Eerste Divisie - Holandsko

piatok, 15.12.2023
19:00
Den Bosch

Den Bosch

De Graafschap

De Graafschap

0 - 4
(0 - 2,  0 - 2)
Informácia
Mesto
Doma: Hertogenbosch
Vonku: Doetinchem
Vzdialenosť: 73.8 km
Štadión
Štadión: De Vliert
Kapacita: 8 500
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 19:00 (20:00 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
2.90 3.60 2.30 2 1.57 1.40
19% 14% 67% 2.30 22% 78%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 4.00 1.70 2.10 2.63 1.44
72% 28% 58% 42% 30% 70%

Posledné 12 priame stretnutia

2023-08-04 Den Bosch 2 - 1 De Graafschap
2023-05-19 De Graafschap 3 - 0 Den Bosch
2022-11-04 Den Bosch 2 - 1 De Graafschap
2022-02-25 De Graafschap 0 - 0 Den Bosch
2021-11-05 Den Bosch 2 - 1 De Graafschap
2021-02-06 Den Bosch 2 - 3 De Graafschap
2020-08-31 De Graafschap 4 - 2 Den Bosch
2019-12-06 Den Bosch 2 - 2 De Graafschap
2018-04-02 De Graafschap 2 - 1 Den Bosch
2017-11-27 Den Bosch 1 - 1 De Graafschap
2017-01-20 De Graafschap 0 - 3 Den Bosch
2016-08-12 Den Bosch 2 - 1 De Graafschap
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 11 10 3
42% 25% 33% 92% 83% 25%

Den Bosch posledné 12 zápasy

2023-12-11 Jong AZ 0 - 0 Den Bosch
2023-12-01 Den Bosch 3 - 3 Jong Ajax
2023-11-24 NAC Breda 1 - 0 Den Bosch
2023-11-17 Den Bosch 1 - 4 Telstar
2023-11-10 Emmen 1 - 0 Den Bosch
2023-11-04 Den Bosch 1 - 1 Jong Utrecht
2023-11-01 Den Bosch 1 - 1 Excelsior
2023-10-27 Dordrecht 5 - 1 Den Bosch
2023-10-20 Den Bosch 1 - 2 VVV-Venlo
2023-10-15 Willem II 3 - 1 Den Bosch
2023-10-06 Den Bosch 0 - 1 FC Eindhoven
2023-09-29 Groningen 0 - 3 Den Bosch
V R P +1.5 +2.5 +3.5
1 4 7 8 6 4
8% 33% 58% 67% 50% 33%

De Graafschap posledné 12 zápasy

2023-12-08 De Graafschap 2 - 3 Cambuur
2023-12-04 De Graafschap 1 - 1 Dordrecht
2023-12-01 Oss 0 - 1 De Graafschap
2023-11-24 Jong Utrecht 2 - 0 De Graafschap
2023-11-15 De Graafschap 1 - 2 Bochum
2023-11-10 Telstar 1 - 2 De Graafschap
2023-11-03 De Graafschap 1 - 0 NAC Breda
2023-10-31 De Graafschap 2 - 0 Emmen
2023-10-27 De Graafschap 2 - 1 FC Eindhoven
2023-10-23 Jong AZ 3 - 0 De Graafschap
2023-10-20 De Graafschap 2 - 1 Groningen
2023-10-06 Willem II 4 - 2 De Graafschap
V R P +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 10 7 2
50% 8% 42% 83% 58% 17%

