Fußball-Bundesliga - Nemecko
nedeľa, 10.12.2023
16:30
16:30

Kolín n. R.

Mainz
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Kolín nad Rýnom |
| Vonku: | Mainz |
| Vzdialenosť: | 141.4 km |
| Štadión | |
| Štadión: | RheinEnergieStadion |
| Kapacita: | 49 968 (46 253) |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Vonku: | Urs Fischer (Sva) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 16:30 (17:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.50 | 2.88 | X | 1.40 | 1.53 | |||
| 36% | 32% | 32% | 3.50 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.50 | 2.00 | 1.90 | 3.40 | 1.33 | ||||||
| 83% | 17% | 59% | 41% | 39% | 61% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-04-15 | Kolín n. R. | 1 - 1 | Mainz |
| 2022-10-21 | Mainz | 5 - 0 | Kolín n. R. |
| 2022-04-09 | Kolín n. R. | 3 - 2 | Mainz |
| 2021-11-21 | Mainz | 1 - 1 | Kolín n. R. |
| 2021-04-11 | Kolín n. R. | 2 - 3 | Mainz |
| 2020-12-12 | Mainz | 0 - 1 | Kolín n. R. |
| 2020-05-17 | Kolín n. R. | 2 - 2 | Mainz |
| 2019-10-25 | Mainz | 3 - 1 | Kolín n. R. |
| 2018-04-07 | Kolín n. R. | 1 - 1 | Mainz |
| 2017-11-18 | Mainz | 1 - 0 | Kolín n. R. |
| 2017-05-20 | Kolín n. R. | 2 - 0 | Mainz |
| 2017-01-22 | Mainz | 0 - 0 | Kolín n. R. |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 5 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 42% | 42% |
Kolín n. R. posledné 12 zápasy
| 2023-12-01 | Darmstadt | 0 - 1 | Kolín n. R. |
| 2023-11-24 | Kolín n. R. | 0 - 1 | Bayern |
| 2023-11-11 | Bochum | 1 - 1 | Kolín n. R. |
| 2023-11-04 | Kolín n. R. | 1 - 1 | Augsburg |
| 2023-10-31 | Kaiserslautern | 3 - 2 | Kolín n. R. |
| 2023-10-28 | RB Lipsko | 6 - 0 | Kolín n. R. |
| 2023-10-22 | Kolín n. R. | 3 - 1 | Mönchengladbach |
| 2023-10-08 | Leverkusen | 3 - 0 | Kolín n. R. |
| 2023-09-30 | Kolín n. R. | 0 - 2 | Stuttgart |
| 2023-09-23 | Brémy | 2 - 1 | Kolín n. R. |
| 2023-09-16 | Kolín n. R. | 1 - 3 | Hoffenheim |
| 2023-09-03 | Frankfurt | 1 - 1 | Kolín n. R. |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 6 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 50% | 33% |
Mainz posledné 12 zápasy
| 2023-12-03 | Mainz | 0 - 1 | Freiburg |
| 2023-11-26 | Hoffenheim | 1 - 1 | Mainz |
| 2023-11-11 | Darmstadt | 0 - 0 | Mainz |
| 2023-11-04 | Mainz | 2 - 0 | RB Lipsko |
| 2023-11-01 | Hertha Berlín | 3 - 0 | Mainz |
| 2023-10-27 | Bochum | 2 - 2 | Mainz |
| 2023-10-21 | Mainz | 1 - 3 | Bayern |
| 2023-10-06 | Mönchengladbach | 2 - 2 | Mainz |
| 2023-09-30 | Mainz | 0 - 3 | Leverkusen |
| 2023-09-23 | Augsburg | 2 - 1 | Mainz |
| 2023-09-16 | Mainz | 1 - 3 | Stuttgart |
| 2023-09-09 | Mainz | 2 - 0 | Duisburg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 7 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 58% | 33% |
Tabuľka Fußball-Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 13 | +27 | 35 |
| 2 | Bayern | 13 | +30 | 32 |
| 3 | Stuttgart | 13 | +18 | 30 |
| 4 | RB Lipsko | 14 | +19 | 29 |
| 5 | Dortmund | 14 | +5 | 25 |
| 6 | Hoffenheim | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Frankfurt | 14 | +8 | 21 |
| 8 | Freiburg | 14 | -6 | 21 |
| 9 | Augsburg | 14 | -4 | 17 |
| 10 | Mönchengladbach | 14 | -3 | 16 |
