Premijer-Liga - Rusko
nedeľa, 10.12.2023
11:00
11:00

F. Voronezh

Dynamo Moskva
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Voronež |
| Vonku: | Moskva |
| Vzdialenosť: | 465.3 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Tsentralnyi Profsoyuz Stadion |
| Kapacita: | 32 750 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 11:00 (14:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.19 | 3.45 | 2.43 | X2 | 1.63 | 1.40 | |||
| 24% | 43% | 33% | 1.40 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 2.93 | 2.21 | 1.78 | 3.65 | 1.22 | ||||||
| 72% | 28% | 45% | 55% | 22% | 78% |
Posledné 5 priame stretnutia
| 2023-10-08 | Dynamo Moskva | 0 - 0 | F. Voronezh |
| 2023-04-28 | Dynamo Moskva | 0 - 2 | F. Voronezh |
| 2022-07-30 | F. Voronezh | 3 - 3 | Dynamo Moskva |
| 2017-05-06 | Dynamo Moskva | 0 - 1 | F. Voronezh |
| 2016-10-15 | F. Voronezh | 2 - 1 | Dynamo Moskva |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | |
| 60% | 40% | 0% | 60% | 40% | 20% |
F. Voronezh posledné 12 zápasy
| 2023-12-02 | F. Voronezh | 0 - 0 | Baltika |
| 2023-11-26 | Rubin Kazaň | 1 - 0 | F. Voronezh |
| 2023-11-11 | F. Voronezh | 1 - 1 | CSKA Moskva |
| 2023-11-04 | Akhmat Grozny | 1 - 2 | F. Voronezh |
| 2023-11-01 | Sochi | 2 - 0 | F. Voronezh |
| 2023-10-28 | F. Voronezh | 2 - 0 | Spartak Moskva |
| 2023-10-21 | Orenburg | 1 - 2 | F. Voronezh |
| 2023-10-08 | Dynamo Moskva | 0 - 0 | F. Voronezh |
| 2023-10-04 | F. Voronezh | 1 - 1 | CSKA Moskva |
| 2023-10-01 | F. Voronezh | 2 - 0 | Sochi |
| 2023-09-25 | F. Voronezh | 0 - 1 | Rubin Kazaň |
| 2023-09-21 | Orenburg | 0 - 0 | F. Voronezh |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 2 | 0 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 17% | 0% |
Dynamo Moskva posledné 12 zápasy
| 2023-12-04 | Dynamo Moskva | 1 - 0 | Rubin Kazaň |
| 2023-11-29 | Dynamo Moskva | 1 - 0 | Zenit Petrohrad |
| 2023-11-25 | CSKA Moskva | 2 - 3 | Dynamo Moskva |
| 2023-11-12 | Dynamo Moskva | 2 - 0 | Orenburg |
| 2023-11-06 | Sochi | 3 - 3 | Dynamo Moskva |
| 2023-11-02 | Dynamo Moskva | 2 - 1 | Nizhny Novgorod |
| 2023-10-29 | Dynamo Moskva | 2 - 1 | Ural |
| 2023-10-21 | Lok. Moskva | 0 - 0 | Dynamo Moskva |
| 2023-10-08 | Dynamo Moskva | 0 - 0 | F. Voronezh |
| 2023-10-04 | Dynamo Moskva | 3 - 0 | Spartak Moskva |
| 2023-10-01 | Akhmat Grozny | 1 - 1 | Dynamo Moskva |
| 2023-09-23 | Spartak Moskva | 1 - 0 | Dynamo Moskva |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 7 | 5 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 58% | 42% | 17% |
Tabuľka Premijer-Liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit Petrohrad | 18 | +18 | 36 |
| 2 | Krasnodar | 17 | +13 | 35 |
| 3 | Dynamo Moskva | 17 | +7 | 31 |
| 4 | Lok. Moskva | 18 | +6 | 31 |
| 5 | Spartak Moskva | 18 | +3 | 30 |
| 6 | Krylya Sovetov | 18 | +9 | 29 |
| 7 | CSKA Moskva | 17 | +8 | 28 |
| 8 | Rubin Kazaň | 17 | -5 | 25 |
| 9 | Nizhny Novgorod | 18 | -1 | 24 |
| 10 | Rostov | 18 | -5 | 21 |
| 11 | F. Voronezh | 17 | -4 | 20 |
| 12 | Ural | 18 | -10 | 19 |
| 13 | Akhmat Grozny | 18 | -5 | 17 |
| 14 | Orenburg | 17 | -9 | 14 |
| 15 | Baltika | 17 | -11 | 13 |
| 16 | Sochi | 17 | -14 | 10 |
