Primera División - Peru
sobota, 17.02.2024
23:00
23:00

Real Garcilaso

Dep. Garcilaso
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Cusco |
| Vonku: | Cusco |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 23:00 (18:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.10 | 2.90 | X | 1.40 | 1.53 | |||
| 38% | 31% | 31% | 3.10 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.03 | 1.83 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 80% | 20% | 26% | 74% | 23% | 77% |
Posledné 2 priame stretnutia
| 2023-09-16 | Dep. Garcilaso | 2 - 1 | Real Garcilaso |
| 2023-04-23 | Real Garcilaso | 2 - 1 | Dep. Garcilaso |
Real Garcilaso posledné 12 zápasy
| 2024-02-11 | Sport Huancayo | 2 - 0 | Real Garcilaso |
| 2024-02-02 | Real Garcilaso | 1 - 1 | UTC Cajamarca |
| 2024-01-27 | Melgar Arequipa | 2 - 3 | Real Garcilaso |
| 2023-10-28 | Un. Cesar Vallejo | 3 - 1 | Real Garcilaso |
| 2023-10-22 | Real Garcilaso | 1 - 1 | U. de Deportes |
| 2023-10-03 | Sport Boys | 2 - 1 | Real Garcilaso |
| 2023-09-30 | Real Garcilaso | 4 - 1 | Sp. Cristal |
| 2023-09-25 | Dep. Municipal | 2 - 0 | Real Garcilaso |
| 2023-09-21 | Real Garcilaso | 0 - 0 | Atletico Grau |
| 2023-09-16 | Dep. Garcilaso | 2 - 1 | Real Garcilaso |
| 2023-09-02 | Real Garcilaso | 1 - 0 | ADT Tarma |
| 2023-08-27 | Binacional | 2 - 0 | Real Garcilaso |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 42% | 25% |
Dep. Garcilaso posledné 12 zápasy
| 2024-02-11 | Sport Boys | 2 - 0 | Dep. Garcilaso |
| 2024-02-05 | Dep. Garcilaso | 0 - 2 | Sport Huancayo |
| 2024-01-26 | UTC Cajamarca | 1 - 0 | Dep. Garcilaso |
| 2024-01-21 | Dep. Garcilaso | 4 - 0 | Orense SC |
| 2023-10-29 | Dep. Garcilaso | 0 - 1 | Alianza Lima |
| 2023-10-22 | Union Comercio | 1 - 2 | Dep. Garcilaso |
| 2023-10-07 | Dep. Garcilaso | 0 - 0 | Acad. Cantolao |
| 2023-10-01 | Alianza Atl. | 2 - 0 | Dep. Garcilaso |
| 2023-09-25 | Dep. Garcilaso | 0 - 3 | Cienciano |
| 2023-09-21 | Sport Huancayo | 0 - 0 | Dep. Garcilaso |
| 2023-09-16 | Dep. Garcilaso | 2 - 1 | Real Garcilaso |
| 2023-09-03 | UTC Cajamarca | 0 - 0 | Dep. Garcilaso |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 33% | 8% |
Tabuľka Primera División
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sp. Cristal | 4 | +9 | 10 |
| 2 | U. de Deportes | 3 | +6 | 9 |
| 3 | Sport Huancayo | 3 | +5 | 9 |
| 4 | UTC Cajamarca | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Comerciantes Un | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Alianza Lima | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Los Chankas CYC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Cienciano | 3 | +1 | 5 |
| 9 | Atletico Grau | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Real Garcilaso | 3 | -1 | 4 |
| 11 | Alianza Atl. | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Melgar Arequipa | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Sport Boys | 3 | -1 | 3 |
| 14 | Un. Cesar Vallejo | 3 | -4 | 3 |
| 15 | Union Comercio | 3 | -2 | 1 |
| 16 | ADT Tarma | 3 | -6 | 1 |
| 16 | Carlos Mannucci | 3 | -6 | 1 |
| 18 | Dep. Garcilaso | 3 | -5 | 0 |
Chronológia zápasov v lige
| Real Garcilaso | |
| Dep. Garcilaso | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Real Garcilaso | Dep. Garcilaso |
|---|---|---|---|
| 1 | Sp. Cristal | ||
| 2 | U. de Deportes | ||
| 3 | Sport Huancayo | ||
| 4 | UTC Cajamarca | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Comerciantes Un | ||
| 6 | Alianza Lima | ||
| 7 | Los Chankas CYC | ||
| 8 | Cienciano | ||
| 9 | Atletico Grau | ||
| 10 | Real Garcilaso | - | |
| 11 | Alianza Atl. | ||
| 12 | Melgar Arequipa | ||
| 13 | Sport Boys | 2 - 0 | |
| 14 | Un. Cesar Vallejo | ||
| 15 | Union Comercio | ||
| 16 | ADT Tarma | ||
| 16 | Carlos Mannucci | ||
| 18 | Dep. Garcilaso | - |
Pozícia v lige
| Real Garcilaso | Dep. Garcilaso | |
| Pozícia | 10 | 18 |
| Body | 4 | 0 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 15 | 15 |
| Body | 1 | 0 |
Forma v lige
| Real Garcilaso | Dep. Garcilaso | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
1 1 |
0
0 3 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
1 0 |
0
0 2 |
Góly v lige
| Real Garcilaso | Dep. Garcilaso | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
4
5 |
0
5 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
1
1 |
0
3 |
Celková štatistika pre Primera División
| Zápasy (29) | |
| Víťazstva doma | 59% |
| Remízy | 17% |
| Víťazstva vonku | 24% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (83) | |
| Góly na zápas | 2.86 |
| Góly doma na zápas | 1.69 |
| Góly vonku na zápas | 1.17 |
| Domáci tím skóroval v | 86% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 62% |
| Obidva Tímy Skórujú | 48% |
| Nad 1.5 | 76% |
| Nad 2.5 | 45% |
| Nad 3.5 | 38% |
Real Garcilaso ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-24 | Sport Boys | - | Real Garcilaso |
| 2024-03-03 | Un. Cesar Vallejo | - | Real Garcilaso |
| 2024-03-07 | Real Garcilaso | - | Alianza Atl. |
| 2024-03-13 | U. de Deportes | - | Real Garcilaso |
| 2024-03-30 | Real Garcilaso | - | Union Comercio |
| 2024-04-08 | Comerciantes Un | - | Real Garcilaso |
Dep. Garcilaso ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-26 | Dep. Garcilaso | - | Un. Cesar Vallejo |
| 2024-02-29 | Alianza Atl. | - | Dep. Garcilaso |
| 2024-03-06 | Dep. Garcilaso | - | ADT Tarma |
| 2024-03-09 | Dep. Garcilaso | - | U. de Deportes |
| 2024-03-15 | Union Comercio | - | Dep. Garcilaso |
| 2024-03-28 | Dep. Garcilaso | - | Comerciantes Un |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.40 | 3.10 | 2.90 |
| Pravdepodobnosť | 38% | 31% | 31% |
| X @ 3.10 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 1.53 |
| Pravdepodobnosť | 61% | 39% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.40 | |
| Pravdepodobnosť | 80% | 20% | |
| Nad 1.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.03 | 1.83 | |
| Pravdepodobnosť | 26% | 74% | |
| Pod 2.5 @ 1.83 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.30 | |
| Pravdepodobnosť | 23% | 77% | |
| Pod 3.5 @ 1.30 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.73 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 38% | 62% | |
| Nie @ 2.00 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-17 20:05. Možné sú zmeny teraz!