| 11 | Wolfsburg | 14 | -7 | 16 |
| 12 | Brémy | 14 | -7 | 14 |
| 13 | Heidenheim | 14 | -9 | 14 |
| 14 | Bochum | 14 | -14 | 13 |
| 15 | Union Berlín | 13 | -13 | 10 |
| 16 | Kolín n. R. | 13 | -14 | 9 |
| 17 | Darmstadt | 14 | -20 | 9 |
| 18 | Mainz | 13 | -14 | 8 |
Chronológia zápasov v lige
| Kolín n. R. | |
| Mainz | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Kolín n. R. | Mainz |
|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | ||
| 2 | Bayern | 0 - 1 | |
| 3 | Stuttgart | 0 - 2 | |
| 4 | RB Lipsko | ||
| 5 | Dortmund | ||
| 6 | Hoffenheim | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Frankfurt | ||
| 8 | Freiburg | ||
| 9 | Augsburg | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Mönchengladbach | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 11 | Wolfsburg | 1 - 2 | |
| 12 | Brémy | 4 - 0 | |
| 13 | Heidenheim | ||
| 14 | Bochum | 2 - 2 | |
| 15 | Union Berlín | 4 - 1 | |
| 16 | Kolín n. R. | - | |
| 17 | Darmstadt | 0 - 0 | |
| 18 | Mainz | - |
Pozícia v lige
| Kolín n. R. | Mainz | |
| Pozícia | 16 | 18 |
| Body | 9 | 8 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 17 | 13 |
| Body | 4 | 4 |
Forma v lige
| Kolín n. R. | Mainz | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
3 8 |
1
5 7 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
1 4 |
0
4 3 |
Góly v lige
| Kolín n. R. | Mainz | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
10
24 |
12
26 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
6
10 |
7
15 |
Celková štatistika pre Fußball-Bundesliga
| Zápasy (123) | |
| Víťazstva doma | 48% |
| Remízy | 22% |
| Víťazstva vonku | 30% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (425) | |
| Góly na zápas | 3.46 |
| Góly doma na zápas | 2.00 |
| Góly vonku na zápas | 1.46 |
| Domáci tím skóroval v | 85% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 76% |
| Obidva Tímy Skórujú | 63% |
| Nad 1.5 | 88% |
| Nad 2.5 | 70% |
| Nad 3.5 | 48% |
Kolín n. R. ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-17 | Freiburg | - | Kolín n. R. |
| 2023-12-20 | Union Berlín | - | Kolín n. R. |
| 2024-01-06 | Rot-Weiss Essen | - | Kolín n. R. |
| 2024-01-13 | Kolín n. R. | - | Heidenheim |
| 2024-01-20 | Kolín n. R. | - | Dortmund |
| 2024-01-27 | Wolfsburg | - | Kolín n. R. |
Mainz ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-16 | Mainz | - | Heidenheim |
| 2023-12-19 | Dortmund | - | Mainz |
| 2024-01-06 | Feyenoord | - | Mainz |
| 2024-01-13 | Mainz | - | Wolfsburg |
| 2024-01-19 | Mainz | - | Union Berlín |
| 2024-01-26 | Frankfurt | - | Mainz |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.45 | 3.50 | 2.88 |
| Pravdepodobnosť | 36% | 32% | 32% |
| X @ 3.50 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 1.53 |
| Pravdepodobnosť | 55% | 45% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 83% | 17% | |
| Nad 1.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.90 | |
| Pravdepodobnosť | 59% | 41% | |
| Nad 2.5 @ 2.00 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 39% | 61% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 59% | 41% | |
| Áno @ 1.75 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-10 12:03. Možné sú zmeny teraz!
