Liga I - Rumunsko
nedeľa, 10.12.2023
15:00
15:00

Farul Constanta

Petrolul
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Constanta |
| Vonku: | Ploiesti |
| Vzdialenosť: | 225.3 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Viitorul (Ovidiu) |
| Kapacita: | 4 554 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (17:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.30 | 4.33 | X2 | 1.20 | 1.91 | |||
| 24% | 51% | 25% | 1.91 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 72% | 28% | 45% | 55% | 36% | 64% |
Posledné 4 priame stretnutia
| 2023-08-06 | Petrolul | 3 - 2 | Farul Constanta |
| 2023-02-18 | Farul Constanta | 2 - 0 | Petrolul |
| 2022-09-16 | Petrolul | 1 - 3 | Farul Constanta |
| 2022-07-06 | Farul Constanta | 1 - 2 | Petrolul |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 2 | |
| 50% | 0% | 50% | 100% | 75% | 50% |
Farul Constanta posledné 12 zápasy
| 2023-12-05 | U. Craiova | 4 - 0 | Farul Constanta |
| 2023-12-01 | Poli Iasi | 2 - 3 | Farul Constanta |
| 2023-11-25 | Voluntari | 4 - 2 | Farul Constanta |
| 2023-11-11 | Farul Constanta | 1 - 1 | Hermannstadt |
| 2023-11-05 | Farul Constanta | 1 - 1 | Botosani |
| 2023-10-30 | CFR Cluj | 3 - 1 | Farul Constanta |
| 2023-10-26 | Farul Constanta | 2 - 2 | UTA Arad |
| 2023-10-21 | Farul Constanta | 1 - 1 | U Cluj |
| 2023-10-08 | Otelul Galati | 0 - 1 | Farul Constanta |
| 2023-09-30 | Farul Constanta | 2 - 1 | Sepsi OSK |
| 2023-09-26 | Voluntari | 2 - 0 | Farul Constanta |
| 2023-09-22 | Din. Bucuresti | 0 - 2 | Farul Constanta |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 50% | 42% |
Petrolul posledné 12 zápasy
| 2023-12-07 | Petrolul | 2 - 2 | Sepsi OSK |
| 2023-12-01 | Voluntari | 0 - 0 | Petrolul |
| 2023-11-24 | Petrolul | 2 - 1 | Botosani |
| 2023-11-11 | U Cluj | 0 - 0 | Petrolul |
| 2023-11-04 | Sepsi OSK | 0 - 0 | Petrolul |
| 2023-10-31 | Chindia | 0 - 2 | Petrolul |
| 2023-10-28 | Petrolul | 2 - 2 | Steaua |
| 2023-10-22 | U. Craiova | 1 - 3 | Petrolul |
| 2023-10-07 | Petrolul | 0 - 0 | UTA Arad |
| 2023-10-02 | Poli Iasi | 0 - 0 | Petrolul |
| 2023-09-24 | Petrolul | 0 - 0 | Hermannstadt |
| 2023-09-18 | CFR Cluj | 1 - 0 | Petrolul |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 8 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
| 25% | 67% | 8% | 42% | 33% | 25% |
Tabuľka Liga I
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Steaua | 18 | +13 | 37 |
| 2 | U. Craiova | 18 | +9 | 32 |
| 3 | CFR Cluj | 18 | +13 | 32 |
| 4 | Rapid Bucuresti | 19 | +12 | 31 |
| 5 | U Cluj | 18 | +1 | 26 |
| 6 | Petrolul | 18 | +4 | 26 |
| 7 | Farul Constanta | 18 | -3 | 25 |
| 8 | Hermannstadt | 18 | +6 | 25 |
| 9 | Voluntari | 19 | -6 | 24 |
| 10 | Otelul Galati | 18 | +2 | 23 |
| 11 | Sepsi OSK | 18 | 0 | 23 |
| 12 | Poli Iasi | 19 | -4 | 22 |
| 13 | UTA Arad | 19 | -5 | 22 |
| 14 | U Craiova 1948 | 18 | -5 | 18 |
| 15 | Din. Bucuresti | 18 | -20 | 10 |
| 16 | Botosani | 18 | -17 | 9 |
Chronológia zápasov v lige
| Farul Constanta | |
| Petrolul | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Farul Constanta | Petrolul |
|---|---|---|---|
| 1 | Steaua | 0 - 1 | |
| 2 | U. Craiova | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 3 | CFR Cluj | 1 - 0 | |
| 4 | Rapid Bucuresti | 0 - 2 | |
| 5 | U Cluj | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Petrolul | - | |
| 7 | Farul Constanta | - | |
| 8 | Hermannstadt | 1 - 1 | |
| 9 | Voluntari | 4 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Otelul Galati | ||
| 11 | Sepsi OSK | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Poli Iasi | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 13 | UTA Arad | 2 - 2 | |
| 14 | U Craiova 1948 | ||
| 15 | Din. Bucuresti | 1 - 1 | |
| 16 | Botosani | 1 - 1 | 1 - 1 |
Pozícia v lige
| Farul Constanta | Petrolul | |
| Pozícia | 7 | 6 |
| Body | 25 | 26 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 9 | 6 |
| Body | 13 | 12 |
Forma v lige
| Farul Constanta | Petrolul | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
4 7 |
5
11 2 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
4 2 |
2
6 1 |
Góly v lige
| Farul Constanta | Petrolul | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
27
30 |
21
17 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
14
11 |
7
4 |
Celková štatistika pre Liga I
| Zápasy (146) | |
| Víťazstva doma | 36% |
| Remízy | 36% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (386) | |
| Góly na zápas | 2.64 |
| Góly doma na zápas | 1.38 |
| Góly vonku na zápas | 1.27 |
| Domáci tím skóroval v | 73% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 70% |
| Obidva Tímy Skórujú | 56% |
| Nad 1.5 | 72% |
| Nad 2.5 | 48% |
| Nad 3.5 | 32% |
Farul Constanta ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-16 | UTA Arad | - | Farul Constanta |
| 2023-12-20 | Farul Constanta | - | Rapid Bucuresti |
| 2024-01-13 | Farul Constanta | - | Cherno more |
| 2024-01-21 | U. Craiova | - | Farul Constanta |
| 2024-01-26 | Farul Constanta | - | U Craiova 1948 |
| 2024-02-05 | Steaua | - | Farul Constanta |
Petrolul ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-15 | Petrolul | - | Rapid Bucuresti |
| 2023-12-19 | U Craiova 1948 | - | Petrolul |
| 2024-01-11 | Petrolul | - | Debrecín |
| 2024-01-12 | Chornomorets Od | - | Petrolul |
| 2024-01-20 | Petrolul | - | Din. Bucuresti |
| 2024-01-27 | Otelul Galati | - | Petrolul |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.85 | 3.30 | 4.33 |
| Pravdepodobnosť | 24% | 51% | 25% |
| X2 @ 1.91 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 1.91 |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% |
| X2 @ 1.91 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.00 | |
| Pravdepodobnosť | 72% | 28% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.15 | 1.67 | |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% | |
| Pod 2.5 @ 1.67 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 1.22 | |
| Pravdepodobnosť | 36% | 64% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.91 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 57% | 43% | |
| Áno @ 1.91 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-10 12:03. Možné sú zmeny teraz!
