Primeira Liga - Portugalsko
nedeľa, 04.02.2024
18:00
18:00

Estoril Praia

Estrela Amadora
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Estoril |
| Vonku: | Amadora |
| Vzdialenosť: | 16.2 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Estadio Antonio Coimbra da Mota |
| Kapacita: | 8 000 |
| Rozmery: | 105 x 70 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 18:00 (18:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.60 | 3.40 | 1 | 1.30 | 1.73 | |||
| 40% | 31% | 29% | 2.05 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 76% | 24% | 54% | 46% | 40% | 60% |
Posledné 1 priame stretnutia
| 2023-08-25 | Estrela Amadora | 2 - 1 | Estoril Praia |
Estoril Praia posledné 12 zápasy
| 2024-01-31 | Rio Ave | 1 - 1 | Estoril Praia |
| 2024-01-27 | SC Braga | 1 - 1 | Estoril Praia |
| 2024-01-24 | Benfica | 1 - 1 | Estoril Praia |
| 2024-01-20 | Estoril Praia | 1 - 2 | Arouca |
| 2024-01-13 | Estoril Praia | 1 - 3 | Moreirense |
| 2024-01-09 | Estoril Praia | 0 - 4 | Porto |
| 2024-01-05 | Sporting CP | 5 - 1 | Estoril Praia |
| 2023-12-30 | Estoril Praia | 4 - 0 | Farense |
| 2023-12-17 | Famalicao | 1 - 1 | Estoril Praia |
| 2023-12-10 | Estoril Praia | 4 - 0 | Chaves |
| 2023-12-06 | Estoril Praia | 3 - 1 | Porto |
| 2023-12-03 | SC Braga | 3 - 1 | Estoril Praia |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 12 | 8 | 7 | |
| 25% | 33% | 42% | 100% | 67% | 58% |
Estrela Amadora posledné 12 zápasy
| 2024-01-29 | Estrela Amadora | 1 - 4 | Benfica |
| 2024-01-21 | V. Guimaraes | 3 - 0 | Estrela Amadora |
| 2024-01-14 | Gil Vicente | 1 - 1 | Estrela Amadora |
| 2024-01-06 | Estrela Amadora | 1 - 1 | Vizela |
| 2023-12-28 | Estrela Amadora | 1 - 4 | Arouca |
| 2023-12-15 | Farense | 0 - 0 | Estrela Amadora |
| 2023-12-10 | Estrela Amadora | 3 - 1 | Boavista |
| 2023-12-02 | Rio Ave | 1 - 1 | Estrela Amadora |
| 2023-11-24 | Vizela | 1 - 1 | Estrela Amadora |
| 2023-11-11 | Estrela Amadora | 0 - 1 | Moreirense |
| 2023-11-05 | Sporting CP | 3 - 2 | Estrela Amadora |
| 2023-10-29 | Estrela Amadora | 1 - 0 | Famalicao |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 5 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 42% | 33% |
Tabuľka Primeira Liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP | 19 | +34 | 49 |
| 2 | Benfica | 19 | +29 | 48 |
| 3 | Porto | 20 | +20 | 45 |
| 4 | SC Braga | 19 | +16 | 37 |
| 5 | V. Guimaraes | 19 | +11 | 36 |
| 6 | Moreirense | 19 | +2 | 32 |
| 7 | Arouca | 20 | +5 | 25 |
| 8 | Farense | 19 | 0 | 24 |
| 9 | Gil Vicente | 19 | -1 | 22 |
| 10 | Famalicao | 19 | -5 | 22 |
| 11 | Portimonense | 20 | -18 | 21 |
| 12 | Boavista | 19 | -10 | 20 |
| 13 | Casa Pia | 19 | -15 | 19 |
| 14 | Estoril Praia | 19 | -2 | 18 |
| 15 | Rio Ave | 20 | -9 | 18 |
| 16 | Estrela Amadora | 19 | -12 | 18 |
| 17 | Vizela | 19 | -19 | 13 |
| 18 | Chaves | 19 | -26 | 13 |
Chronológia zápasov v lige
| Estoril Praia | |
| Estrela Amadora | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Estoril Praia | Estrela Amadora |
|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP | 3 - 2 | |
| 2 | Benfica | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Porto | ||
| 4 | SC Braga | ||
| 5 | V. Guimaraes | 3 - 0 | |
| 6 | Moreirense | 1 - 3 | |
| 7 | Arouca | 1 - 2 | |
| 8 | Farense | 4 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Gil Vicente | 1 - 1 | |
| 10 | Famalicao | ||
| 11 | Portimonense | 1 - 1 | |
| 12 | Boavista | 1 - 2 | |
| 13 | Casa Pia | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Estoril Praia | - | |
| 15 | Rio Ave | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Estrela Amadora | - | |
| 17 | Vizela | 2 - 2 | |
| 18 | Chaves | 4 - 0 | 2 - 2 |
Pozícia v lige
| Estoril Praia | Estrela Amadora | |
| Pozícia | 14 | 16 |
| Body | 18 | 18 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 9 | 13 |
| Body | 13 | 8 |
Forma v lige
| Estoril Praia | Estrela Amadora | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
3 11 |
4
6 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
1 4 |
1
5 3 |
Góly v lige
| Estoril Praia | Estrela Amadora | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
33
35 |
19
31 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
19
10 |
8
13 |
Celková štatistika pre Primeira Liga
| Zápasy (173) | |
| Víťazstva doma | 43% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 35% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (511) | |
| Góly na zápas | 2.95 |
| Góly doma na zápas | 1.62 |
| Góly vonku na zápas | 1.33 |
| Domáci tím skóroval v | 82% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 69% |
| Obidva Tímy Skórujú | 56% |
| Nad 1.5 | 78% |
| Nad 2.5 | 54% |
| Nad 3.5 | 36% |
Estoril Praia ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-10 | Boavista | - | Estoril Praia |
| 2024-02-18 | Estoril Praia | - | Gil Vicente |
| 2024-02-25 | Vizela | - | Estoril Praia |
| 2024-03-02 | Estoril Praia | - | V. Guimaraes |
| 2024-03-10 | Benfica | - | Estoril Praia |
| 2024-03-15 | Estoril Praia | - | Portimonense |
Estrela Amadora ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-09 | Estrela Amadora | - | Portimonense |
| 2024-02-17 | Porto | - | Estrela Amadora |
| 2024-02-24 | Estrela Amadora | - | Chaves |
| 2024-03-02 | SC Braga | - | Estrela Amadora |
| 2024-03-08 | Estrela Amadora | - | Casa Pia |
| 2024-03-16 | Famalicao | - | Estrela Amadora |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.05 | 3.60 | 3.40 |
| Pravdepodobnosť | 40% | 31% | 29% |
| 1 @ 2.05 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 1.73 |
| Pravdepodobnosť | 58% | 42% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 76% | 24% | |
| Nad 1.5 @ 1.29 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.93 | 1.93 | |
| Pravdepodobnosť | 54% | 46% | |
| Nad 2.5 @ 1.93 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.25 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 59% | 41% | |
| Áno @ 1.75 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-04 16:03. Možné sú zmeny teraz!
