League Two - Anglicko
sobota, 09.12.2023
15:00
15:00

Colchester

Crawley
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Colchester |
| Vonku: | Crawley |
| Vzdialenosť: | 114.5 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Colchester Community Stadium |
| Kapacita: | 10 084 |
| Rozmery: | 102 x 65 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.60 | 2.88 | X2 | 1.40 | 1.53 | |||
| 28% | 25% | 47% | 1.53 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.65 | 2.20 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 82% | 18% | 62% | 38% | 38% | 62% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-04-18 | Crawley | 0 - 0 | Colchester |
| 2022-10-25 | Colchester | 2 - 2 | Crawley |
| 2022-01-01 | Crawley | 3 - 1 | Colchester |
| 2021-09-18 | Colchester | 0 - 1 | Crawley |
| 2021-02-20 | Crawley | 1 - 0 | Colchester |
| 2020-12-01 | Colchester | 1 - 1 | Crawley |
| 2020-01-01 | Colchester | 1 - 1 | Crawley |
| 2019-10-29 | Crawley | 1 - 3 | Colchester |
| 2019-10-12 | Crawley | 2 - 1 | Colchester |
| 2019-01-01 | Crawley | 2 - 0 | Colchester |
| 2018-10-13 | Colchester | 3 - 1 | Crawley |
| 2017-12-26 | Crawley | 0 - 2 | Colchester |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 42% | 33% |
Colchester posledné 12 zápasy
| 2023-11-28 | Doncaster | 3 - 1 | Colchester |
| 2023-11-25 | Colchester | 1 - 4 | Barrow |
| 2023-11-21 | Colchester | 1 - 0 | Peterborough |
| 2023-11-18 | Stockport | 2 - 0 | Colchester |
| 2023-11-11 | Colchester | 1 - 1 | Sutton Utd |
| 2023-11-07 | Colchester | 3 - 1 | Swindon |
| 2023-11-04 | Shrewsbury | 3 - 2 | Colchester |
| 2023-10-28 | Accrington | 0 - 1 | Colchester |
| 2023-10-24 | Grimsby | 2 - 3 | Colchester |
| 2023-10-21 | Colchester | 1 - 2 | Harrogate Town |
| 2023-10-17 | Cambridge Utd | 1 - 2 | Colchester |
| 2023-10-14 | Forest Green | 5 - 0 | Colchester |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 8 | 6 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 67% | 50% |
Crawley posledné 12 zápasy
| 2023-12-05 | Crawley | 2 - 1 | Bristol Rovers |
| 2023-11-28 | Notts County | 3 - 1 | Crawley |
| 2023-11-25 | Crawley | 2 - 1 | Harrogate Town |
| 2023-11-18 | Barrow | 1 - 0 | Crawley |
| 2023-11-11 | Crawley | 3 - 1 | Accrington |
| 2023-11-04 | Notts County | 3 - 2 | Crawley |
| 2023-10-28 | Forest Green | 2 - 1 | Crawley |
| 2023-10-24 | Walsall | 1 - 1 | Crawley |
| 2023-10-21 | Crawley | 2 - 4 | Crewe |
| 2023-10-10 | Sutton Utd | 0 - 0 | Crawley |
| 2023-10-07 | Crawley | 0 - 1 | Wrexham |
| 2023-10-03 | Doncaster | 2 - 0 | Crawley |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 58% | 33% |
Tabuľka League Two
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stockport | 20 | +20 | 42 |
| 2 | Wrexham | 20 | +11 | 37 |
| 3 | Barrow | 20 | +11 | 37 |
| 4 | Mansfield | 19 | +17 | 36 |
| 5 | Crewe | 19 | +12 | 36 |
| 6 | Notts County | 20 | +6 | 36 |
| 7 | Gillingham | 20 | -7 | 31 |
| 8 | Swindon | 20 | +7 | 30 |
| 9 | Accrington | 20 | +1 | 29 |
| 10 | Wimbledon | 19 | +7 | 28 |
| 11 | MK Dons | 19 | +4 | 27 |
| 12 | Crawley | 19 | -3 | 27 |
| 13 | Bradford | 20 | -3 | 26 |
| 14 | Newport County | 20 | -6 | 25 |
| 15 | Morecambe | 18 | -2 | 24 |
| 16 | Harrogate Town | 20 | -7 | 24 |
| 17 | Doncaster | 19 | -6 | 23 |
| 18 | Salford City | 20 | -3 | 22 |
| 19 | Walsall | 19 | -7 | 21 |
