Primera División - Čile

nedeľa, 03.12.2023
21:00
Cobresal

Cobresal

U. de Chile

U. de Chile

4 - 3
(1 - 0,  3 - 3)
Informácia
Mesto
Doma: El Salvador
Vonku: Santiago
Vzdialenosť: 807.5 km
Štadión
Štadión: El Cobre
Kapacita: 20 752
Rozmery: 105 x 75 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 21:00 (18:00 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
2.10 3.50 3.40 1 1.30 1.70
48% 21% 31% 2.10 60% 40%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 4.00 1.73 2.08 2.75 1.40
78% 22% 58% 42% 27% 73%

Posledné 12 priame stretnutia

2023-05-15 U. de Chile 0 - 0 Cobresal
2022-11-05 U. de Chile 3 - 4 Cobresal
2022-08-22 U. de Chile 1 - 0 Cobresal
2022-08-19 Cobresal 1 - 1 U. de Chile
2022-05-28 Cobresal 1 - 0 U. de Chile
2021-11-27 Cobresal 0 - 0 U. de Chile
2021-08-15 U. de Chile 0 - 2 Cobresal
2020-12-28 Cobresal 2 - 0 U. de Chile
2020-09-14 U. de Chile 2 - 1 Cobresal
2019-10-12 U. de Chile 4 - 1 Cobresal
2019-09-07 Cobresal 3 - 1 U. de Chile
2019-02-16 U. de Chile 1 - 1 Cobresal
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 8 4 3
42% 33% 25% 67% 33% 25%

Cobresal posledné 12 zápasy

2023-11-25 O'Higgins 0 - 0 Cobresal
2023-11-11 Cobresal 3 - 4 Audax Italiano
2023-10-07 Curico Unido 1 - 2 Cobresal
2023-10-01 Cobresal 2 - 1 Palestino
2023-09-23 Colo-Colo 6 - 0 Cobresal
2023-09-03 Cobresal 3 - 2 Coquimbo Unido
2023-08-29 Everton VM 2 - 2 Cobresal
2023-08-23 Cobreloa Calama 4 - 2 Cobresal
2023-08-20 Cobresal 1 - 3 Cobreloa Calama
2023-08-17 Coquimbo Unido 0 - 2 Cobresal
2023-08-11 Cobresal 3 - 1 Dep. Magallanes
2023-08-06 Nublense 1 - 2 Cobresal
V R P +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 11 10 7
50% 17% 33% 92% 83% 58%

U. de Chile posledné 12 zápasy

2023-11-24 U. de Chile 1 - 2 Coquimbo Unido
2023-11-11 U. Catolica 1 - 3 U. de Chile
2023-11-06 U. de Chile 1 - 2 Everton VM
2023-10-02 U. de Chile 2 - 0 Audax Italiano
2023-09-24 Dep. Copiapo 3 - 1 U. de Chile
2023-09-02 U. de Chile 1 - 1 Colo-Colo
2023-08-25 Union La Calera 2 - 1 U. de Chile
2023-08-15 U. de Chile 1 - 1 Curico Unido
2023-08-08 U. de Chile 2 - 5 O'Higgins
2023-07-30 Dep. Magallanes 2 - 1 U. de Chile
2023-07-23 U. de Chile 0 - 1 Palestino
2023-07-17 Union Espanola 3 - 0 U. de Chile
V R P +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 11 8 3
17% 17% 67% 92% 67% 25%

