Premier League - Anglicko
štvrtok, 07.12.2023
19:30
19:30

Everton

Newcastle
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Liverpool |
| Vonku: | Newcastle |
| Vzdialenosť: | 195.1 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Hill Dickinson Stadium |
| Kapacita: | 52 769 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | David Moyes (Sko) |
| Vonku: | Eddie Howe (Ang) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:30 (19:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.40 | 2.35 | 2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 16% | 22% | 62% | 2.35 | 20% | 80% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.50 | 1.99 | 1.91 | 3.40 | 1.33 | ||||||
| 72% | 28% | 56% | 44% | 39% | 61% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-04-27 | Everton | 1 - 4 | Newcastle |
| 2022-10-19 | Newcastle | 1 - 0 | Everton |
| 2022-03-17 | Everton | 1 - 0 | Newcastle |
| 2022-02-08 | Newcastle | 3 - 1 | Everton |
| 2021-01-30 | Everton | 0 - 2 | Newcastle |
| 2020-11-01 | Newcastle | 2 - 1 | Everton |
| 2020-01-21 | Everton | 2 - 2 | Newcastle |
| 2019-12-28 | Newcastle | 1 - 2 | Everton |
| 2019-03-09 | Newcastle | 3 - 2 | Everton |
| 2018-12-05 | Everton | 1 - 1 | Newcastle |
| 2018-04-23 | Everton | 1 - 0 | Newcastle |
| 2017-12-13 | Newcastle | 0 - 1 | Everton |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 33% |
Everton posledné 12 zápasy
| 2023-12-02 | Nottingham | 0 - 1 | Everton |
| 2023-11-26 | Everton | 0 - 3 | Manchester Utd |
| 2023-11-11 | Crystal Palace | 2 - 3 | Everton |
| 2023-11-04 | Everton | 1 - 1 | Brighton |
| 2023-11-01 | Everton | 3 - 0 | Burnley |
| 2023-10-29 | West Ham | 0 - 1 | Everton |
| 2023-10-21 | Liverpool | 2 - 0 | Everton |
| 2023-10-07 | Everton | 3 - 0 | Bournemouth |
| 2023-09-30 | Everton | 1 - 2 | Luton |
| 2023-09-27 | Aston Villa | 1 - 2 | Everton |
| 2023-09-23 | Brentford | 1 - 3 | Everton |
| 2023-09-17 | Everton | 0 - 1 | Arsenal |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 7 | 2 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 58% | 17% |
Newcastle posledné 12 zápasy
| 2023-12-02 | Newcastle | 1 - 0 | Manchester Utd |
| 2023-11-28 | Paris SG | 1 - 1 | Newcastle |
| 2023-11-25 | Newcastle | 4 - 1 | Chelsea |
| 2023-11-11 | Bournemouth | 2 - 0 | Newcastle |
| 2023-11-07 | Dortmund | 2 - 0 | Newcastle |
| 2023-11-04 | Newcastle | 1 - 0 | Arsenal |
| 2023-11-01 | Manchester Utd | 0 - 3 | Newcastle |
| 2023-10-28 | Wolverhampton | 2 - 2 | Newcastle |
| 2023-10-25 | Newcastle | 0 - 1 | Dortmund |
| 2023-10-21 | Newcastle | 4 - 0 | Crystal Palace |
| 2023-10-08 | West Ham | 2 - 2 | Newcastle |
| 2023-10-04 | Newcastle | 4 - 1 | Paris SG |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 42% |
Tabuľka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 15 | +19 | 36 |
| 2 | Liverpool | 15 | +20 | 34 |
| 3 | Aston Villa | 15 | +14 | 32 |
| 4 | Manchester City | 15 | +19 | 30 |
| 5 | Tottenham | 14 | +8 | 27 |
| 6 | Manchester Utd | 15 | 0 | 27 |
| 7 | Newcastle | 14 | +18 | 26 |
| 8 | Brighton | 15 | +5 | 25 |
| 9 | West Ham | 14 | 0 | 21 |
| 10 | Chelsea | 15 | +2 | 19 |
| 11 | Brentford | 15 | +2 | 19 |
| 12 | Fulham | 15 | -5 | 18 |
| 13 | Wolverhampton | 15 | -5 | 18 |
