League Two - Anglicko

sobota, 16.12.2023
15:00
Crawley

Crawley

Mansfield

Mansfield

1 - 3
(1 - 1,  0 - 2)
Informácia
Mesto
Doma: Crawley
Vonku: Mansfield
Vzdialenosť: 235.1 km
Štadión
Štadión: Broadfield Stadium
Kapacita: 5 996 (3 295)
Rozmery: 100 x 65 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 15:00 (15:00 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
4.00 4.00 1.83 X2 1.91 1.22
31% 27% 42% 1.22 42% 58%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.18 4.50 1.60 2.30 2.50 1.50
79% 21% 60% 40% 35% 65%

Posledné 12 priame stretnutia

2023-04-01 Mansfield 4 - 1 Crawley
2022-10-22 Crawley 3 - 2 Mansfield
2022-04-23 Mansfield 2 - 0 Crawley
2021-11-27 Crawley 1 - 2 Mansfield
2021-03-13 Crawley 1 - 0 Mansfield
2020-12-05 Mansfield 3 - 3 Crawley
2019-09-14 Crawley 1 - 0 Mansfield
2019-03-12 Crawley 0 - 0 Mansfield
2019-01-15 Mansfield 1 - 0 Crawley
2018-05-05 Mansfield 1 - 1 Crawley
2017-12-09 Crawley 2 - 0 Mansfield
2017-05-06 Crawley 2 - 2 Mansfield
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 8 5 4
33% 33% 33% 67% 42% 33%

Crawley posledné 12 zápasy

2023-12-09 Colchester 1 - 2 Crawley
2023-12-05 Crawley 2 - 1 Bristol Rovers
2023-11-28 Notts County 3 - 1 Crawley
2023-11-25 Crawley 2 - 1 Harrogate Town
2023-11-18 Barrow 1 - 0 Crawley
2023-11-11 Crawley 3 - 1 Accrington
2023-11-04 Notts County 3 - 2 Crawley
2023-10-28 Forest Green 2 - 1 Crawley
2023-10-24 Walsall 1 - 1 Crawley
2023-10-21 Crawley 2 - 4 Crewe
2023-10-10 Sutton Utd 0 - 0 Crawley
2023-10-07 Crawley 0 - 1 Wrexham
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 8 4
33% 17% 50% 75% 67% 33%

Mansfield posledné 12 zápasy

2023-11-28 Mansfield 2 - 2 Tranmere Rovers
2023-11-25 Swindon 2 - 1 Mansfield
2023-11-21 Burton Albion 2 - 1 Mansfield
2023-11-18 Mansfield 2 - 0 Newport County
2023-11-11 Salford City 1 - 2 Mansfield
2023-11-04 Mansfield 1 - 2 Wrexham
2023-10-31 Mansfield 0 - 1 Port Vale
2023-10-28 Mansfield 2 - 1 Walsall
2023-10-24 Harrogate Town 1 - 4 Mansfield
2023-10-14 Notts County 1 - 4 Mansfield
2023-10-10 Mansfield 3 - 2 Doncaster
2023-10-07 Mansfield 0 - 0 Wimbledon
V R P +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 10 9 4
50% 17% 33% 83% 75% 33%

Tabuľka League Two

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Stockport 21 13 4 4 41 21 +20 43
2 Wrexham 20 10 7 3 42 31 +11 37
3 Barrow 20 10 7 3 27 16 +11 37
4 Mansfield 19 9 9 1 34 17 +17 36
5 Crewe 20 10 6 4 41 30 +11 36
6 Notts County 21 11 3 7 43 38 +5 36
7 Wimbledon 20 8 7 5 33 22 +11 31
8 Gillingham 20 10 1 9 19 26 -7 31
9 Swindon 21 8 6 7 43 40 +3 30
10 Accrington 21 9 3 9 30 29 +1 30
11 Crawley 20 9 3 8 32 34 -2 30
12 MK Dons 19 7 6 6 31 27 +4 27
13 Bradford 20 7 5 8 24 27 -3 26
14 Morecambe 19 8 4 7 27 29 -2 25
15 Newport County 21 7 4 10 31 38 -7 25
16 Walsall 20 6 6 8 26 32 -6 24
17 Doncaster 20 7 3 10 25 31 -6 24
18 Harrogate Town 20 7 3 10 20 27 -7 24
19 Grimsby 21 5 8 8 29 33 -4 23
20 Salford City 20 6 4 10 30 33 -3 22
21 Tranmere Rovers 21 6 3 12 29 34 -5 21
22 Colchester 21 6 2 13 29 42 -13 20
23 Forest Green 19 4 3 12 20 35 -15 15
24 Sutton Utd 20 3 5 12 26 40 -14 14