Tabuľka Primera División

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Cobresal 28 15 8 5 52 35 +17 53
2 Colo-Colo 28 14 9 5 44 27 +17 51
3 Huachipato 28 15 6 7 45 30 +15 51
4 Palestino 29 13 7 9 45 40 +5 46
5 Everton VM 28 13 6 9 42 35 +7 45
6 Coquimbo Unido 29 13 5 11 40 40 0 44
7 Union La Calera 29 10 11 8 42 38 +4 41
8 U. Catolica 29 10 9 10 45 43 +2 39
9 U. de Chile 28 10 7 11 34 37 -3 37
10 Nublense 28 9 8 11 32 35 -3 35
11 Audax Italiano 29 10 5 14 36 41 -5 35
12 Union Espanola 28 8 9 11 37 36 +1 33
13 O'Higgins 28 8 8 12 35 38 -3 32
14 Dep. Copiapo 29 7 10 12 30 45 -15 31
15 Dep. Magallanes 29 8 5 16 34 46 -12 29
16 Curico Unido 29 6 5 18 30 57 -27 23

Chronológia zápasov v lige

Cobresal                             
U. de Chile                             
Doma                             
Vonku                             

Zápasy doma/vonku

P Klub Cobresal U. de Chile
1 Cobresal -  
2 Colo-Colo 3 - 1 0 - 0
3 Huachipato 2 - 0 1 - 2
4 Palestino 2 - 1 2 - 0
5 Everton VM 3 - 2 1 - 2
6 Coquimbo Unido 3 - 2 2 - 1
7 Union La Calera 3 - 1 2 - 1
8 U. Catolica 2 - 2 1 - 3
9 U. de Chile   -
10 Nublense 1 - 1 1 - 1
11 Audax Italiano 3 - 4 1 - 2
12 Union Espanola 0 - 0 3 - 0
13 O'Higgins 1 - 0 0 - 1
14 Dep. Copiapo 1 - 0 3 - 1
15 Dep. Magallanes 3 - 1 2 - 1
16 Curico Unido 2 - 0 1 - 3

Pozícia v lige

  Cobresal U. de Chile
Pozícia 1 9
Body 53 37
  Doma Vonku
Pozícia 1 7
Body 33 20

Forma v lige

  Cobresal U. de Chile
Víťazstva
Remízy
Prehry
15                
8         
5      
10           
7        
11            
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
10           
3    
1  
6       
2   
6       

Góly v lige

  Cobresal U. de Chile
Strelené góly
Inkasované góly
52                                                     
35                                    
34                                   
37                                      
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
29                              
15                
18                   
20                     

Celková štatistika pre Primera División

Zápasy   (228)
Víťazstva doma 40%
Remízy 26%
Víťazstva vonku 34%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (623)
Góly na zápas 2.73
Góly doma na zápas 1.44
Góly vonku na zápas 1.29
Domáci tím skóroval v 82%
Hosťujúci tím skóroval v 74%
Obidva Tímy Skórujú 60%
Nad 1.5 78%
Nad 2.5 54%
Nad 3.5 26%

Cobresal ďalšie 6 zápasy

2023-12-08 Union Espanola - Cobresal
2024-02-18 U. de Chile - Cobresal
2024-02-25 Cobresal - Union Espanola
2024-03-01 Cobreloa Calama - Cobresal
2024-03-09 Cobresal - Huachipato
2024-03-15 Dep. Iquique - Cobresal

U. de Chile ďalšie 6 zápasy

2023-12-09 U. de Chile - Nublense
2024-01-20 Union Espanola - U. de Chile
2024-01-27 U. Catolica - U. de Chile
2024-01-30 Coquimbo Unido - U. de Chile
2024-02-04 Huachipato - U. de Chile
2024-02-18 U. de Chile - Cobresal

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 2.10 3.50 3.40
Pravdepodobnosť 48% 21% 31%
1 @ 2.10
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.30 1.70
Pravdepodobnosť 60% 40%
1X @ 1.30
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.22 4.00
Pravdepodobnosť   78% 22%
Nad 1.5 @ 1.22
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.73 2.08
Pravdepodobnosť   58% 42%
Nad 2.5 @ 1.73
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   2.75 1.40
Pravdepodobnosť   27% 73%
Pod 3.5 @ 1.40
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.62 2.20
Pravdepodobnosť   61% 39%
Áno @ 1.62

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-03 20:02. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play