Premier League - Wales
nedeľa, 31.12.2023
14:30
14:30

Connah's Quay

The New Saints
0 - 4
(0 - 3, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Connah's Quay |
| Vonku: | Oswestry |
| Vzdialenosť: | 39.6 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Deeside Stadium |
| Kapacita: | 1 500 (402) |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 14:30 (14:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.10 | 3.40 | 1.71 | 2 | 1.98 | 1.20 | |||
| 39% | 12% | 49% | 1.71 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.50 | 1.78 | 1.90 | 2.90 | 1.35 | ||||||
| 83% | 17% | 69% | 31% | 53% | 47% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-08-11 | The New Saints | 6 - 2 | Connah's Quay |
| 2023-08-05 | The New Saints | 2 - 1 | Connah's Quay |
| 2023-04-22 | The New Saints | 4 - 1 | Connah's Quay |
| 2023-03-17 | Connah's Quay | 0 - 0 | The New Saints |
| 2022-12-23 | Connah's Quay | 1 - 1 | The New Saints |
| 2022-08-26 | The New Saints | 2 - 1 | Connah's Quay |
| 2022-08-06 | Connah's Quay | 1 - 1 | The New Saints |
| 2022-01-21 | The New Saints | 3 - 1 | Connah's Quay |
| 2021-10-09 | Connah's Quay | 0 - 1 | The New Saints |
| 2021-05-01 | Connah's Quay | 0 - 0 | The New Saints |
| 2021-04-24 | The New Saints | 1 - 4 | Connah's Quay |
| 2020-12-12 | Connah's Quay | 2 - 0 | The New Saints |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 6 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 50% | 33% |
Connah's Quay posledné 12 zápasy
| 2023-12-26 | Newtown | 1 - 2 | Connah's Quay |
| 2023-12-16 | Connah's Quay | 3 - 1 | Pontypridd Utd |
| 2023-12-09 | Flint Town Utd | 0 - 3 | Connah's Quay |
| 2023-12-02 | Connah's Quay | 7 - 0 | Barry Town Utd |
| 2023-11-29 | Colwyn Bay | 2 - 3 | Connah's Quay |
| 2023-11-19 | Connah's Quay | 1 - 2 | Haverfordwest |
| 2023-11-10 | Connah's Quay | 8 - 0 | Prestatyn Town |
| 2023-11-04 | Cardiff Met | 3 - 1 | Connah's Quay |
| 2023-10-27 | Connah's Quay | 6 - 1 | Caernarfon Town |
| 2023-10-21 | Pontypridd Utd | 0 - 3 | Connah's Quay |
| 2023-10-18 | Connah's Quay | 1 - 1 | Bala Town |
| 2023-10-14 | Connah's Quay | 4 - 1 | Caernarfon Town |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 12 | 11 | 7 | |
| 75% | 8% | 17% | 100% | 92% | 58% |
The New Saints posledné 12 zápasy
| 2023-12-26 | The New Saints | 2 - 1 | Caernarfon Town |
| 2023-12-23 | Haverfordwest | 0 - 1 | The New Saints |
| 2023-12-16 | The New Saints | 3 - 0 | Pen-y-Bont |
| 2023-12-09 | Carmarthen Town | 0 - 3 | The New Saints |
| 2023-11-28 | Aberystwyth | 1 - 3 | The New Saints |
| 2023-11-18 | The New Saints | 4 - 1 | Arbroath |
| 2023-11-04 | Newtown | 0 - 2 | The New Saints |
| 2023-10-31 | The New Saints | 6 - 1 | Colwyn Bay |
| 2023-10-28 | The New Saints | 2 - 0 | Bala Town |
| 2023-10-21 | Barry Town Utd | 2 - 6 | The New Saints |
| 2023-10-14 | The New Saints | 2 - 2 | East Fife |
| 2023-10-07 | Pen-y-Bont | 1 - 4 | The New Saints |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 1 | 0 | 11 | 9 | 6 | |
| 92% | 8% | 0% | 92% | 75% | 50% |
Tabuľka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 19 | +49 | 53 |
| 2 | Connah's Quay | 20 | +33 | 44 |
| 3 | Bala Town | 21 | +4 | 34 |
| 4 | Newtown | 20 | +10 | 33 |
| 5 | Cardiff Met | 20 | -3 | 33 |
| 6 | Haverfordwest | 21 | -3 | 28 |
| 7 | Caernarfon Town | 20 | -2 | 27 |
| 8 | Pen-y-Bont | 20 | -4 | 22 |
