Primeira Liga - Portugalsko
štvrtok, 28.12.2023
20:15
20:15

Estrela Amadora

Arouca
1 - 4
(1 - 0, 0 - 4)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Amadora |
| Vonku: | Arouca |
| Vzdialenosť: | 255.6 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 20:15 (20:15 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.63 | 3.30 | 2.60 | 1 | 1.50 | 1.44 | |||
| 47% | 21% | 32% | 2.63 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 68% | 32% | 43% | 57% | 30% | 70% |
Priame stretnutia
V systéme nie sú žiadne údaje
Estrela Amadora posledné 12 zápasy
| 2023-12-15 | Farense | 0 - 0 | Estrela Amadora |
| 2023-12-10 | Estrela Amadora | 3 - 1 | Boavista |
| 2023-12-02 | Rio Ave | 1 - 1 | Estrela Amadora |
| 2023-11-24 | Vizela | 1 - 1 | Estrela Amadora |
| 2023-11-11 | Estrela Amadora | 0 - 1 | Moreirense |
| 2023-11-05 | Sporting CP | 3 - 2 | Estrela Amadora |
| 2023-10-29 | Estrela Amadora | 1 - 0 | Famalicao |
| 2023-10-08 | Casa Pia | 0 - 1 | Estrela Amadora |
| 2023-09-28 | Estrela Amadora | 2 - 4 | SC Braga |
| 2023-09-24 | Chaves | 2 - 2 | Estrela Amadora |
| 2023-09-15 | Estrela Amadora | 0 - 1 | Porto |
| 2023-09-02 | Portimonense | 1 - 1 | Estrela Amadora |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 4 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 33% | 33% |
Arouca posledné 12 zápasy
| 2023-12-16 | Arouca | 3 - 0 | Gil Vicente |
| 2023-12-10 | Arouca | 2 - 2 | Rio Ave |
| 2023-12-03 | Boavista | 0 - 4 | Arouca |
| 2023-11-26 | Arouca | 1 - 1 | Boavista |
| 2023-11-12 | Arouca | 0 - 1 | SC Braga |
| 2023-11-06 | Farense | 2 - 0 | Arouca |
| 2023-10-31 | Arouca | 0 - 2 | Benfica |
| 2023-10-27 | Arouca | 0 - 1 | Moreirense |
| 2023-10-08 | Sporting CP | 2 - 1 | Arouca |
| 2023-10-01 | Arouca | 0 - 2 | Chaves |
| 2023-09-26 | AVS Futebol SAD | 1 - 2 | Arouca |
| 2023-09-22 | Famalicao | 1 - 0 | Arouca |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 42% | 17% |
Tabuľka Primeira Liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP | 14 | +15 | 34 |
| 2 | Benfica | 14 | +15 | 33 |
| 3 | Porto | 14 | +10 | 31 |
| 4 | SC Braga | 14 | +15 | 29 |
| 5 | V. Guimaraes | 15 | +8 | 29 |
| 6 | Moreirense | 15 | +7 | 26 |
| 7 | Farense | 14 | +4 | 18 |
| 8 | Famalicao | 14 | -2 | 18 |
| 9 | Estrela Amadora | 14 | -3 | 16 |
| 10 | Casa Pia | 14 | -4 | 16 |
| 11 | Boavista | 14 | -7 | 16 |
| 12 | Portimonense | 14 | -16 | 15 |
| 13 | Estoril Praia | 14 | +1 | 14 |
| 14 | Arouca | 14 | -1 | 13 |
| 15 | Gil Vicente | 14 | -4 | 12 |
| 16 | Rio Ave | 15 | -8 | 12 |
| 17 | Vizela | 15 | -8 | 12 |
| 18 | Chaves | 14 | -22 | 10 |
Chronológia zápasov v lige
| Estrela Amadora | |
| Arouca | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Estrela Amadora | Arouca |
|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP | 2 - 1 | |
| 2 | Benfica | ||
| 3 | Porto | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | SC Braga | 2 - 4 | |
| 5 | V. Guimaraes | 0 - 1 | |
| 6 | Moreirense | 0 - 1 | |
| 7 | Farense | 2 - 0 | |
| 8 | Famalicao | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Estrela Amadora | - | |
| 10 | Casa Pia | ||
| 11 | Boavista | 3 - 1 | 0 - 4 |
| 12 | Portimonense | ||
| 13 | Estoril Praia | 2 - 1 | |
| 14 | Arouca | - | |
| 15 | Gil Vicente | ||
| 16 | Rio Ave | ||
| 17 | Vizela | 2 - 2 | |
| 18 | Chaves |
Pozícia v lige
| Estrela Amadora | Arouca | |
| Pozícia | 9 | 14 |
| Body | 16 | 13 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 11 | 14 |
| Body | 9 | 5 |
Forma v lige
| Estrela Amadora | Arouca | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
4 6 |
3
4 7 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
0 4 |
1
2 3 |
Góly v lige
| Estrela Amadora | Arouca | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
15
18 |
18
19 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
8
9 |
8
8 |
Celková štatistika pre Primeira Liga
| Zápasy (128) | |
| Víťazstva doma | 44% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 33% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (371) | |
| Góly na zápas | 2.90 |
| Góly doma na zápas | 1.62 |
| Góly vonku na zápas | 1.28 |
| Domáci tím skóroval v | 80% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 72% |
| Obidva Tímy Skórujú | 57% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 53% |
| Nad 3.5 | 35% |
Estrela Amadora ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-06 | Estrela Amadora | - | Vizela |
| 2024-01-14 | Gil Vicente | - | Estrela Amadora |
| 2024-01-21 | V. Guimaraes | - | Estrela Amadora |
| 2024-01-29 | Estrela Amadora | - | Benfica |
| 2024-02-04 | Estoril Praia | - | Estrela Amadora |
| 2024-02-09 | Estrela Amadora | - | Portimonense |
Arouca ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-06 | Arouca | - | Benfica |
| 2024-01-10 | Vizela | - | Arouca |
| 2024-01-15 | V. Guimaraes | - | Arouca |
| 2024-01-20 | Estoril Praia | - | Arouca |
| 2024-01-28 | Arouca | - | Vizela |
| 2024-02-03 | Portimonense | - | Arouca |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.63 | 3.30 | 2.60 |
| Pravdepodobnosť | 47% | 21% | 32% |
| 1 @ 2.63 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 1.44 |
| Pravdepodobnosť | 59% | 41% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.00 | |
| Pravdepodobnosť | 68% | 32% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.15 | 1.67 | |
| Pravdepodobnosť | 43% | 57% | |
| Pod 2.5 @ 1.67 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 1.22 | |
| Pravdepodobnosť | 30% | 70% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.91 | 1.91 | |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% | |
| Nie @ 1.91 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-28 16:04. Možné sú zmeny teraz!
