10 Harrogate Town 33 14 6 13 40 48 -8 48
11 Wimbledon 34 12 11 11 47 39 +8 47
12 Notts County 33 14 5 14 66 62 +4 47
13 Accrington 33 13 7 13 46 42 +4 46
14 Bradford 33 12 10 11 41 39 +2 46
15 Newport County 33 13 7 13 47 52 -5 46
16 Morecambe 33 13 9 11 48 52 -4 45
17 Tranmere Rovers 34 12 4 18 52 49 +3 40
18 Swindon 34 10 10 14 57 61 -4 40
19 Salford City 34 10 9 15 51 63 -12 39
20 Doncaster 33 11 6 16 43 57 -14 39
21 Colchester 33 8 7 18 44 61 -17 31
22 Grimsby 32 6 12 14 44 60 -16 30
23 Forest Green 33 6 8 19 33 60 -27 26
24 Sutton Utd 34 4 11 19 36 64 -28 23

Chronológia zápasov v lige

Forest Green                                  
Wrexham                                  
Doma                                  
Vonku                                  

Zápasy doma/vonku

P Klub Forest Green Wrexham
1 Mansfield 0 - 4 0 - 0
2 Stockport   5 - 0
3 Crewe 1 - 4  
4 Wrexham   -
5 MK Dons   1 - 1
6 Barrow 0 - 2 1 - 1
7 Gillingham 0 - 0 1 - 0
8 Crawley 2 - 1 0 - 1
9 Walsall   3 - 1
10 Harrogate Town 0 - 2 2 - 2
11 Wimbledon 1 - 1 1 - 1
12 Notts County   0 - 2
13 Accrington 0 - 1 2 - 0
14 Bradford 0 - 3 1 - 1
15 Newport County 0 - 3 1 - 0
16 Morecambe 1 - 2  
17 Tranmere Rovers 1 - 0 0 - 1
18 Swindon 1 - 2 0 - 1
19 Salford City 0 - 2 3 - 1
20 Doncaster 1 - 2  
21 Colchester 5 - 0  
22 Grimsby 2 - 2  
23 Forest Green -  
24 Sutton Utd   1 - 2

Pozícia v lige

  Forest Green Wrexham
Pozícia 23 4
Body 26 59
  Doma Vonku
Pozícia 24 13
Body 12 21

Forma v lige

  Forest Green Wrexham
Víťazstva
Remízy
Prehry
6       
8         
19                    
17                  
8         
8         
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
3    
3    
11            
5      
6       
6       

Góly v lige

  Forest Green Wrexham
Strelené góly
Inkasované góly
33                                  
60                                                     
59                                                     
44                                             
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
15                
31                                
15                
22                       

Celková štatistika pre League Two

Zápasy   (400)
Víťazstva doma 45%
Remízy 25%
Víťazstva vonku 30%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (1182)
Góly na zápas 2.95
Góly doma na zápas 1.63
Góly vonku na zápas 1.32
Domáci tím skóroval v 81%
Hosťujúci tím skóroval v 72%
Obidva Tímy Skórujú 59%
Nad 1.5 79%
Nad 2.5 56%
Nad 3.5 32%

Forest Green ďalšie 6 zápasy

2024-03-02 Grimsby - Forest Green
2024-03-09 Forest Green - Walsall
2024-03-12 Bradford - Forest Green
2024-03-16 Forest Green - Sutton Utd
2024-03-23 Doncaster - Forest Green
2024-03-29 Forest Green - Stockport

Wrexham ďalšie 6 zápasy

2024-03-02 Wrexham - Accrington
2024-03-09 Morecambe - Wrexham
2024-03-12 Wrexham - Harrogate Town
2024-03-16 Wrexham - Tranmere Rovers
2024-03-23 Grimsby - Wrexham
2024-03-29 Wrexham - Mansfield

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 4.20 3.50 1.91
Pravdepodobnosť 21% 26% 53%
2 @ 1.91
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.83 1.22
Pravdepodobnosť 28% 72%
X2 @ 1.22
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.25 3.75
Pravdepodobnosť   78% 22%
Nad 1.5 @ 1.25
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.88 1.98
Pravdepodobnosť   52% 48%
Nad 2.5 @ 1.88
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   3.00 1.36
Pravdepodobnosť   30% 70%
Pod 3.5 @ 1.36
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.67 2.10
Pravdepodobnosť   53% 47%
Áno @ 1.67

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-27 16:05. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play