Parva Liga - Bulharsko
nedeľa, 26.11.2023
16:30
16:30

CSKA Sofia

Etar V. Tarnovo
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Sofia |
| Vonku: | Veliko Tarnovo |
| Vzdialenosť: | 192.6 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Vasil Levski |
| Kapacita: | 43 230 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Hristo Yanev (Bul) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 16:30 (18:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 7.50 | 23.00 | 1 | 1.01 | 6.50 | |||
| 48% | 37% | 15% | 1.11 | 94% | 6% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.66 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.51 | ||||||
| 80% | 20% | 60% | 40% | 39% | 61% |
Posledné 11 priame stretnutia
| 2023-11-01 | Etar V. Tarnovo | 0 - 1 | CSKA Sofia |
| 2021-03-14 | CSKA Sofia | 1 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2020-10-04 | Etar V. Tarnovo | 2 - 2 | CSKA Sofia |
| 2019-10-30 | Etar V. Tarnovo | 0 - 4 | CSKA Sofia |
| 2019-07-12 | CSKA Sofia | 2 - 2 | Etar V. Tarnovo |
| 2019-03-09 | Etar V. Tarnovo | 1 - 3 | CSKA Sofia |
| 2018-10-21 | CSKA Sofia | 3 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2018-03-08 | CSKA Sofia | 2 - 1 | Etar V. Tarnovo |
| 2017-09-30 | Etar V. Tarnovo | 2 - 2 | CSKA Sofia |
| 2013-04-14 | Etar V. Tarnovo | 0 - 4 | CSKA Sofia |
| 2012-09-30 | CSKA Sofia | 3 - 1 | Etar V. Tarnovo |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 0 | 9 | 9 | 7 | |
| 73% | 27% | 0% | 82% | 82% | 64% |
CSKA Sofia posledné 12 zápasy
| 2023-11-12 | Krumovgrad | 1 - 4 | CSKA Sofia |
| 2023-11-09 | Chernomorets B. | 0 - 3 | CSKA Sofia |
| 2023-11-06 | CSKA Sofia | 3 - 0 | Hebar |
| 2023-11-01 | Etar V. Tarnovo | 0 - 1 | CSKA Sofia |
| 2023-10-27 | CSKA Sofia | 0 - 0 | Arda Kardzhali |
| 2023-10-21 | Pirin Bl | 1 - 2 | CSKA Sofia |
| 2023-10-14 | CSKA Sofia | 5 - 1 | Lovech |
| 2023-10-07 | CSKA Sofia | 1 - 1 | Levski Sofia |
| 2023-10-02 | Lokomotiv Pd | 0 - 2 | CSKA Sofia |
| 2023-09-28 | CSKA Sofia | 2 - 0 | Lokomotiv Sf |
| 2023-09-22 | Botev Plovdiv | 1 - 2 | CSKA Sofia |
| 2023-09-17 | CSKA Sofia | 2 - 0 | CSKA 1948 |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 10 | 6 | 2 | |
| 83% | 17% | 0% | 83% | 50% | 17% |
Etar V. Tarnovo posledné 12 zápasy
| 2023-11-18 | Chernom. Burgas | 2 - 2 | Etar V. Tarnovo |
| 2023-11-12 | Etar V. Tarnovo | 0 - 4 | Ludogorets |
| 2023-11-06 | Slavia Sofia | 1 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2023-11-01 | Etar V. Tarnovo | 0 - 1 | CSKA Sofia |
| 2023-10-25 | Etar V. Tarnovo | 2 - 1 | Botev Vratsa |
| 2023-10-20 | Krumovgrad | 0 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2023-10-14 | Etar V. Tarnovo | 3 - 2 | Yantra Gabrovo |
| 2023-10-08 | Etar V. Tarnovo | 2 - 5 | Hebar |
| 2023-10-01 | Arda Kardzhali | 3 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2023-09-28 | Etar V. Tarnovo | 0 - 2 | Pirin Bl |
| 2023-09-23 | Levski Sofia | 1 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2023-09-17 | Etar V. Tarnovo | 0 - 1 | Lokomotiv Pd |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 7 | 6 | 4 | |
| 17% | 17% | 67% | 58% | 50% | 33% |
Tabuľka Parva Liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA Sofia | 17 | +18 | 38 |
| 2 | Ludogorets | 16 | +31 | 36 |
| 3 | Cherno more | 17 | +14 | 36 |
| 4 | Lokomotiv Pd | 18 | +13 | 35 |
| 5 | Arda Kardzhali | 16 | +13 | 28 |
| 6 | Levski Sofia | 17 | +11 | 28 |
| 7 | CSKA 1948 | 15 | +6 | 26 |
| 8 | Beroe | 18 | -7 | 24 |
| 9 | Botev Plovdiv | 18 | +7 | 23 |
| 10 | Hebar | 18 | -5 | 20 |
