Premier League - Severné Írsko

sobota, 24.02.2024
15:00
Dungannon

Dungannon

Cliftonville

Cliftonville

3 - 1
(1 - 0,  2 - 1)
Informácia
Mesto
Doma: Dungannon
Vonku: Belfast
Vzdialenosť: 54.5 km
Štadión
Štadión: Stangmore Park
Kapacita: 5 000 (600)
Rozmery: 105 x 68 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 15:00 (15:00 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
3.00 3.50 2.10 2 1.68 1.35
20% 16% 64% 2.10 24% 76%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.19 4.33 1.58 2.20 2.40 1.50
83% 17% 68% 32% 39% 61%

Posledné 12 priame stretnutia

2023-12-02 Dungannon 1 - 4 Cliftonville
2023-11-07 Dungannon 1 - 0 Cliftonville
2023-10-07 Cliftonville 5 - 0 Dungannon
2023-03-18 Cliftonville 1 - 2 Dungannon
2023-03-04 Cliftonville 1 - 2 Dungannon
2022-11-12 Dungannon 0 - 2 Cliftonville
2022-08-27 Cliftonville 4 - 2 Dungannon
2022-03-22 Dungannon 0 - 1 Cliftonville
2021-11-06 Cliftonville 3 - 0 Dungannon
2021-09-18 Dungannon 1 - 3 Cliftonville
2021-08-17 Cliftonville 1 - 0 Dungannon
2021-04-06 Cliftonville 3 - 0 Dungannon
V R P +1.5 +2.5 +3.5
3 0 9 9 8 4
25% 0% 75% 75% 67% 33%

Dungannon posledné 12 zápasy

2024-02-17 Carrick Rangers 2 - 1 Dungannon
2024-02-10 Dungannon 2 - 2 Crusaders
2024-02-03 Dungannon 2 - 3 Ballyclare Comrades
2024-01-27 Linfield 1 - 2 Dungannon
2024-01-20 Dungannon 0 - 2 Larne
2024-01-16 Dungannon 1 - 2 Linfield
2024-01-13 Ballymena Utd 2 - 4 Dungannon
2023-12-30 Dungannon 5 - 0 Newry City
2023-12-26 Loughgall 2 - 1 Dungannon
2023-12-23 Dungannon 1 - 2 Glentoran
2023-12-16 Coleraine 2 - 3 Dungannon
2023-12-12 Dungannon 2 - 2 Newry City
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 12 11 6
33% 17% 50% 100% 92% 50%

Cliftonville posledné 12 zápasy

2024-02-20 Cliftonville 0 - 3 Linfield
2024-02-17 Cliftonville 4 - 2 Glenavon
2024-02-10 Cliftonville 4 - 1 Coleraine
2024-02-06 Glentoran 2 - 2 Cliftonville
2024-02-03 Cliftonville 4 - 0 Loughgall
2024-01-26 Carrick Rangers 0 - 1 Cliftonville
2024-01-20 Cliftonville 3 - 0 Ballymena Utd
2024-01-13 Newry City 1 - 2 Cliftonville
2024-01-05 Coleraine 0 - 0 Cliftonville
2023-12-26 Cliftonville 2 - 1 Crusaders
2023-12-23 Cliftonville 2 - 0 Ballymena Utd
2023-12-16 Loughgall 1 - 4 Cliftonville
V R P +1.5 +2.5 +3.5
9 2 1 10 9 5
75% 17% 8% 83% 75% 42%

Tabuľka Premier League

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Larne 30 22 7 1 61 16 +45 73
2 Linfield 30 22 3 5 65 33 +32 69
3 Cliftonville 30 21 4 5 69 23 +46 67
4 Glentoran 29 14 7 8 61 34 +27 49
5 Crusaders 29 13 6 10 47 33 +14 45
6 Coleraine 29 10 5 14 37 55 -18 35
7 Carrick Rangers 29 10 4 15 36 58 -22 34
8 Loughgall 29 9 5 15 40 52 -12 32
9 Glenavon 28 9 3 16 34 50 -16 30
10 Dungannon 29 7 7 15 48 58 -10 28
11 Ballymena Utd 29 5 4 20 18 51 -33 19
12 Newry City 29 3 5 21 21 74 -53 14

Chronológia zápasov v lige

Dungannon                              
Cliftonville                               
Doma                              
Vonku                               

Zápasy doma/vonku

P Klub Dungannon Cliftonville
1 Larne 0 - 2 2 - 1
2 Linfield 2 - 3 2 - 1
3 Cliftonville 1 - 4 -
4 Glentoran 1 - 2 2 - 2
5 Crusaders 2 - 2 0 - 3
6 Coleraine 2 - 2 1 - 2
7 Carrick Rangers 2 - 3 0 - 1
8 Loughgall 1 - 2 1 - 4
9 Glenavon 3 - 1 0 - 1
10 Dungannon - 1 - 4
11 Ballymena Utd 0 - 1 0 - 2
12 Newry City 5 - 0 1 - 2

Pozícia v lige

  Dungannon Cliftonville
Pozícia 10 3
Body 28 67
  Doma Vonku
Pozícia 10 2
Body 12 31

Forma v lige

  Dungannon Cliftonville
Víťazstva
Remízy
Prehry
7        
7        
15                
21                      
4     
5      
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
3    
3    
8         
10           
1  
3    

Góly v lige

  Dungannon Cliftonville
Strelené góly
Inkasované góly
48                                                 
58                                                     
69                                                     
23                        
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
24                         
27                            
29                              
11            

Celková štatistika pre Premier League

Zápasy   (175)
Víťazstva doma 41%
Remízy 17%
Víťazstva vonku 42%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (537)
Góly na zápas 3.07
Góly doma na zápas 1.67
Góly vonku na zápas 1.40
Domáci tím skóroval v 73%
Hosťujúci tím skóroval v 73%
Obidva Tímy Skórujú 49%
Nad 1.5 81%
Nad 2.5 60%
Nad 3.5 35%

Dungannon ďalšie 6 zápasy

2024-03-09 Glenavon - Dungannon
2024-03-16 Dungannon - Glentoran
2024-03-23 Coleraine - Dungannon
2024-04-06 Dungannon - Carrick Rangers
2024-04-13 Newry City - Dungannon
2024-04-16 Dungannon - Loughgall

Cliftonville ďalšie 6 zápasy

2024-03-01 Portadown - Cliftonville
2024-03-16 Loughgall - Cliftonville
2024-03-30 Cliftonville - Larne
2024-04-02 Cliftonville - Larne
2024-04-06 Coleraine - Cliftonville
2024-04-13 Larne - Cliftonville

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 3.00 3.50 2.10
Pravdepodobnosť 20% 16% 64%
2 @ 2.10
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.68 1.35
Pravdepodobnosť 24% 76%
X2 @ 1.35
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.19 4.33
Pravdepodobnosť   83% 17%
Nad 1.5 @ 1.19
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.58 2.20
Pravdepodobnosť   68% 32%
Nad 2.5 @ 1.58
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   2.40 1.50
Pravdepodobnosť   39% 61%
Pod 3.5 @ 1.50
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.52 2.35
Pravdepodobnosť   54% 46%
Áno @ 1.52

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-24 12:01. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play