| 9 | Barry Town Utd | 20 | -20 | 17 |
| 10 | Colwyn Bay | 19 | -19 | 14 |
| 11 | Aberystwyth | 20 | -27 | 12 |
| 12 | Pontypridd Utd | 20 | -18 | 10 |
Chronológia zápasov v lige
| Connah's Quay | |
| The New Saints | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Connah's Quay | The New Saints |
|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | - | |
| 2 | Connah's Quay | - | |
| 3 | Bala Town | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Newtown | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 5 | Cardiff Met | 4 - 0 | 1 - 5 |
| 6 | Haverfordwest | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 7 | Caernarfon Town | 6 - 1 | 1 - 3 |
| 8 | Pen-y-Bont | 4 - 2 | 1 - 4 |
| 9 | Barry Town Utd | 7 - 0 | 2 - 6 |
| 10 | Colwyn Bay | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Aberystwyth | 4 - 0 | 1 - 3 |
| 12 | Pontypridd Utd | 3 - 1 | 0 - 1 |
Pozícia v lige
| Connah's Quay | The New Saints | |
| Pozícia | 2 | 1 |
| Body | 44 | 53 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 2 | 1 |
| Body | 25 | 28 |
Forma v lige
| Connah's Quay | The New Saints | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
14
2 4 |
17
2 0 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
1 1 |
9
1 0 |
Góly v lige
| Connah's Quay | The New Saints | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
58
25 |
62
13 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
35
9 |
26
6 |
Celková štatistika pre Premier League
| Zápasy (120) | |
| Víťazstva doma | 43% |
| Remízy | 20% |
| Víťazstva vonku | 37% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (360) | |
| Góly na zápas | 3.00 |
| Góly doma na zápas | 1.66 |
| Góly vonku na zápas | 1.34 |
| Domáci tím skóroval v | 73% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 71% |
| Obidva Tímy Skórujú | 52% |
| Nad 1.5 | 76% |
| Nad 2.5 | 56% |
| Nad 3.5 | 38% |
Connah's Quay ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-13 | Pen-y-Bont | - | Connah's Quay |
| 2024-02-02 | Connah's Quay | - | Caernarfon Town |
| 2024-02-10 | Newtown | - | Connah's Quay |
| 2024-02-24 | Connah's Quay | - | Cardiff Met |
| 2024-03-01 | Bala Town | - | Connah's Quay |
| 2024-03-08 | Connah's Quay | - | The New Saints |
The New Saints ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-06 | The New Saints | - | Cardiff Met |
| 2024-01-13 | The New Saints | - | Newtown |
| 2024-02-03 | Falkirk | - | The New Saints |
| 2024-02-06 | The New Saints | - | Newtown |
| 2024-02-09 | Bala Town | - | The New Saints |
| 2024-02-23 | Caernarfon Town | - | The New Saints |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.10 | 3.40 | 1.71 |
| Pravdepodobnosť | 39% | 12% | 49% |
| 2 @ 1.71 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.98 | 1.20 |
| Pravdepodobnosť | 44% | 56% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.26 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 83% | 17% | |
| Nad 1.5 @ 1.26 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.78 | 1.90 | |
| Pravdepodobnosť | 69% | 31% | |
| Nad 2.5 @ 1.78 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.90 | 1.35 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Nad 3.5 @ 2.90 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 1.95 | |
| Pravdepodobnosť | 58% | 42% | |
| Áno @ 1.75 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-31 12:05. Možné sú zmeny teraz!
