Prvá liga - Čierna Hora
nedeľa, 25.02.2024
16:30
16:30

Decic Tuzi

Petrovac
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Tuzi |
| Vonku: | Petrovac |
| Vzdialenosť: | 36.6 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stadion Tuško Polje |
| Kapacita: | 1 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 16:30 (17:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.40 | 5.25 | 1X | 1.14 | 2.20 | |||
| 46% | 28% | 26% | 1.14 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.80 | 2.10 | 1.63 | 3.80 | 1.23 | ||||||
| 66% | 34% | 38% | 62% | 27% | 73% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-11-01 | Decic Tuzi | 2 - 1 | Petrovac |
| 2023-10-07 | Petrovac | 2 - 3 | Decic Tuzi |
| 2023-08-06 | Decic Tuzi | 1 - 2 | Petrovac |
| 2023-04-23 | Decic Tuzi | 3 - 0 | Petrovac |
| 2023-02-28 | Petrovac | 2 - 1 | Decic Tuzi |
| 2022-10-22 | Decic Tuzi | 1 - 1 | Petrovac |
| 2022-08-16 | Petrovac | 2 - 2 | Decic Tuzi |
| 2022-05-14 | Decic Tuzi | 2 - 1 | Petrovac |
| 2022-03-13 | Petrovac | 0 - 0 | Decic Tuzi |
| 2021-11-28 | Decic Tuzi | 4 - 4 | Petrovac |
| 2021-10-27 | Decic Tuzi | 2 - 0 | Petrovac |
| 2021-09-11 | Petrovac | 3 - 2 | Decic Tuzi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 9 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 75% | 33% |
Decic Tuzi posledné 12 zápasy
| 2024-02-18 | Buducnost | 2 - 2 | Decic Tuzi |
| 2024-02-06 | Dnipro-1 | 2 - 0 | Decic Tuzi |
| 2024-02-02 | Decic Tuzi | 1 - 1 | Banik Ostrava |
| 2023-12-09 | Decic Tuzi | 3 - 1 | Jedinstvo |
| 2023-12-02 | Decic Tuzi | 0 - 1 | Arsenal Tivat |
| 2023-11-26 | Sutjeska Niksic | 1 - 1 | Decic Tuzi |
| 2023-11-11 | Decic Tuzi | 0 - 0 | Jezero Plav |
| 2023-11-05 | Rudar Pljevlja | 0 - 1 | Decic Tuzi |
| 2023-11-01 | Decic Tuzi | 2 - 1 | Petrovac |
| 2023-10-28 | Mornar Bar | 0 - 1 | Decic Tuzi |
| 2023-10-21 | Decic Tuzi | 4 - 1 | Mladost DG |
| 2023-10-07 | Petrovac | 2 - 3 | Decic Tuzi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 5 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 42% | 33% |
Petrovac posledné 12 zápasy
| 2024-02-17 | Petrovac | 3 - 2 | Mladost DG |
| 2023-12-09 | Petrovac | 0 - 0 | Mornar Bar |
| 2023-12-02 | Petrovac | 2 - 2 | Buducnost |
| 2023-11-28 | Jedinstvo | 1 - 1 | Petrovac |
| 2023-11-11 | Petrovac | 1 - 1 | Arsenal Tivat |
| 2023-11-05 | Sutjeska Niksic | 3 - 2 | Petrovac |
| 2023-11-01 | Decic Tuzi | 2 - 1 | Petrovac |
| 2023-10-28 | Petrovac | 0 - 0 | Jezero Plav |
| 2023-10-21 | Rudar Pljevlja | 1 - 0 | Petrovac |
| 2023-10-07 | Petrovac | 2 - 3 | Decic Tuzi |
| 2023-10-01 | Mladost DG | 0 - 2 | Petrovac |
| 2023-09-27 | Mornar Bar | 0 - 0 | Petrovac |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 5 | 4 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 42% | 33% |
Tabuľka Prvá liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Buducnost | 21 | +14 | 40 |
| 2 | Decic Tuzi | 20 | +10 | 38 |
| 3 | Mornar Bar | 21 | +3 | 33 |
| 4 | Sutjeska Niksic | 21 | +6 | 29 |
| 5 | Jezero Plav | 21 | +1 | 29 |
| 6 | Petrovac | 20 | +1 | 25 |
| 7 | Arsenal Tivat | 21 | -2 | 25 |
| 8 | Jedinstvo | 21 | -8 | 21 |