Chronológia zápasov v lige
| F. Voronezh | |
| Dynamo Moskva | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | F. Voronezh | Dynamo Moskva |
|---|---|---|---|
| 1 | Zenit Petrohrad | 2 - 3 | |
| 2 | Krasnodar | 0 - 0 | |
| 3 | Dynamo Moskva | - | |
| 4 | Lok. Moskva | 1 - 4 | 0 - 0 |
| 5 | Spartak Moskva | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Krylya Sovetov | 3 - 3 | |
| 7 | CSKA Moskva | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 8 | Rubin Kazaň | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | Nizhny Novgorod | 2 - 0 | |
| 10 | Rostov | 1 - 2 | |
| 11 | F. Voronezh | - | |
| 12 | Ural | ||
| 13 | Akhmat Grozny | 1 - 1 | |
| 14 | Orenburg | ||
| 15 | Baltika | 0 - 0 | |
| 16 | Sochi | 2 - 0 | 3 - 3 |
Pozícia v lige
| F. Voronezh | Dynamo Moskva | |
| Pozícia | 11 | 3 |
| Body | 20 | 31 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 10 | 2 |
| Body | 12 | 14 |
Forma v lige
| F. Voronezh | Dynamo Moskva | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
5 7 |
8
7 2 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
3 2 |
3
5 1 |
Góly v lige
| F. Voronezh | Dynamo Moskva | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
14
18 |
28
21 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
8
6 |
17
15 |
Celková štatistika pre Premijer-Liga
| Zápasy (140) | |
| Víťazstva doma | 51% |
| Remízy | 26% |
| Víťazstva vonku | 22% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (364) | |
| Góly na zápas | 2.60 |
| Góly doma na zápas | 1.56 |
| Góly vonku na zápas | 1.04 |
| Domáci tím skóroval v | 81% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 63% |
| Obidva Tímy Skórujú | 51% |
| Nad 1.5 | 76% |
| Nad 2.5 | 48% |
| Nad 3.5 | 27% |
F. Voronezh ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-15 | F. Voronezh | - | Sabail Baku |
| 2024-01-24 | F. Voronezh | - | FC Koper |
| 2024-01-31 | F. Voronezh | - | Baltika |
| 2024-02-05 | CSKA Moskva | - | F. Voronezh |
| 2024-02-23 | F. Voronezh | - | Sochi |
| 2024-03-03 | Nizhny Novgorod | - | F. Voronezh |
Dynamo Moskva ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-25 | Dynamo Moskva | - | Al-Wakrah SC |
| 2024-02-03 | Dynamo Moskva | - | Botev Plovdiv |
| 2024-02-04 | Dynamo Moskva | - | Gangwon |
| 2024-02-08 | Dynamo Moskva | - | Orenburg |
| 2024-02-23 | Dynamo Moskva | - | Baltika |
| 2024-02-24 | Dynamo Moskva | - | CSKA Moskva |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.19 | 3.45 | 2.43 |
| Pravdepodobnosť | 24% | 43% | 33% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.63 | 1.40 |
| Pravdepodobnosť | 42% | 58% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.33 | 2.93 | |
| Pravdepodobnosť | 72% | 28% | |
| Nad 1.5 @ 1.33 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.21 | 1.78 | |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% | |
| Pod 2.5 @ 1.78 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.65 | 1.22 | |
| Pravdepodobnosť | 22% | 78% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.86 | 1.90 | |
| Pravdepodobnosť | 50% | 50% | |
| Áno @ 1.86 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-10 08:05. Možné sú zmeny teraz!