Chronológia zápasov v lige

Crawley                     
Mansfield                    
Doma                     
Vonku                    

Zápasy doma/vonku

P Klub Crawley Mansfield
1 Stockport    
2 Wrexham 0 - 1  
3 Barrow    
4 Mansfield   -
5 Crewe 2 - 4 2 - 2
6 Notts County   1 - 4
7 Wimbledon    
8 Gillingham 0 - 1 1 - 1
9 Swindon   2 - 1
10 Accrington 3 - 1 0 - 3
11 Crawley -  
12 MK Dons 2 - 1  
13 Bradford 1 - 0  
14 Morecambe    
15 Newport County 4 - 1  
16 Walsall    
17 Doncaster   2 - 2
18 Harrogate Town 2 - 1 1 - 4
19 Grimsby   1 - 1
20 Salford City   1 - 2
21 Tranmere Rovers 3 - 2  
22 Colchester   1 - 1
23 Forest Green    
24 Sutton Utd 3 - 0  

Pozícia v lige

  Crawley Mansfield
Pozícia 11 4
Body 30 36
  Doma Vonku
Pozícia 5 3
Body 21 17

Forma v lige

  Crawley Mansfield
Víťazstva
Remízy
Prehry
9          
3    
8         
9          
9          
1  
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
7        
0  
3    
4     
5      
1  

Góly v lige

  Crawley Mansfield
Strelené góly
Inkasované góly
32                                 
34                                   
34                                   
17                  
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
20                     
12             
21                      
12             

Celková štatistika pre League Two

Zápasy   (242)
Víťazstva doma 48%
Remízy 23%
Víťazstva vonku 29%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (732)
Góly na zápas 3.02
Góly doma na zápas 1.71
Góly vonku na zápas 1.31
Domáci tím skóroval v 82%
Hosťujúci tím skóroval v 73%
Obidva Tímy Skórujú 60%
Nad 1.5 80%
Nad 2.5 58%
Nad 3.5 34%

Crawley ďalšie 6 zápasy

2023-12-22 Crawley - Wimbledon
2023-12-26 Gillingham - Crawley
2023-12-29 MK Dons - Crawley
2024-01-01 Crawley - Swindon
2024-01-06 Bradford - Crawley
2024-01-10 Peterborough - Crawley

Mansfield ďalšie 6 zápasy

2023-12-23 Sutton Utd - Mansfield
2023-12-26 Mansfield - Grimsby
2023-12-29 Mansfield - Doncaster
2024-01-01 Stockport - Mansfield
2024-01-06 Mansfield - Crewe
2024-01-13 Morecambe - Mansfield

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 4.00 4.00 1.83
Pravdepodobnosť 31% 27% 42%
X2 @ 1.22
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.91 1.22
Pravdepodobnosť 42% 58%
X2 @ 1.22
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.18 4.50
Pravdepodobnosť   79% 21%
Nad 1.5 @ 1.18
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.60 2.30
Pravdepodobnosť   60% 40%
Nad 2.5 @ 1.60
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   2.50 1.50
Pravdepodobnosť   35% 65%
Pod 3.5 @ 1.50
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.57 2.25
Pravdepodobnosť   62% 38%
Áno @ 1.57

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-16 12:04. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play