| 20 | Grimsby | 20 | -5 | 20 |
| 21 | Colchester | 20 | -12 | 20 |
| 22 | Tranmere Rovers | 20 | -6 | 18 |
| 23 | Forest Green | 19 | -15 | 15 |
| 24 | Sutton Utd | 20 | -14 | 14 |
Chronológia zápasov v lige
| Colchester | |
| Crawley | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Colchester | Crawley |
|---|---|---|---|
| 1 | Stockport | 3 - 3 | |
| 2 | Wrexham | ||
| 3 | Barrow | 1 - 4 | 1 - 0 |
| 4 | Mansfield | 1 - 1 | |
| 5 | Crewe | ||
| 6 | Notts County | 5 - 4 | 3 - 1 |
| 7 | Gillingham | ||
| 8 | Swindon | 3 - 1 | 6 - 0 |
| 9 | Accrington | ||
| 10 | Wimbledon | 0 - 2 | |
| 11 | MK Dons | 2 - 3 | |
| 12 | Crawley | - | |
| 13 | Bradford | ||
| 14 | Newport County | ||
| 15 | Morecambe | 1 - 3 | |
| 16 | Harrogate Town | 1 - 2 | |
| 17 | Doncaster | 2 - 0 | |
| 18 | Salford City | 1 - 1 | |
| 19 | Walsall | 1 - 1 | |
| 20 | Grimsby | 2 - 3 | |
| 21 | Colchester | - | |
| 22 | Tranmere Rovers | 2 - 0 | |
| 23 | Forest Green | 2 - 1 | |
| 24 | Sutton Utd | 1 - 1 |
Pozícia v lige
| Colchester | Crawley | |
| Pozícia | 21 | 12 |
| Body | 20 | 27 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 21 | 21 |
| Body | 11 | 6 |
Forma v lige
| Colchester | Crawley | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
6
2 12 |
8
3 8 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
2 5 |
1
3 5 |
Góly v lige
| Colchester | Crawley | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
28
40 |
30
33 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
17
21 |
10
21 |
Celková štatistika pre League Two
| Zápasy (235) | |
| Víťazstva doma | 48% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 29% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (714) | |
| Góly na zápas | 3.04 |
| Góly doma na zápas | 1.72 |
| Góly vonku na zápas | 1.32 |
| Domáci tím skóroval v | 82% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 73% |
| Obidva Tímy Skórujú | 60% |
| Nad 1.5 | 80% |
| Nad 2.5 | 58% |
| Nad 3.5 | 34% |
Colchester ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-16 | Wrexham | - | Colchester |
| 2023-12-22 | Colchester | - | Salford City |
| 2023-12-26 | MK Dons | - | Colchester |
| 2023-12-29 | Wimbledon | - | Colchester |
| 2024-01-01 | Colchester | - | Gillingham |
| 2024-01-06 | Swindon | - | Colchester |
Crawley ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-16 | Crawley | - | Mansfield |
| 2023-12-22 | Crawley | - | Wimbledon |
| 2023-12-26 | Gillingham | - | Crawley |
| 2023-12-29 | MK Dons | - | Crawley |
| 2024-01-01 | Crawley | - | Swindon |
| 2024-01-06 | Bradford | - | Crawley |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.40 | 3.60 | 2.88 |
| Pravdepodobnosť | 28% | 25% | 47% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 1.53 |
| Pravdepodobnosť | 37% | 63% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.18 | 4.50 | |
| Pravdepodobnosť | 82% | 18% | |
| Nad 1.5 @ 1.18 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.65 | 2.20 | |
| Pravdepodobnosť | 62% | 38% | |
| Nad 2.5 @ 1.65 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.50 | |
| Pravdepodobnosť | 38% | 62% | |
| Pod 3.5 @ 1.50 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.25 | |
| Pravdepodobnosť | 62% | 38% | |
| Áno @ 1.57 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-09 12:02. Možné sú zmeny teraz!