| 14 | Crystal Palace | 15 | -7 | 16 |
| 15 | Bournemouth | 15 | -12 | 16 |
| 16 | Everton | 14 | -5 | 9 |
| 17 | Nottingham | 15 | -11 | 9 |
| 18 | Luton | 15 | -14 | 9 |
| 19 | Burnley | 15 | -18 | 7 |
| 20 | Sheffield Utd | 15 | -30 | 5 |
Chronológia zápasov v lige
| Everton | |
| Newcastle | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Everton | Newcastle |
|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 0 - 1 | |
| 2 | Liverpool | ||
| 3 | Aston Villa | ||
| 4 | Manchester City | 1 - 0 | |
| 5 | Tottenham | ||
| 6 | Manchester Utd | 0 - 3 | |
| 7 | Newcastle | - | |
| 8 | Brighton | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | West Ham | 2 - 2 | |
| 10 | Chelsea | ||
| 11 | Brentford | ||
| 12 | Fulham | 0 - 1 | |
| 13 | Wolverhampton | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 14 | Crystal Palace | ||
| 15 | Bournemouth | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 16 | Everton | - | |
| 17 | Nottingham | ||
| 18 | Luton | 1 - 2 | |
| 19 | Burnley | ||
| 20 | Sheffield Utd | 0 - 8 |
Pozícia v lige
| Everton | Newcastle | |
| Pozícia | 16 | 7 |
| Body | 9 | 26 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 18 | 16 |
| Body | 4 | 5 |
Forma v lige
| Everton | Newcastle | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
2 7 |
8
2 4 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
1 5 |
1
2 3 |
Góly v lige
| Everton | Newcastle | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
15
20 |
32
14 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
5
9 |
13
10 |
Celková štatistika pre Premier League
| Zápasy (148) | |
| Víťazstva doma | 47% |
| Remízy | 20% |
| Víťazstva vonku | 34% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (466) | |
| Góly na zápas | 3.15 |
| Góly doma na zápas | 1.74 |
| Góly vonku na zápas | 1.41 |
| Domáci tím skóroval v | 80% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 78% |
| Obidva Tímy Skórujú | 61% |
| Nad 1.5 | 82% |
| Nad 2.5 | 64% |
| Nad 3.5 | 41% |
Everton ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-10 | Everton | - | Chelsea |
| 2023-12-16 | Burnley | - | Everton |
| 2023-12-19 | Everton | - | Fulham |
| 2023-12-23 | Tottenham | - | Everton |
| 2023-12-27 | Everton | - | Manchester City |
| 2023-12-30 | Wolverhampton | - | Everton |
Newcastle ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-10 | Tottenham | - | Newcastle |
| 2023-12-13 | Newcastle | - | Milan |
| 2023-12-16 | Newcastle | - | Fulham |
| 2023-12-19 | Chelsea | - | Newcastle |
| 2023-12-23 | Luton | - | Newcastle |
| 2023-12-26 | Newcastle | - | Nottingham |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.00 | 3.40 | 2.35 |
| Pravdepodobnosť | 16% | 22% | 62% |
| 2 @ 2.35 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 1.36 |
| Pravdepodobnosť | 20% | 80% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 72% | 28% | |
| Nad 1.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.99 | 1.91 | |
| Pravdepodobnosť | 56% | 44% | |
| Nad 2.5 @ 1.99 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 39% | 61% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.70 | 2.05 | |
| Pravdepodobnosť | 46% | 54% | |
| Nie @ 2.05 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-07 16:02. Možné sú zmeny teraz!
