Prípravné zápasy
piatok, 02.02.2024
14:00
First Vienna
(Rakúsko)
Blau-Weiss Linz
(Rakúsko)
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Informácia |
| Mesto |
| Doma: |
Döbling |
| Vonku: |
Linz |
| Vzdialenosť: |
150.8 km |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.60 |
3.70 |
2.15 |
12 |
|
|
|
1.62 |
1.42 |
| 34% |
29% |
37% |
1.24 |
|
|
|
44% |
56% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
5.00 |
|
|
|
1.47 |
2.45 |
|
|
|
2.15 |
1.61 |
| 82% |
18% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
40% |
60% |
Posledné 12 priame stretnutia
|
2023-07-04 |
First Vienna
|
2 - 0 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2023-02-17 |
First Vienna
|
1 - 2 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2022-11-12 |
Blau-Weiss Linz
|
3 - 0 |
First Vienna
|
|
2022-07-22 |
First Vienna
|
2 - 0 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2022-02-11 |
First Vienna
|
0 - 4 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2021-01-30 |
First Vienna
|
6 - 1 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2014-01-31 |
First Vienna
|
3 - 1 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2013-04-19 |
Blau-Weiss Linz
|
2 - 3 |
First Vienna
|
|
2013-03-18 |
First Vienna
|
1 - 1 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2012-09-28 |
Blau-Weiss Linz
|
0 - 1 |
First Vienna
|
|
2012-07-27 |
First Vienna
|
0 - 0 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2012-05-18 |
Blau-Weiss Linz
|
2 - 2 |
First Vienna
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
7 |
5 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
58% |
42% |
First Vienna posledné 12 zápasy
|
2024-01-27 |
Gyori ETO
|
2 - 1 |
First Vienna
|
|
2023-11-26 |
Amstetten
|
1 - 3 |
First Vienna
|
|
2023-11-10 |
First Vienna
|
2 - 1 |
Admira Wacker
|
|
2023-11-04 |
Kapfenberg
|
0 - 0 |
First Vienna
|
|
2023-10-28 |
First Vienna
|
2 - 0 |
Liefering
|
|
2023-10-20 |
SV Ried
|
4 - 1 |
First Vienna
|
|
2023-10-12 |
First Vienna
|
1 - 4 |
Rapid Viedeň
|
|
2023-10-06 |
First Vienna
|
2 - 2 |
FAC Viedeň
|
|
2023-10-01 |
Lafnitz
|
2 - 3 |
First Vienna
|
|
2023-09-26 |
First Vienna
|
2 - 3 |
A. Lustenau
|
|
2023-09-23 |
First Vienna
|
0 - 0 |
Dornbirn 1913
|
|
2023-09-15 |
Sankt Polten
|
1 - 2 |
First Vienna
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
9 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
75% |
50% |
Blau-Weiss Linz posledné 12 zápasy
|
2024-01-24 |
Paks
|
0 - 0 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2023-12-10 |
Blau-Weiss Linz
|
1 - 2 |
WSG Wattens
|
|
2023-12-03 |
Blau-Weiss Linz
|
1 - 1 |
Sturm Graz
|
|
2023-11-26 |
Rapid Viedeň
|
1 - 0 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2023-11-12 |
Blau-Weiss Linz
|
2 - 0 |
LASK Linz
|
|
2023-11-05 |
TSV Hartberg
|
3 - 2 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2023-11-02 |
Altach
|
2 - 0 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2023-10-28 |
Blau-Weiss Linz
|
2 - 0 |
Wolfsberger AC
|
|
2023-10-21 |
Blau-Weiss Linz
|
0 - 0 |
A. Lustenau
|
|
2023-10-12 |
Blau-Weiss Linz
|
1 - 2 |
Sankt Polten
|
|
2023-10-07 |
Austria Viedeň
|
4 - 0 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2023-09-30 |
Blau-Weiss Linz
|
0 - 0 |
A. Klagenfurt
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
8 |
4 |
2 |
| 17% |
33% |
50% |
|
67% |
33% |
17% |
First Vienna ďalšie 6 zápasy
|
2024-02-09 |
First Vienna
|
- |
Austria Salzburg
|
|
2024-02-17 |
First Vienna
|
- |
SW Bregenz
|
|
2024-02-24 |
Sturm Graz II
|
- |
First Vienna
|
|
2024-03-01 |
Grazer AK
|
- |
First Vienna
|
|
2024-03-08 |
First Vienna
|
- |
Horn
|
|
2024-03-15 |
First Vienna
|
- |
DSV Leoben
|
Blau-Weiss Linz ďalšie 6 zápasy
|
2024-02-10 |
Altach
|
- |
Blau-Weiss Linz
|
|
2024-02-17 |
Blau-Weiss Linz
|
- |
RB Salzburg
|
|
2024-02-25 |
A. Klagenfurt
|
- |
Blau-Weiss Linz
|
|
2024-03-03 |
Blau-Weiss Linz
|
- |
Austria Viedeň
|
|
2024-03-10 |
A. Lustenau
|
- |
Blau-Weiss Linz
|
|
2024-03-16 |
Blau-Weiss Linz
|
- |
A. Lustenau
|
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.60 |
3.70 |
2.15 |
| Pravdepodobnosť |
34% |
29% |
37% |
|
12 @ 1.24 |
| Dvojitá šanca |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.62 |
1.42 |
| Pravdepodobnosť |
44% |
56% |
|
X2 @ 1.42 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.13 |
5.00 |
| Pravdepodobnosť |
|
82% |
18% |
|
Nad 1.5 @ 1.13 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.47 |
2.45 |
| Pravdepodobnosť |
|
62% |
38% |
|
Nad 2.5 @ 1.47 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.15 |
1.61 |
| Pravdepodobnosť |
|
40% |
60% |
|
Pod 3.5 @ 1.61 |
| Obidva Tímy Skórujú |
Áno |
Nie |
| Kurzy |
|
1.46 |
2.55 |
| Pravdepodobnosť |
|
64% |
36% |
|
Áno @ 1.46 |
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-02 12:04. Možné sú zmeny teraz!