League Two - Škótsko
sobota, 03.02.2024
15:00
15:00

Elgin City

East Fife
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Elgin |
| Vonku: | Methil |
| Vzdialenosť: | 164.1 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Borough Briggs |
| Kapacita: | 4 520 (478) |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.60 | 2.20 | X2 | 1.55 | 1.40 | |||
| 30% | 27% | 43% | 1.40 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 51% | 49% | 26% | 74% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-12-09 | East Fife | 4 - 0 | Elgin City |
| 2023-08-26 | Elgin City | 1 - 1 | East Fife |
| 2023-07-18 | East Fife | 3 - 1 | Elgin City |
| 2023-03-24 | East Fife | 2 - 0 | Elgin City |
| 2023-01-07 | Elgin City | 1 - 2 | East Fife |
| 2022-10-29 | East Fife | 2 - 1 | Elgin City |
| 2022-07-30 | Elgin City | 1 - 3 | East Fife |
| 2021-07-24 | East Fife | 2 - 3 | Elgin City |
| 2017-07-25 | East Fife | 3 - 2 | Elgin City |
| 2016-03-05 | Elgin City | 1 - 3 | East Fife |
| 2016-01-02 | East Fife | 0 - 2 | Elgin City |
| 2015-11-21 | Elgin City | 4 - 2 | East Fife |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 12 | 9 | 7 | |
| 25% | 8% | 67% | 100% | 75% | 58% |
Elgin City posledné 12 zápasy
| 2024-01-30 | Elgin City | 2 - 1 | Clyde |
| 2024-01-27 | Elgin City | 0 - 1 | Dumbarton |
| 2024-01-13 | Forfar Athletic | 2 - 1 | Elgin City |
| 2024-01-06 | Elgin City | 2 - 1 | Stranraer |
| 2023-12-30 | Elgin City | 2 - 1 | Peterhead |
| 2023-12-23 | Stenhousemuir | 2 - 0 | Elgin City |
| 2023-12-16 | Elgin City | 0 - 4 | The Spartans |
| 2023-12-09 | East Fife | 4 - 0 | Elgin City |
| 2023-11-21 | Elgin City | 1 - 0 | Forfar Athletic |
| 2023-11-18 | Dumbarton | 1 - 0 | Elgin City |
| 2023-11-11 | Elgin City | 2 - 0 | Bonnyrigg Rose |
| 2023-11-04 | Stranraer | 3 - 1 | Elgin City |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 9 | 7 | 3 | |
| 42% | 0% | 58% | 75% | 58% | 25% |
East Fife posledné 12 zápasy
| 2024-01-30 | East Fife | 0 - 3 | The Spartans |
| 2024-01-27 | Stranraer | 0 - 1 | East Fife |
| 2024-01-20 | East Fife | 2 - 2 | Peterhead |
| 2024-01-13 | East Fife | 1 - 1 | Clyde |
| 2024-01-06 | Dumbarton | 1 - 2 | East Fife |
| 2023-12-30 | Forfar Athletic | 0 - 0 | East Fife |
| 2023-12-22 | East Fife | 0 - 3 | Bonnyrigg Rose |
| 2023-12-16 | Stenhousemuir | 2 - 1 | East Fife |
| 2023-12-09 | East Fife | 4 - 0 | Elgin City |
| 2023-11-21 | Bonnyrigg Rose | 4 - 2 | East Fife |
| 2023-11-18 | Clyde | 0 - 4 | East Fife |
| 2023-11-11 | East Fife | 0 - 1 | Dumbarton |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 67% | 33% |
Tabuľka League Two
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 22 | +24 | 52 |
| 2 | Peterhead | 22 | +13 | 39 |
| 3 | The Spartans | 20 | +13 | 36 |
| 4 | Dumbarton | 20 | +11 | 34 |
| 5 | East Fife | 22 | -2 | 25 |
| 6 | Bonnyrigg Rose | 20 | -1 | 24 |
| 7 | Stranraer | 21 | -15 | 22 |
| 8 | Forfar Athletic | 21 | -6 | 21 |
| 9 | Elgin City | 21 | -20 | 21 |
| 10 | Clyde | 21 | -17 | 14 |
Chronológia zápasov v lige
| Elgin City | |
| East Fife | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Elgin City | East Fife |
|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Peterhead | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | The Spartans | 0 - 4 | 2 - 2 |
| 4 | Dumbarton | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 5 | East Fife | 1 - 1 | - |
| 6 | Bonnyrigg Rose | 2 - 0 | 4 - 2 |
| 7 | Stranraer | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Forfar Athletic | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Elgin City | - | 1 - 1 |
| 10 | Clyde | 2 - 1 | 0 - 4 |
Pozícia v lige
| Elgin City | East Fife | |
| Pozícia | 9 | 5 |
| Body | 21 | 25 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 3 | 5 |
| Body | 20 | 13 |
Forma v lige
| Elgin City | East Fife | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
6
3 12 |
6
7 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
6
2 3 |
3
4 4 |
Góly v lige
| Elgin City | East Fife | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
18
38 |
28
30 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
13
11 |
14
14 |
Celková štatistika pre League Two
| Zápasy (105) | |
| Víťazstva doma | 42% |
| Remízy | 26% |
| Víťazstva vonku | 32% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (289) | |
| Góly na zápas | 2.75 |
| Góly doma na zápas | 1.48 |
| Góly vonku na zápas | 1.28 |
| Domáci tím skóroval v | 73% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 74% |
| Obidva Tímy Skórujú | 53% |
| Nad 1.5 | 78% |
| Nad 2.5 | 52% |
| Nad 3.5 | 30% |
Elgin City ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-06 | Bonnyrigg Rose | - | Elgin City |
| 2024-02-10 | The Spartans | - | Elgin City |
| 2024-02-17 | Elgin City | - | Stenhousemuir |
| 2024-02-24 | Peterhead | - | Elgin City |
| 2024-03-02 | Clyde | - | Elgin City |
| 2024-03-09 | Elgin City | - | Bonnyrigg Rose |
East Fife ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-10 | East Fife | - | Stenhousemuir |
| 2024-02-17 | Bonnyrigg Rose | - | East Fife |
| 2024-02-24 | East Fife | - | Forfar Athletic |
| 2024-03-02 | The Spartans | - | East Fife |
| 2024-03-09 | East Fife | - | Dumbarton |
| 2024-03-16 | Peterhead | - | East Fife |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.60 | 3.60 | 2.20 |
| Pravdepodobnosť | 30% | 27% | 43% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.55 | 1.40 |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 78% | 22% | |
| Nad 1.5 @ 1.29 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.93 | 1.93 | |
| Pravdepodobnosť | 51% | 49% | |
| Nad 2.5 @ 1.93 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.25 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 26% | 74% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.91 | |
| Pravdepodobnosť | 47% | 53% | |
| Nie @ 1.91 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-03 12:05. Možné sú zmeny teraz!