| 9 | Rudar Pljevlja | 21 | -13 | 18 |
| 10 | Mladost DG | 21 | -12 | 17 |
Chronológia zápasov v lige
| Decic Tuzi | |
| Petrovac | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Decic Tuzi | Petrovac |
|---|---|---|---|
| 1 | Buducnost | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Decic Tuzi | - | 1 - 2 |
| 3 | Mornar Bar | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Sutjeska Niksic | 0 - 4 | 3 - 2 |
| 5 | Jezero Plav | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Petrovac | 1 - 2 | - |
| 7 | Arsenal Tivat | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 8 | Jedinstvo | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Rudar Pljevlja | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Mladost DG | 4 - 1 | 0 - 2 |
Pozícia v lige
| Decic Tuzi | Petrovac | |
| Pozícia | 2 | 6 |
| Body | 38 | 25 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 3 | 7 |
| Body | 16 | 9 |
Forma v lige
| Decic Tuzi | Petrovac | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
11
5 4 |
5
10 5 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
1 4 |
2
3 4 |
Góly v lige
| Decic Tuzi | Petrovac | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
28
18 |
23
22 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
15
12 |
10
12 |
Celková štatistika pre Prvá liga
| Zápasy (104) | |
| Víťazstva doma | 37% |
| Remízy | 36% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (253) | |
| Góly na zápas | 2.43 |
| Góly doma na zápas | 1.28 |
| Góly vonku na zápas | 1.15 |
| Domáci tím skóroval v | 71% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 71% |
| Obidva Tímy Skórujú | 53% |
| Nad 1.5 | 69% |
| Nad 2.5 | 41% |
| Nad 3.5 | 27% |
Decic Tuzi ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-28 | Mladost DG | - | Decic Tuzi |
| 2024-03-03 | Decic Tuzi | - | Mornar Bar |
| 2024-03-09 | Decic Tuzi | - | Rudar Pljevlja |
| 2024-03-13 | Jezero Plav | - | Decic Tuzi |
| 2024-03-17 | Decic Tuzi | - | Sutjeska Niksic |
| 2024-03-30 | Arsenal Tivat | - | Decic Tuzi |
Petrovac ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-28 | Petrovac | - | Rudar Pljevlja |
| 2024-03-03 | Jezero Plav | - | Petrovac |
| 2024-03-09 | Petrovac | - | Sutjeska Niksic |
| 2024-03-13 | Arsenal Tivat | - | Petrovac |
| 2024-03-17 | Petrovac | - | Jedinstvo |
| 2024-03-30 | Buducnost | - | Petrovac |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 3.40 | 5.25 |
| Pravdepodobnosť | 46% | 28% | 26% |
| 1X @ 1.14 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.14 | 2.20 |
| Pravdepodobnosť | 63% | 37% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.38 | 2.80 | |
| Pravdepodobnosť | 66% | 34% | |
| Nad 1.5 @ 1.38 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.63 | |
| Pravdepodobnosť | 38% | 62% | |
| Pod 2.5 @ 1.63 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.80 | 1.23 | |
| Pravdepodobnosť | 27% | 73% | |
| Pod 3.5 @ 1.23 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.15 | 1.61 | |
| Pravdepodobnosť | 50% | 50% | |
| Nie @ 1.61 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-25 12:05. Možné sú zmeny teraz!