Tabuľka Eerste Divisie

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Willem II 18 12 3 3 35 16 +19 39
2 Roda 18 10 5 3 30 13 +17 35
3 Emmen 18 9 5 4 29 24 +5 32
4 ADO Den Haag 18 8 7 3 33 21 +12 31
5 Cambuur 18 9 4 5 44 34 +10 31
6 NAC Breda 18 9 4 5 35 25 +10 31
7 De Graafschap 18 9 3 6 22 23 -1 30
8 Groningen 18 8 4 6 29 18 +11 28
9 Dordrecht 18 6 9 3 37 28 +9 27
10 FC Eindhoven 18 6 8 4 22 20 +2 26
11 VVV-Venlo 18 7 5 6 29 29 0 26
12 Jong AZ 18 7 4 7 25 29 -4 25
13 Helmond Sport 18 7 3 8 28 27 +1 24
14 MVV Maastricht 18 6 4 8 26 28 -2 22
15 Jong Ajax 18 5 5 8 29 36 -7 20
16 Jong Utrecht 18 4 6 8 16 31 -15 18
17 Jong PSV 18 5 2 11 23 39 -16 17
18 Telstar 18 4 2 12 18 33 -15 14
19 Den Bosch 18 3 3 12 19 35 -16 12
20 Oss 18 2 2 14 10 30 -20 8

Chronológia zápasov v lige

Den Bosch                   
De Graafschap                   
Doma                   
Vonku                   

Zápasy doma/vonku

P Klub Den Bosch De Graafschap
1 Willem II   4 - 2
2 Roda    
3 Emmen    
4 ADO Den Haag 1 - 2  
5 Cambuur    
6 NAC Breda    
7 De Graafschap   -
8 Groningen    
9 Dordrecht    
10 FC Eindhoven 0 - 1  
11 VVV-Venlo 1 - 2 2 - 0
12 Jong AZ   3 - 0
13 Helmond Sport    
14 MVV Maastricht 3 - 2 1 - 2
15 Jong Ajax 3 - 3 1 - 2
16 Jong Utrecht 1 - 1 2 - 0
17 Jong PSV 1 - 2 1 - 3
18 Telstar 1 - 4 1 - 2
19 Den Bosch -  
20 Oss 1 - 0 0 - 1

Pozícia v lige

  Den Bosch De Graafschap
Pozícia 19 7
Body 12 30
  Doma Vonku
Pozícia 18 6
Body 8 15

Forma v lige

  Den Bosch De Graafschap
Víťazstva
Remízy
Prehry
3    
3    
12             
9          
3    
6       
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
2   
2   
5      
5      
0  
4     

Góly v lige

  Den Bosch De Graafschap
Strelené góly
Inkasované góly
19                    
35                                    
22                       
23                        
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
12             
17                  
12             
15                

Celková štatistika pre Eerste Divisie

Zápasy   (180)
Víťazstva doma 46%
Remízy 24%
Víťazstva vonku 29%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (539)
Góly na zápas 2.99
Góly doma na zápas 1.66
Góly vonku na zápas 1.34
Domáci tím skóroval v 82%
Hosťujúci tím skóroval v 72%
Obidva Tímy Skórujú 61%
Nad 1.5 78%
Nad 2.5 60%
Nad 3.5 36%

Den Bosch ďalšie 6 zápasy

2023-12-22 Den Bosch - Cambuur
2024-01-15 Jong PSV - Den Bosch
2024-01-19 Den Bosch - Roda
2024-01-26 Telstar - Den Bosch
2024-02-02 Den Bosch - Helmond Sport
2024-02-11 ADO Den Haag - Den Bosch

De Graafschap ďalšie 6 zápasy

2023-12-22 De Graafschap - Jong PSV
2024-01-12 ADO Den Haag - De Graafschap
2024-01-19 FC Eindhoven - De Graafschap
2024-01-22 De Graafschap - Jong PSV
2024-01-26 De Graafschap - VVV-Venlo
2024-02-02 NAC Breda - De Graafschap

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 2.90 3.60 2.30
Pravdepodobnosť 19% 14% 67%
2 @ 2.30
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.57 1.40
Pravdepodobnosť 22% 78%
X2 @ 1.40
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.22 4.00
Pravdepodobnosť   72% 28%
Nad 1.5 @ 1.22
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.70 2.10
Pravdepodobnosť   58% 42%
Nad 2.5 @ 1.70
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   2.63 1.44
Pravdepodobnosť   30% 70%
Pod 3.5 @ 1.44
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.62 2.20
Pravdepodobnosť   59% 41%
Áno @ 1.62

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-15 16:02. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play