Premier League - Severné Írsko
sobota, 16.12.2023
15:00
15:00

Coleraine

Dungannon
2 - 3
(0 - 1, 2 - 2)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Coleraine |
| Vonku: | Dungannon |
| Vzdialenosť: | 70.3 km |
| Štadión | |
| Štadión: | The Showgrounds |
| Kapacita: | 13 132 (2 496) |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.73 | 3.75 | 3.90 | 1 | 1.23 | 1.98 | |||
| 49% | 32% | 19% | 1.73 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 4.00 | 1.65 | 2.10 | 2.60 | 1.43 | ||||||
| 84% | 16% | 63% | 37% | 44% | 56% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-08-25 | Dungannon | 2 - 2 | Coleraine |
| 2023-01-28 | Dungannon | 0 - 3 | Coleraine |
| 2022-12-03 | Coleraine | 2 - 0 | Dungannon |
| 2022-11-01 | Coleraine | 3 - 0 | Dungannon |
| 2022-09-02 | Dungannon | 0 - 5 | Coleraine |
| 2022-02-08 | Coleraine | 2 - 0 | Dungannon |
| 2021-11-13 | Coleraine | 2 - 0 | Dungannon |
| 2021-09-11 | Dungannon | 0 - 5 | Coleraine |
| 2021-03-06 | Dungannon | 2 - 3 | Coleraine |
| 2021-01-23 | Coleraine | 2 - 0 | Dungannon |
| 2020-12-04 | Dungannon | 2 - 0 | Coleraine |
| 2019-11-02 | Dungannon | 0 - 2 | Coleraine |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 12 | 6 | 4 | |
| 83% | 8% | 8% | 100% | 50% | 33% |
Coleraine posledné 12 zápasy
| 2023-12-09 | Coleraine | 3 - 2 | Loughgall |
| 2023-12-05 | Coleraine | 2 - 3 | Glenavon |
| 2023-12-02 | Glenavon | 1 - 1 | Coleraine |
| 2023-11-25 | Coleraine | 1 - 1 | Carrick Rangers |
| 2023-11-17 | Larne | 2 - 0 | Coleraine |
| 2023-11-13 | Coleraine | 0 - 0 | Glentoran |
| 2023-11-07 | Ballymena Utd | 1 - 1 | Coleraine |
| 2023-11-04 | Crusaders | 0 - 2 | Coleraine |
| 2023-10-28 | Coleraine | 1 - 2 | Cliftonville |
| 2023-10-21 | Ballymena Utd | 3 - 1 | Coleraine |
| 2023-10-13 | Newry City | 0 - 2 | Coleraine |
| 2023-10-07 | Coleraine | 4 - 1 | Glenavon |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 42% | 33% |
Dungannon posledné 12 zápasy
| 2023-12-12 | Dungannon | 2 - 2 | Newry City |
| 2023-12-09 | Linfield | 4 - 3 | Dungannon |
| 2023-12-02 | Dungannon | 1 - 4 | Cliftonville |
| 2023-11-25 | Loughgall | 1 - 2 | Dungannon |
| 2023-11-18 | Dungannon | 4 - 1 | Newry City |
| 2023-11-11 | Dungannon | 2 - 3 | Carrick Rangers |
| 2023-11-07 | Dungannon | 1 - 0 | Cliftonville |
| 2023-11-04 | Glenavon | 1 - 0 | Dungannon |
| 2023-10-28 | Ballymena Utd | 1 - 1 | Dungannon |
| 2023-10-21 | Dungannon | 1 - 4 | Crusaders |
| 2023-10-13 | Dungannon | 0 - 0 | Larne |
| 2023-10-07 | Cliftonville | 5 - 0 | Dungannon |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 8 | 7 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 67% | 58% |
Tabuľka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Larne | 21 | +30 | 48 |
| 2 | Linfield | 19 | +25 | 46 |
| 3 | Cliftonville | 20 | +33 | 42 |
| 4 | Crusaders | 20 | +15 | 35 |
| 5 | Glentoran | 20 | +17 | 32 |
| 6 | Coleraine | 20 | -5 | 29 |
| 7 | Carrick Rangers | 21 | -20 | 24 |
| 8 | Glenavon | 20 | -14 | 23 |
| 9 | Loughgall | 20 | -8 | 22 |
| 10 | Dungannon | 20 | -14 | 15 |
| 11 | Ballymena Utd | 21 | -27 | 12 |
| 12 | Newry City | 20 | -32 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Coleraine | |
| Dungannon | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Coleraine | Dungannon |
|---|---|---|---|
| 1 | Larne | 0 - 0 | 4 - 4 |
| 2 | Linfield | 1 - 3 | 4 - 3 |
| 3 | Cliftonville | 1 - 2 | 5 - 0 |
| 4 | Crusaders | 0 - 4 | 2 - 0 |
| 5 | Glentoran | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Coleraine | - | |
| 7 | Carrick Rangers | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Glenavon | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Loughgall | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | Dungannon | - | |
| 11 | Ballymena Utd | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Newry City | 3 - 1 | 2 - 2 |
Pozícia v lige
| Coleraine | Dungannon | |
| Pozícia | 6 | 10 |
| Body | 29 | 15 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 6 | 11 |
| Body | 15 | 7 |
Forma v lige
| Coleraine | Dungannon | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
5 7 |
3
6 11 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
3 3 |
1
4 5 |
Góly v lige
| Coleraine | Dungannon | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
27
32 |
29
43 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
15
15 |
13
22 |
Celková štatistika pre Premier League
| Zápasy (121) | |
| Víťazstva doma | 40% |
| Remízy | 19% |
| Víťazstva vonku | 40% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (379) | |
| Góly na zápas | 3.13 |
| Góly doma na zápas | 1.71 |
| Góly vonku na zápas | 1.42 |
| Domáci tím skóroval v | 73% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 73% |
| Obidva Tímy Skórujú | 50% |
| Nad 1.5 | 83% |
| Nad 2.5 | 61% |
| Nad 3.5 | 38% |
Coleraine ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-22 | Linfield | - | Coleraine |
| 2023-12-26 | Ballymena Utd | - | Coleraine |
| 2023-12-30 | Coleraine | - | Loughgall |
| 2024-01-05 | Coleraine | - | Cliftonville |
| 2024-01-13 | Glentoran | - | Coleraine |
| 2024-01-20 | Coleraine | - | Carrick Rangers |
Dungannon ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-23 | Dungannon | - | Glentoran |
| 2023-12-26 | Loughgall | - | Dungannon |
| 2023-12-30 | Dungannon | - | Newry City |
| 2024-01-13 | Ballymena Utd | - | Dungannon |
| 2024-01-16 | Dungannon | - | Linfield |
| 2024-01-20 | Dungannon | - | Larne |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.73 | 3.75 | 3.90 |
| Pravdepodobnosť | 49% | 32% | 19% |
| 1 @ 1.73 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.23 | 1.98 |
| Pravdepodobnosť | 71% | 29% |
| 1X @ 1.23 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.21 | 4.00 | |
| Pravdepodobnosť | 84% | 16% | |
| Nad 1.5 @ 1.21 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.65 | 2.10 | |
| Pravdepodobnosť | 63% | 37% | |
| Nad 2.5 @ 1.65 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.60 | 1.43 | |
| Pravdepodobnosť | 44% | 56% | |
| Pod 3.5 @ 1.43 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.65 | 2.10 | |
| Pravdepodobnosť | 60% | 40% | |
| Áno @ 1.65 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-16 12:04. Možné sú zmeny teraz!
