Serie B - Taliansko
sobota, 23.12.2023
13:00
13:00

Como

Palermo
3 - 3
(0 - 1, 3 - 2)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Como |
| Vonku: | Palermo |
| Vzdialenosť: | 925.2 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stadio Giuseppe Sinigaglia |
| Kapacita: | 13 602 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Cesc Fabregas (Spa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 13:00 (14:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.30 | 3.50 | 12 | 1.29 | 1.67 | |||
| 40% | 30% | 30% | 1.33 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.80 | 3.50 | 1.29 | ||||||
| 67% | 33% | 49% | 51% | 19% | 81% |
Posledné 2 priame stretnutia
| 2023-05-01 | Como | 1 - 1 | Palermo |
| 2022-12-08 | Palermo | 0 - 0 | Como |
Como posledné 12 zápasy
| 2023-12-16 | Brescia | 2 - 0 | Como |
| 2023-12-10 | Como | 2 - 1 | Modena |
| 2023-12-03 | Sudtirol | 0 - 1 | Como |
| 2023-11-28 | Como | 0 - 0 | Lecco |
| 2023-11-25 | Como | 2 - 1 | Union Brescia |
| 2023-11-11 | Ascoli | 0 - 1 | Como |
| 2023-11-04 | Pisa | 1 - 1 | Como |
| 2023-10-28 | Como | 1 - 0 | Catanzaro |
| 2023-10-20 | Parma | 2 - 1 | Como |
| 2023-10-08 | Como | 1 - 3 | Cremonese |
| 2023-10-01 | Bari | 1 - 1 | Como |
| 2023-09-27 | Como | 1 - 0 | Sampdoria |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 4 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 33% | 8% |
Palermo posledné 12 zápasy
| 2023-12-16 | Palermo | 3 - 2 | Pisa |
| 2023-12-10 | Parma | 3 - 3 | Palermo |
| 2023-12-01 | Palermo | 1 - 2 | Catanzaro |
| 2023-11-26 | Ternana | 1 - 1 | Palermo |
| 2023-11-12 | Palermo | 0 - 1 | Cittadella |
| 2023-11-08 | Palermo | 1 - 0 | Brescia |
| 2023-11-04 | Sampdoria | 1 - 0 | Palermo |
| 2023-10-29 | Palermo | 1 - 2 | Lecco |
| 2023-10-23 | Palermo | 2 - 2 | Spezia |
| 2023-10-07 | Modena | 0 - 2 | Palermo |
| 2023-10-01 | Palermo | 2 - 1 | Sudtirol |
| 2023-09-26 | Venezia | 1 - 3 | Palermo |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Tabuľka Serie B
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Parma | 17 | +16 | 35 |
| 2 | Venezia | 17 | +11 | 33 |
| 3 | Como | 17 | +3 | 31 |
| 4 | Catanzaro | 17 | +6 | 30 |
| 5 | Cremonese | 17 | +9 | 29 |
| 6 | Cittadella | 17 | +2 | 29 |
| 7 | Palermo | 17 | +8 | 28 |
| 8 | Modena | 17 | +1 | 27 |
| 9 | Brescia | 17 | +1 | 22 |
| 10 | Sampdoria | 17 | 0 | 22 |
| 11 | Bari | 17 | -2 | 21 |
| 12 | Sudtirol | 17 | 0 | 20 |
| 13 | Cosenza | 17 | -1 | 20 |
| 14 | Pisa | 17 | -4 | 18 |
| 15 | Ternana | 17 | -2 | 17 |
| 16 | Reggiana 1919 | 17 | -5 | 17 |
| 17 | Ascoli | 17 | -6 | 16 |
| 18 | Spezia | 17 | -8 | 16 |
| 19 | Lecco | 17 | -10 | 16 |
| 20 | Union Brescia | 17 | -19 | 10 |
Chronológia zápasov v lige
| Como | |
| Palermo | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Como | Palermo |
|---|---|---|---|
| 1 | Parma | 3 - 3 | |
| 2 | Venezia | 1 - 3 | |
| 3 | Como | - | |
| 4 | Catanzaro | 1 - 0 | |
| 5 | Cremonese | 1 - 3 | |
| 6 | Cittadella | ||
| 7 | Palermo | - | |
| 8 | Modena | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Brescia | ||
| 10 | Sampdoria | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Bari | 0 - 0 | |
| 12 | Sudtirol | ||
| 13 | Cosenza | ||
| 14 | Pisa | ||
| 15 | Ternana | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Reggiana 1919 | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 17 | Ascoli | 0 - 1 | |
| 18 | Spezia | ||
| 19 | Lecco | 0 - 0 | |
| 20 | Union Brescia | 2 - 1 |
Pozícia v lige
| Como | Palermo | |
| Pozícia | 3 | 7 |
| Body | 31 | 28 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 3 | 3 |
| Body | 17 | 15 |
Forma v lige
| Como | Palermo | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
9
4 4 |
8
4 5 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
2 1 |
4
3 1 |
Góly v lige
| Como | Palermo | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
20
17 |
26
18 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
11
8 |
13
7 |
Celková štatistika pre Serie B
| Zápasy (170) | |
| Víťazstva doma | 36% |
| Remízy | 30% |
| Víťazstva vonku | 34% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (401) | |
| Góly na zápas | 2.36 |
| Góly doma na zápas | 1.22 |
| Góly vonku na zápas | 1.14 |
| Domáci tím skóroval v | 75% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 69% |
| Obidva Tímy Skórujú | 53% |
| Nad 1.5 | 72% |
| Nad 2.5 | 47% |
| Nad 3.5 | 17% |
Como ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-26 | Cosenza | - | Como |
| 2024-01-07 | ADO Den Haag | - | Como |
| 2024-01-13 | Como | - | Spezia |
| 2024-01-20 | Reggiana 1919 | - | Como |
| 2024-01-27 | Como | - | Ascoli |
| 2024-02-03 | Ternana | - | Como |
Palermo ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-26 | Palermo | - | Cremonese |
| 2024-01-13 | Cittadella | - | Palermo |
| 2024-01-20 | Palermo | - | Modena |
| 2024-01-26 | Catanzaro | - | Palermo |
| 2024-02-02 | Palermo | - | Bari |
| 2024-02-10 | Union Brescia | - | Palermo |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 3.30 | 3.50 |
| Pravdepodobnosť | 40% | 30% | 30% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 1.67 |
| Pravdepodobnosť | 56% | 44% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.40 | |
| Pravdepodobnosť | 67% | 33% | |
| Nad 1.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.05 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% | |
| Pod 2.5 @ 1.80 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.50 | 1.29 | |
| Pravdepodobnosť | 19% | 81% | |
| Pod 3.5 @ 1.29 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.95 | |
| Pravdepodobnosť | 50% | 50% | |
| Áno @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-23 12:00. Možné sú zmeny teraz!