| 11 | Krumovgrad | 17 | -11 | 18 |
| 12 | Slavia Sofia | 17 | -15 | 17 |
| 13 | Lokomotiv Sf | 17 | -18 | 17 |
| 14 | Pirin Bl | 18 | -15 | 15 |
| 15 | Botev Vratsa | 18 | -20 | 13 |
| 16 | Etar V. Tarnovo | 17 | -22 | 8 |
Chronológia zápasov v lige
| CSKA Sofia | |
| Etar V. Tarnovo | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | CSKA Sofia | Etar V. Tarnovo |
|---|---|---|---|
| 1 | CSKA Sofia | - | |
| 2 | Ludogorets | 5 - 0 | |
| 3 | Cherno more | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Lokomotiv Pd | ||
| 5 | Arda Kardzhali | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 6 | Levski Sofia | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | CSKA 1948 | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Beroe | ||
| 9 | Botev Plovdiv | ||
| 10 | Hebar | 3 - 0 | |
| 11 | Krumovgrad | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Slavia Sofia | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | Lokomotiv Sf | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 14 | Pirin Bl | ||
| 15 | Botev Vratsa | ||
| 16 | Etar V. Tarnovo | - |
Pozícia v lige
| CSKA Sofia | Etar V. Tarnovo | |
| Pozícia | 1 | 16 |
| Body | 38 | 8 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 7 | 14 |
| Body | 16 | 4 |
Forma v lige
| CSKA Sofia | Etar V. Tarnovo | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
11
5 1 |
2
2 13 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
4 0 |
1
1 6 |
Góly v lige
| CSKA Sofia | Etar V. Tarnovo | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
27
9 |
11
33 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
11
3 |
4
14 |
Celková štatistika pre Parva Liga
| Zápasy (137) | |
| Víťazstva doma | 48% |
| Remízy | 21% |
| Víťazstva vonku | 31% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (326) | |
| Góly na zápas | 2.38 |
| Góly doma na zápas | 1.37 |
| Góly vonku na zápas | 1.01 |
| Domáci tím skóroval v | 76% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 53% |
| Obidva Tímy Skórujú | 38% |
| Nad 1.5 | 64% |
| Nad 2.5 | 41% |
| Nad 3.5 | 23% |
CSKA Sofia ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-01 | Slavia Sofia | - | CSKA Sofia |
| 2023-12-05 | Slavia Sofia | - | CSKA Sofia |
| 2023-12-10 | CSKA Sofia | - | Ludogorets |
| 2024-01-12 | CSKA Sofia | - | Lovech |
| 2024-01-20 | Korona Kielce | - | CSKA Sofia |
| 2024-01-25 | CSKA Sofia | - | Tractor |
Etar V. Tarnovo ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-02 | Etar V. Tarnovo | - | Cherno more |
| 2023-12-07 | Etar V. Tarnovo | - | Botev Plovdiv |
| 2023-12-11 | Beroe | - | Etar V. Tarnovo |
| 2024-01-24 | Chernom. Burgas | - | Etar V. Tarnovo |
| 2024-01-27 | Yantra Gabrovo | - | Etar V. Tarnovo |
| 2024-01-31 | Septemvri Sf | - | Etar V. Tarnovo |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.11 | 7.50 | 23.00 |
| Pravdepodobnosť | 48% | 37% | 15% |
| 1 @ 1.11 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.01 | 6.50 |
| Pravdepodobnosť | 94% | 6% |
| 1X @ 1.01 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 4.66 | |
| Pravdepodobnosť | 80% | 20% | |
| Nad 1.5 @ 1.16 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.35 | |
| Pravdepodobnosť | 60% | 40% | |
| Nad 2.5 @ 1.57 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.37 | 1.51 | |
| Pravdepodobnosť | 39% | 61% | |
| Pod 3.5 @ 1.51 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.90 | 1.38 | |
| Pravdepodobnosť | 32% | 68% | |
| Nie @ 1.38 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-11-26 12:00. Možné sú zmeny teraz!
